Oyuncu kadrosu Arkadaşlar Birçok kişinin kalbinde özel bir yere sahip olması, onları magazin dergileri için ana hedef haline getiren şeydir. David Schwimmer , Jennifer aniston , Lisa Kudrow , Courteney Cox , Matthew Perry , ve Matt LeBlanc kendilerini genellikle tabloid söylentilerinin insafına bırakırlar. Dedikoducu Polis etrafındaki dedikoduları araştırdı Arkadaşlar aktörler ve kendi gerçeklerini belirlediler.

David Schwimmer’ın Debra Messing ile 'Mesajlaşma'

KB iddia eden bir makale yayınladı Debra Messing ve David Schwimmer çıkıyordu . Haberleri çarpıcı bir başlıkla duyurdular: 'Yeni Çift Uyarısı: Ross ve Grace Çıkıyor', Messing’in Will ve Grace karakter yanı sıra Schwimmer'ın Arkadaşlar karakter. Schwimmer, o sıralar, Grace'in sevgisini ikinci sezonunda oynuyordu. Will ve Grace reboot, ancak çıkış için bir kaynak, iki oyuncu için de 'romantizmin patlak verdiğini' vurguladı.Sözde bahşişçi, 'Bir roket bilimcisinin birbirleriyle çok iyi eşleşip eşleşmediklerini görmek için roket bilimcisine gerek yok,' diye gevezelik etti. 'Debra, hem yüzüne hem de arkadaşlarıyla ondan bahsettiğinde ona' Lezzetli David 'diyor.' Messing'deki fark açıktı, içeriden olduğu iddia edilen kişi ekledi. Uzun zamandır kimsenin görmediği bir ışıltıya sahip. Herkes tamamen onları destekliyor. ' Bu sözde romantizm asla yaşanmadığı için insanlar muhtemelen kök salacak başka bir şey bulmalı.

Prizin kaynağı, görünüşe göre bir fotoğraftan 'Lezzetli David' takma adını almışMessing, Instagram'a gönderildi. Oyuncu, sette Schwimmer ile kendisinin bir özçekimini paylaştı ve 'Bu adam çok lezzetli' başlığını koydu. Açıkçası, bu sadece sette eğlenen bir çift yıldızdı, ancak kaynak Messing'in sözlerini kendi amacına uyacak şekilde çarpıttı.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Bu adam çok lezzetli. #Komik #komik #komik #mizah #komik #mizah

Tarafından paylaşılan bir yayın Debra Messing (@therealdebramessing) 17 Eyl 2018 17:22 PDT tarihinde

Dedikoducu Polis bu söylentinin özüne inmek istedik, bu yüzden oyuncu adına konuşma yetkisine sahip olan David Schwimmer’ın sözcüsüne ulaştık. Schwimmer'ın Messing ile çıkmadığı ve aksi yöndeki iddiaların tamamen 'yanlış' olduğu konusunda bilgilendirildik.

Jennifer Aniston ve Brad Pitt 'On A Break'

Tüm Arkadaşlar yıldız, Jennifer Aniston en çok magazin dergilerinde görünüyor. Genellikle eski kocası Brad Pitt ile şu şekilde eşleşir: Sıcaklık yakın zamanda bildirildi. Ancak çıkış, bu eski uzlaşma söylentilerini bir bükülme yaptı ve şunu iddia etti: Aniston, Pitt'ten 'ara vermesini' istemişti. Ross, Rachel'a içinde yaşadığı bir gecelik ilişkiyi açıklamak için tam olarak bunu söyledi. Arkadaşlar . Bu tabloid pervasızca sitcom’un şakası sıkıcı hikayelerini öne çıkarmak için ucuz bir çabayla.

Her durumda, bir kaynak yayına Jennifer Aniston ve Pitt'in iddia edilen ilişkilerine ara vermeye karar verdiklerini söyledi. Bu, Pitt'in, doğası gereği romantik olduğu iddia edilen Alia Shawkat ile fotoğraflanmasının ardından geldi. Görünüşe göre bunu Pitt'in 'sahada oynamaya' devam ettiğinin kanıtı olarak gören Aniston 'öfkeliydi'.

