Şimdi Jamie foxx sona erdi onun yıllarca süren ilişkisi oyuncu ile Katie Holmes Pek çok kişi, komedyenin ciddi bir oyuncuya dönüşmesinin ardından kiminle çıkacağını merak ediyor. Popüler yarışmacılardan biri eski Foxx kız arkadaşıdır. Kristin Grannis , aynı zamanda Foxx’un en küçük kızının da annesi. Grannis, Foxx’un uzun yıllardır eski sevgilisi olmasına rağmen, ikisi hala birbirleriyle yakın temas halindedir, bu yüzden uzlaşmaları ile ilgili söylentiler dolaşmaya devam etmektedir. İşte ikisinin ilişkisi hakkında bildiğimiz her şey ve tekrar bir araya gelme olasılıkları olup olmadığı.

Jamie Foxx ve Kristin Grannis'in Bir Kızı Var

Jamie foxx özellikle kızları, özellikle Kristin Grannis ile paylaştığı en küçük kızı Annalize Bishop söz konusu olduğunda, kişisel hayatı hakkında herkesin bildiği gibi özeldir. Annalise, 2009 yılında doğdu ve onu yaklaşık 11 yaşında yaptı. Yıllarca, Foxx bu miktardaki bilgiyi bile gizli tutmayı başardığından, kızın annesinin kim olabileceğine dair bazı spekülasyonlar vardı. Ancak sonunda Grannis, kızlarıyla birlikte kimliğini etkili bir şekilde açığa çıkardı.Jamie Foxx, kızı ve arkadaşlarıyla Aslan Kral

(Featureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com)

ist Patty Mayo Fake?

Kendi şöhretine rağmen, Foxx’un iki kız çocuğu babası olarak birincil kaygısı, mahremiyetleri ve ilgi odağı dışında büyümelerinin onlar için ne kadar önemli olduğudur. Yine de, zaman zaman kızlarını da beraberinde belirli olaylara getiriyor ve gururla 'Kız Baba' statüsünü sergiliyor. Foxx'un hayranları, en küçük kızını görmek için ilk şanslarını bu tür etkinlikler aracılığıyla elde etti.

Genç kızın ünlü babasını parmağına dolamış olduğu çok açık ve Foxx'un buna başka türlü sahip olmayacağı daha da açık. Ne zaman genç Annalise’nin dikkatini çeken yeni bir film yayınlanırsa, Foxx onu gösterime getirecektir. Bazen Foxx, küçük kızını kendi film gösterimlerine götürür, böylece babasını beyaz perdede görme şansı elde eder.

Jamie Foxx ve iki kızı ve arkadaşları Baby Driver galasına katıldı

(Kathy Hutchins / Shutterstock.com)

O ve Grannis artık bir çift olmadıkları halde, Foxx hala bir aile olarak eski sevgilisi ve kızıyla bir şeyler yapmak için zaman ayırıyor. Geleneklerinden biri Disneyland'ı birlikte ziyaret edin . Ancak, devam eden koronavirüs salgını Kaliforniya tema parkını etkili bir şekilde kapattığından, bu sevilen gelenek bu yıl askıya alınabilir. Her şeye rağmen, Foxx ve Grannis muhtemelen bu Anma Günü'nde kızlarını bir seyahate götürdüklerinde yaptıkları gibi ortak ebeveynlik becerilerini sergilemek için yeni bir gelenek bulacaklar. lüks bir yatta . İkisinin oldukça yakın göründüğü, magazin dergilerinin kesinlikle anladığı bir şey olduğu belirtildi.

Grannis Sıklıkla Dedikodulardan Bahsediliyor

2018'de Jamie Foxx hala şu anki haliyle çıkıyordu. eski kız arkadaşı Katie Holmes , MediaTakeOut iddia edildi aktör, aktris Holmes'u terk etmişti ve Kristin Grannis ile tekrar bir araya geldik. Ortak ebeveynlere 'sevgili' diyen dedikodu sitesi, 'Kristin aktöre sarılırken görüldüğü için ikisi açık bir şekilde sevgilerini gösteriyordu' dedi.

Was ist mit elton Johns Stimme passiert?

Dedikoducu Polis haklı olarak, Grannis ve Foxx'un o yıl tek başlarına, hem kızlarıyla hem de kızları olmadan birkaç kez birlikte dışarı çıktıklarına işaret etti. Ortak ebeveyn olmanın yanı sıra, ikisi de iyi arkadaş görünüyorlar ve epey zamandır ayrılmış olmalarına rağmen birbirleriyle çok olumlu bir ilişki sürdürüyorlar.

