Chris Evans ve Lily James birlikte iki kez görüldü ve atmosfer her seferinde kesinlikle tarih gibi görünüyordu. Bu iki görüş, iki aktörün çıkıp çıkmadığı konusunda büyük ilgi uyandırdı ve bir tabloid cevabı bildiğini iddia etti. Dedikoducu Polis prizin arasında romantik bir ilişki raporuna baktı Yenilmezler: Endgame’ler Evans ve James ve duruma biraz açıklık katabilir.

Lily James ve Chris Evans'ın birlikte görülmesinden kısa bir süre sonra, TAMAM MI! Evans'ın İngiliz aktris tarafından çok beğenildiği için 'piyasanın dışında olabileceğini' iddia eden bir hikaye yayınladı. Haber kaynağı, muhbir çiftin yakınlarından bir 'kaynak' alıntılamadan önce, iki görüşmenin bir haftadan daha kısa olduğunu vurguladı.Birbirlerinin arkadaşlığından zevk alıyorlar ve eğleniyorlar ve kimya da kesinlikle orada.

sind paris und nicole freunde
Lily James, Külkedisi ile ilgili bir basın toplantısında işlemeli bir bluz giyiyor

(magicinfoto / Shutterstock.com)

Kaynak, bu ilişki tam olarak hiçbir yerden çıkmadı. Koşullar, ikisinin aynı anda bekar olmasıyla mükemmel bir şekilde örtüştü, çünkü James'in beş yıllık erkek arkadaşıyla bir şeyleri kopardığı bildirildi. The Crown's Matt smith.

Birbirlerini bir süredir tanıyorlar, çünkü aynı sosyal çevrede takılıyorlar ve kendilerini aynı anda ikisini de bekar buluyorlar - böylece nereye gittiğini görüyorlar.

Warum endete Jessie wirklich?

Evans, son iki yılını bekar olarak geçirmesine rağmen Kaptan Amerika aktör Jenny Slate ile ilişkisini bitirdi , kaynak Evans'ın tek statüsüne daha uzun süre sahip olamayacağına inanıyordu.

Chris Evans, Knives Out

(Tinseltown / Shutterstock.com)

Chris, Lily'nin çekici, eğlenceli ve muhteşem olduğunu düşünüyor. Aynı zamanda bağımsızdır ve kendi hayatı vardır - Chris'in bir kız arkadaşında hayran olduğu nitelikler. Beklediği kişi o olabilir.

Çıkış, aynı hafta içinde iki kez görüştükten sonra ikisinin yakında resmi bir ilişki içinde olacağından o kadar emin göründüyse, Evans ve James'ten hiçbir haber gelmeyen yaklaşık üç aylık boşluk ne anlama geliyor? James, onunla flört hayatı hakkında konuşmayı açıkça reddetti. ile röportaj Harper’s Bazaar Eylül ayında, özellikle Evans'la çıktığı söylentileri hakkında.

Wer ist Angelina Jolies Vater?

Evans ve James bir çift olarak durumlarını ilan edene kadar, Dedikoducu Polis bırak bir tabloid gazetesine güvenmeyecek TAMAM MI! , ilişki durumlarını doğru bir şekilde rapor etmek için. Sonuçta bu bir zamanlar iddia edilen aynı tabloid Evans, Jennifer Aniston’ın ünlü taliplerinden biriydi . Makalenin tamamen yalanlara dayandığını keşfettik. Bu çıkışın kardeş yayını olan National Enquirer , aynı derecede saçma iddiaların arkasında Margaret Qualley, oyuncuyla çıkmak istedi . Belki bir gün bu çıkışlar nihayet doğru bir hikayeye kavuşacak.

GÜNCELLEME: Lily James öpüşürken görüldü İlişki yıldızı Dominic West, Roma'da belli bir randevu sırasında, bu yüzden Chris Evans ve James'in bir çift olmadığı varsayımımız sonuçta doğru gibi görünüyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis her iki şekilde de bir karara varamaz.