Sözde içeriden kişi, 'Jen, Brad'e ne istediğini öğrenene kadar ara verdiklerini söyledi,' diye seslendi. 'Ona oynanamayacak kadar yaşlı olduğunu ve oyuncu olamayacak kadar yaşlı olduğunu söyledi.' Devam eden koronavirüs tehdidi nedeniyle artık ikisi kendi kendilerini izole ediyorlar, Jennifer Aniston 'işleri sakinleştirmenin ve Brad'in gerçekten ne istediğini düşünmesine izin vermenin mükemmel bir zaman olduğuna karar verdi.' Açıkçası bunların hiçbirinin doğruluğu yok.

Justin Theroux und Selena Gomez

Her şeyden önce, Pitt ve Aniston bir ilişki içinde değil , gibi Dedikoducu Polis defalarca kanıtladı. İkincisi, Pitt’in Shawkat ile ilişkisi tamamen platoniktir , geçmişte de yazdığımız gibi. Bu nedenle, Jennifer Aniston'dan daha önce bir ilişki içinde olsalar bile kıskançlık duymalarına gerek kalmazdı, ki bunlar olmazdı.

Şüphelerimizi doğrulamak için, Dedikoducu Polis duruma yakın güvenilir kaynağımıza ulaştı. Böyle bir ayrılığın olmadığından emin olduk, çünkü yukarıda belirttiğimiz gibi, ara verilecek bir ilişki yoktu. Her hafta görünen aynı, yorgun hikaye.

Lisa Kudrow’un Arkadaşlar Kopup fırlamak

Lisa Kudrow, diğerleri kadar sık ​​görünmüyor Arkadaşlar başrolleri paylaşıyor, ancak magazin dergilerinde onunla ilgili hikayeler de aynı derecede tuhaf. Temasta bir zamanlar bunu bildirdi Kudrow’un karakteri Phoebe Buffay, hit sitcom'a dayanarak kendi yan ürününü alıyordu. . Dergi, Kudrow'un 'ciddi görüşmelerde bulunduğunu iddia etti. Arkadaşlar ortak yaratıcı Marta Kauffman, Phoebe Buffay yan ürünü hakkında. '

İkili, Netflix dizisinde birlikte çalıştı Grace ve Frankie ve iddiaya göre yeni sitcom için 'eğlenceli hikayeler beyin fırtınası yapmak' için çok zaman harcıyordu. Çıkış için 'içeriden' bir kişi ayrıca, yeni şovda Lisa Kudrow’un Phoebe karakterinin 'şimdi boşanacağını ve NYC’de yaşayacağını' iddia etti.

Görünüşe göre sahte kaynak, 'Zaman zaman eski Central Perk çetesine rastlaması çok doğal,' diye devam etti. Ancak 'nihai hedef', oyuncu kadrosunun geri kalanına sahip olmak olacaktır. Arkadaşlar 'komik bir bölüm' için minyatürler yapın.
Destansı bir TV anı olurdu. Bunu gerçekleştirebilecek biri varsa, o da Lisa, ”diye bitirdi yanlış bilgilendirilmiş kaynak.

Dedikoducu Polis raporu kontrol etti ve tamamen yanlış olduğunu gördü. Bir Phoebe yan ürününün söylentileri ilk olarak on yıldan fazla bir süre önce ortaya çıktı, ancak proje, izleyicilerin ilgisinin olmaması nedeniyle hiçbir zaman yerden kalkmadı. Aradan geçen zaman ve ilk seferinde ilgi eksikliği göz önüne alındığında, projenin tekrar denenmesi pek olası değildi.

Ayrıca Lisa Kudrow'un temsilcisine ulaştık ve bizi bilgilendirdi, 'Bunun doğruluğu yok.' Üzgünüm Phoebe severler, işlerde yan ürün yok.

Courteney Cox Evlilik Sorunlarına Neden Oluyor

KB geçen yılın sonlarında bildirdi Victoria Beckham, kocası David'i Courteney Cox ile bir jakuzili selfie için terk ediyordu. . Özçekim şuraya gönderildiCox’un Instagram sayfasıDavid ile birlikte sette ABC sitcom için bir kamera hücresi çekerken Modern aile . Prizle konuşan sözde bir kaynağa göre, “Victoria balistik gitti. Tamamen uygunsuz olduğunu söyledi. David’in sürekli flörtünü bitirdi, 'ekliyor,' Bu kavga bardağı taşıran son damla olabilir gibi görünüyor. '

Gewinner der ersten Staffel von Ink Master

Yayın ayrıca, 'Davranışı çok saygısız' diyen sözde 'yakın aile arkadaşından' alıntılar aldı. Yine, bu sette çekilen bir özçekimdir.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Jakuzide çok sıcak! #modern aile