Geçen yıl, Kadınlar Günü ısrar etti Holmes, Foxx'a kızmıştı Disneyland gezisi nedeniyle eski ve kızıyla birlikte gitti. Gazetenin bir kaynağı, 'Jamie’nin Kristin'le yakın ilişkisi Katie’yi her zaman tehdit altında hissediyordu' dedi,

Annalise’ın hatırı için onunla dostane şartlar içinde olması gerektiğini anlayan Katie, birlikte geçirdikleri zaman konusunda son derece rahatsız hissettiğini açıkça belirtti.

Sözde dırdırcı, Holmes'un Foxx'u eski sevgilisiyle 'çapkın' olmakla suçladığını iddia etti ve özellikle Grannis'in geceyi oyuncunun evinde geçirdiği iddiasına kızdı. Kaynak, 'Katie onunla telefonda yüzleştiğinde gözyaşları içindeydi, saygısız davranışıyla çizgiyi aştığını ve öfkeli ve ağlamaklı öfkesiyle bittiğini söyledi,' dedi.

leben mit kelly und ryan abgesagt

İkili bir süre ayrı kaldıktan ve Holmes'a sakinleşmesi için yeterince zaman tanıdıktan sonra, iddiaya göre Holmes'un 'Jamie'ye Kristin'le daha katı sınırlar yaratmadığı ve kendisini kanıtlamak için daha fazla çaba göstermediği sürece kararsız bir şekilde Jamie'ye söylediği başka bir sohbet için tekrar bir araya geldiler. ona bağlılık ve sadakat, çekip gitmekten başka seçeneği kalmayacak. '

Dedikoducu Polis bu sahte hikayeye bir an bile inanmadı. Holmes'a yakın olan kaynağımızla görüştük ve aktrisin Foxx'un kızının annesiyle Disney tema parkında geçirdiği süre boyunca kızgın olmadığını ve Grannis ile fazla arkadaşça davrandığına inanmadığını söyledi. Hikaye yukarıdan aşağıya tamamen yanlıştı.

Bu Yılın Başlarında Birlikte Akşam Yemeği Yediler

Doğru olan şey, Kristin Grannis ve Jamie Foxx'un kızları kutlamalara katılmadığı zamanlarda bile birlikte vakit geçirmekten hoşlandıkları. İkisi görüldü Nobu'ya gidiyor , Temmuz ayında birlikte akşam yemeği yemek için Malibu'da bir restoran. İkisi yemek yedikten sonra, ikisi de Foxx’un arabasına atladılar ve birlikte yola çıktılar.

Aslında bir çift eski sevgilinin, özellikle de küçük bir çocuğun velayetini paylaşan, çok iyi anlaşan ve birbirleriyle zaman geçirmek için kendi yollarından çıkan eski sevgilileri görmek oldukça ferahlatıcı. Bazı insanlar yanlışlıkla Foxx ve Grannis'in bir çeşit uzlaşma için çalıştıklarına inanırken, görünen o ki, eski çift şu anda hem ebeveyn hem de arkadaş olmak konusunda gayet iyi. Ayrıca, Foxx çoktan gözünü başka birine dikmiş gibi görünüyor, ancak şu anda 'biri' biraz gizemini koruyor.

Lebron James Nettowert 2018

Peki Şu Anda Biriyle Çıkıyor mu?

Foxx geçtiğimiz günlerde gece geç saatlerde lüks bir otele girerken görüldü yırtık kot giyen sarışın bir kadın şirkette. Her ikisi de CDC'nin tavsiye ettiği yüz maskeleri takıyordu, bu yüzden kadının kimliğini tespit etmek neredeyse imkansızdı, ancak Foxx hemen tanındı. Ertesi gün otelden tek başına ayrıldı ve bu da resimdeki adam olduğunu doğruladı. Kadının Foxx’un yeni aşkı olması mümkündür, ancak aktörün mahremiyetini ve kişisel ilişkilerini şiddetle koruduğu için bunu doğrulamak zor olacaktır, ki bu beklenmelidir.

Bunu akılda tutarak, Dedikoducu Polis Aktörün Kristin Grannis ile tekrar bir araya gelme ihtimalinin düşük olduğunu fark eder. Şu anda olup olmadığına bakılmaksızın etrafta çıkmak veya gizlice zaten bir ilişki içinde , ilişki durumunu yakından korumaya devam etme olasılığı yüksektir. Foxx'tan beklediğimiz davranış buydu ve henüz bizi hayal kırıklığına uğratmadı.