Bella Hadid uluslararası bir süper model olduğu için insanların onun romantik hayatına ilgi duyması şaşırtıcı değil. Bununla birlikte, birçok magazin dergisi bu ilgiyi kullanıyor ve Hadid'in şu anda kiminle çıktığı hakkında bariz bir şekilde yanlış hikayeler yayınlıyor. Dedikoducu Polis yardım edemedi, ancak bu eğilimi fark etti ve konuyla ilgili en iyi büstlerimizi derledik.Star skandal iddiasında bulundu Bella Hadid, süper model Kendall Jenner ile 'gizli lezbiyen' aşıklardı . London Pride geçit töreninde iki modelin Instagram fotoğrafları söylentilere katalizör oldu. Bir kaynak çıkışa 'Kendall bir ok kadar dürüst değil' dedi. Hadid, sözde 'tam pisliklerden' bıkmış, gey arkadaşlarının bunun yerine bir kadınla çıkma tavsiyesini aldı. 'Arkadaş', 'Kendall ile deney yaparsa kimse şaşırmaz' dedi.Dedikoducu Polis Bu derginin sahte hikayelerinin çoğunu çürüttü, yardım edemedik ama bundan da şüphe duyduk. Hayali hikayeye kapılmak yerine, hikayenin yanlış olduğuna dair önsezimizi doğrulayan Jenner'ın bir temsilcisine ulaştık. Jenner ve Hadid sadece arkadaş ve London Pride geçit töreninde birlikte olmaları başka bir şeyin göstergesi değildi.

Neueste Nachrichten zu Brad Pitt und Jennifer Aniston

Drake, Bella Hadid’in dedikodularından bir diğeriydi. Yaşam tarzı bunu bildirdi rapçi 'gizlice çıkıyordu' Hadid ve hatta onun doğum günü partisi için ödeme yapmıştı. Sözde bir bahşişçi çıkışa, 'Bella eski sevgilisini unutuyordu ve Drake'le ilgilenmiyordu,' dedi, 'ama Drake cazibeyi açıp pahalı mücevherler ve çiçekler de dahil olmak üzere romantik hareketlerle onu etkilediğinde kısa süre sonra değişti.' Tabii bunların hiçbiri doğru değildi.Melissa McCarthy Gewichtsverlust Pillen

Drake Hadid’in doğum günü partisine katıldı, ama bunu misafir olarak yaptı, parasını ödeyen üst düzey oyuncu değil. Dedikoducu Polis duruma yakın kusursuz kaynağımıza ulaştı ve bize Drake'in 'diğer insanlar gibi doğum günü partisine gittiğini' söyledi. Bu ifade ve makaledeki diğer yanlış bilgiler, bu hikayeyi tamamen yanlış olarak değerlendirmemiz için belirleyici faktörlerdir.

İkili, Victoria's Secret Fashion Show'da sözde 'cilveli bir an' paylaştıktan sonra, HollywoodLife şarkıcı iddia etti. Miguel ve Bella Hadid, 'ateşli bir çift' olma yolundaydı. Dedikodu sitesi, kısa anın daha uzun vadeli bir romantizme yol açabileceği konusunda çılgınca spekülasyon yapmak için şarkıcı ve model arasında basit bir etkileşim kullandı.

Dedikoducu Polis bu sitenin rastgele düşüncelerine güvenmedi. Bunun yerine, Victoria Secret'ın geçmiş gösterilerini araştırdık ve podyumdaki gösteri sanatçıları ile modellerin birbirleriyle etkileşime girmesinin çok yaygın olduğunu öğrendik. Hadid ve Miguel bir ilişkiye başlamak yerine sadece iyi bir gösteri sergiliyorlardı. Bu iddia da yanlış kabul edildi.Aynı çıkış, süper modelin kişisel hayatı hakkında haber yaparken başka bir yanlış adım attı. Site şunu iddia etti: Bella Hadid ve Robert Pattinson yeni bir çiftti Dior Paris gösterisinde sözde bir araya geldikten sonra. Dedikoducu Polis bu kötü oyuncuyla nasıl başa çıkılacağını zaten biliyordu.

Wer war der erste Tintenmeister

Cevaplar için iki ünlüye yakın kendi kaynaklarımıza ulaştık. Pattinson'a yakın bir kaynak, onu Bella Hadid ile ilişkilendiren söylentilerin sadece 'yanlış' olduğunu söyledi. Hadid içerisindeki bilgimiz, spekülasyonu 'aptal' olarak nitelendirdi. Bu çıkışlar dürüst olmak gerekirse, bu yıldızların yaşamları hakkında hiçbir bilgiye sahip değiller, ancak yine de onlar hakkında rastgele söylentiler yayarak kar etmeye çalışacaklar.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.