Son zamanlarda, listelerin zirvesinde yer alan sanatçı Charlie Puth çift ​​Platinum ilk albümünün beşinci yıl dönümünü kutladı Dokuz Parça Zihin . Şarkıcı, yalnızca 'Dikkat' gibi akılda kalan single'lar için milyonlarca hayranı değil, aynı zamanda kendine özgü görünümü için de topladı. Puth sağ kaşına büyük bir kesik attı ve bu aslında insanlara Google'da 'Charlie Puth kaş eğitimi' araması için ilham verdi.

Ancak bu göze çarpan özellik bir stil ifadesi değildir. Bazen bir ustura işi olarak yanlış anlaşılan şey, aslında garip bir kazanın neden olduğu bir yara izidir. Charlie Puth’in kaş yarasıyla ilgili gerçek hikayeyi öğrenin ve sonra, yine de istiyorsanız, devam edin ve kaşınıza bir çizgi çizin. Görünümü nasıl kazandığına göre daha güvenli bir alternatif.Charlie Puth Kimdir?

On yıldan fazla bir süre önce, Charlie Puth, komedi videoları yayınlayan ve YouTube kanalında şarkılar yayınlayan bilinmeyen bir gençti. Bugün, 27 yaşındaki, Altın Küre ve birden fazla Grammy'ye aday gösterilen, listelerde zirveye çıkan bir solo sanatçı. Aynı zamanda iki 2016'nın da galibi. İlan panosu Müzik Ödülleri (En İyi 100 Şarkı, Rap Şarkısı).

Puth, 2011'de Adele'nin 'Sizin gibi Biri' adlı şarkıyı YouTube'da söylediği keşfedildiğinde patladı: Ellen DeGeneres . Talk-show sunucusu, onu, o zamanlar gelişmekte olan plak şirketi onbireleven için ikna etti ve daha sonra 2012'nin sonlarında Atlantic ile bir anlaşma yapmak için ayrıldı. Puth, o zamandan beri iki stüdyo albümü yayınladı; ikisi de Billboard'da “Artık Konuşmayız”, “Tekrar Görüşürüz” ve “Dikkat” dahil olmak üzere hit parçalar üretti. Hâlâ ona aşina değilseniz, ikinci single için müzik videosunu izleyin ve tüm yaygaranın neyle ilgili olduğunu görün:

Sorgfältig gezeichneter Preis ist der richtige Vertrag

Ocak 2020'de Puth üçüncü bir albümün hurdaya çıkarıldığını duyurdu 'Çünkü müziğin hiçbiri gerçek gelmiyordu. Neredeyse bir şekilde fazla havalı olmaya çalışıyor gibiyim. '

Bir sonraki albümünün ne zaman yayınlanacağına dair bir bilgi olmasa da, sosyal medyada meşgul görünüyor. Puth düzenli olarak şurada yayınlar TikTok , 8,9 milyon takipçisi olduğu ve Instagram takipçi sayısının 15,3 milyona yükseldiği yer.

Charlie Puth Kaş İzini Nasıl Aldı?

İlk önce ilk şeyler: Charlie Puth kasıtlı olarak sağ kaşına bir çizgi traş etmez. 2014 yılında tweet attı Yüzdeki yara izi için bir açıklama, “2 yaşımdayken bir köpek tarafından ısırıldım ve kafa travmasından neredeyse ölüyordum. Kaşım kalıcı olarak böyle. Ben traş etmiyorum. Herkese duyurun. '

Ancak rekoru kırmaya yönelik erken girişimi sağır kulaklara düştü. 2015 yılında yaptığı bir röportajda 'Beni çok iyi tanımayan insanlar bunun o kısmını kasıtlı olarak tıraş ettiğimi düşünüyor' dedi. Haftalık eğlence , 'Şimdi Twitter'da kaşlarının o kısmını tıraş eden ve' Ben ömür boyu Puther'im! 'Dediklerini görüyorum ve' Aman Tanrım! Umarım annen sana kızmaz. ''

2016 görünümünde James Corden ile Geç Geç Şov Puth, köpeğin siyah bir Labrador olduğunu ortaya çıkardı ('Tüm köpekler arasında' dedi). Kaşının nasıl beklenmedik fırsatlara yol açtığı hakkında daha fazla bilgi için röportajı inceleyin:

İronik bir şekilde, Charlie Puth Siyah Bir Labrador Yavrusu Sahiplendi

Puth, travmatik çocukluk deneyiminden gücü geri kazanmanın akıllıca bir yolunu buldu. Aralık 2019'da San Antonio'daki bir konserde dinleyicisini yerel Humane Society'den evlat edindiği yeni yavruyla tanıştırdı.

'O Black Lab'i gördüğümde,' Çok komik bir bireyim ve kendimi küçümseyen biriyim, bu yüzden bir Black Lab alacağım ve Charlie adını vereceğim 'dedim ve aynen öyle yaptım,' dedi. 96.1 ŞİMDİ radyo sunucusu Russell Rush. Ben çok çok mutluyum. Ben de evlat edindiğim için mutluyum. Teksas'ta uyanıp bir köpek evlat edineceğimi asla düşünmezdim. Bunu al? Doğum günüm olan 2 Aralık'ta onu aldılar. '

Küçük Charlie'yi sahneye çıkarırken izleyin:

Puth'in kendisine bu kadar acı veren ırkı seçmesi aynı derecede ironik ve takdire şayan. Ve Küçük Charlie'nin ısırmaktan çok yalaması daha muhtemel olan sevgi dolu bir arkadaştan başka bir şey olmadığını bildirmekten mutluluk duyuyoruz.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Charlie Puth (@charlieputh) tarafından paylaşılan bir yayın