Tarafından paylaşılan bir yayın Courteney Cox (@courteneycoxofficial) 25 Ekim 2019, 12:42 PDT tarihinde

David'in ayrıcasetten Instagram hesabına anlık görüntüler yayınladıve maalesef tabloid'in anlatısına göre, karısı ve dört çocuğunun annesi, Courteney Cox ve David'i birlikte görmelerine çok olumlu tepki verdiler. Victoria, David ve Cox'u tamamen giyinik halde tasvir eden ve repliklerini öğrenen fotoğrafa yorum yaptı, 'Bekleyemem !!!!!! X'i öpüyor. '

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Bugün işte yeni bir ARKADAŞ ile tanıştım @courteneycoxofficial #modernfamily

Tarafından paylaşılan bir yayın David Beckham (@davidbeckham) 25 Eki 2019, 13:49 PDT

Bu, kıskanç öfkeyle kaynayan bir kadının yazacağı bir şey gibi görünmüyor, ama destekleyici bir eşin tepkisi gibi geliyor. Ne olursa olsun, Dedikoducu Polis tüm üslerimizin kapandığından emin olmak istedik, bu yüzden Beckhams’ın sözcüsüne ulaştık ve bize evliliklerinin tehlikede olmadığına dair güvence verdik.

Matthew Perry’nin Tabloid Sorunları

Matthew Perry geçen yaz özellikle acımasız bir söylentinin kurbanı oldu. The Küre bunu bildirdi Perry’nin arkadaşları onun arabadan indiğinden ve sadece ayları kaldığından endişelendiler. . Görünüşe göre Perry'nin New York'ta yürürken biraz perişan görünen bir fotoğrafı bu makaleye ilham kaynağı oldu. Bir kaynak, 'İnsanlar hapları kötüye kullandığı ve tekrar içtiği konusunda gerçekten endişeli ve bu, sahip olduğu kadar sağlık sorunu olan biri için sanal bir ölüm cezası' dedi.

Güvenilir olmayan kaynak, Perry'nin 'devam etme isteğini kaybettiğini' söyleyerek devam etti ve ekledi, 'Matt yıllar boyunca tüm ahlaksızlıkları ve sağlık sorunları nedeniyle kendini neredeyse öldürdü ve iyileşmiyor gibi görünüyor. Bu hızda, ciddi bir değişiklik olmazsa altı ay içinde ölecek! '

Dedikoducu Polis bu uzun hikayeye bir an bile inanmadı. Matthew Perry’nin sözcüsüne ulaştık ve kayıtta bize hikayenin doğru olmadığını söyledi. Oyuncu ölümün eşiğinde değildir ve arkadaşları onun hayatından korkmazlar.

Matt LeBlanc’ın Sırları Yok Arkadaşlar Proje

En sonunda, TAMAM MI! geçen yıl bildirdi Matt LeBlanc, Jennifer Aniston ve Courteney Cox ile yeni bir TV şovunda gizlice çalışıyordu. . İçeriden bir alıntı yapan tabloid, 'Uzun zamandır, tüm oyuncu kadrosunun yeniden başlatma yaptığı konuşuluyordu' dedi. Planlar değişti, ancak sözde içeriden biri ısrar etti. 'Ama sonunda yapımcılar şovun öncülünün kendileriyle asla yaşlı yetişkinler olarak çalışmayacağına karar verdi. Bu yüzden Jen, Matt ve Courtney yepyeni bir hava ve karakter kadrosuyla tamamen farklı bir şov yapma fikrini aldı. '

LeBlanc, Cox ve Aniston yeni şovun başrollerini üstleniyor olsalar da, diğer üç oyuncu arkadaşının konuk oyuncu olarak görünmesine karşı çıkmıyorlar. Dedikoducu Polis bu söylentiye baktı ve doğru olmadığını gördü. Matt LeBlanc’ın sözcüsüne üçlünün olası yeniden birleşmesini sorduk ve hikayenin 'doğru değil' olduğu söylendi.

Courteney Cox ve Jennifer Aniston'a yakın kaynaklara benzer araştırmalar, üç eski ortak yıldızın birlikte yeni bir TV şovu geliştirmek için işbirliği yapmadıklarını doğruladı. Belki de koronavirüs nedeniyle içeride geçen bunca zaman, magazin gazetelerinin onlara sahte ipuçları göndermeyecek daha iyi kaynaklar bulmasına yardımcı olacaktır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.