Bu yıl düğün planlarını büyük bir kargaşaya sürükledi. Kim olduğun da önemli değil. Katy Perry ve Orlando Bloom, koronavirüs salgını dünyaya çarpmadan önce Mart ayında evlenmeyi planladı. Pek çok diğerleri gibi, Perry ve Bloom da özel günlerini ertelemek zorunda kaldı. Pandemiden önce bile, magazin dergileri her yerde haberden sonra sahte haberlerle doluydu.

Videoda Katy Perry

(Youtube)Yanlış Raporlar Geriye Dönüyor

Mart 2018'e kadar, Orlando Bloom'un Katy Perry'ye teklif etmesinden tam 11 ay önce, TAMAM MI! çiftin iddia etti Prag'da kaçtı . Gibi Dedikoducu Polis O zamanlar, magazin gazetesinin sözde 'kaynakları', pop yıldızı ve oyuncunun Çek Cumhuriyeti'ne yaptığı yolculuğun 'aslında bir kaçış' olduğunu 'vızıldıyordu'.

Makalenin, bize hikayenin 'doğru olmadığını' söyleyen Perry’nin sözcüsünün iddialarını inceledik ve o sırada ikisi birbirlerini sadece gelişigüzel görüyorlardı. Magazin gazetesi, ikisinin birlikte Prag'da olduğunu doğru bir şekilde bildirmiş olsa da, o zaman değildi. evlenmeye hazır . Daha önce de belirttiğimiz gibi, tabloidde Perry’nin aşk hayatını çevreleyen bir dizi düzmece rapor vardı ve hiçbiri doğru değildi, bu da bu 'kaynakların' kim olduğunu sorgulamanıza neden oluyor.

Nişan Sonrası Hikayeler Daha Garipleşti

Orlando Bloom ve Katy Perry, Sevgililer Günü 2019'da nişanlandıktan sonra, KB Katy Perry ve Orlando Bloom'un sorduğu garip fikri icat etmek Kanye West evliliklerini yönetecek . “Ünlü bir memur bulundurarak düğünlerinin büyük bir sıçrama yapmasını istiyorlar. Ve Kanye'den daha iyi kim var? ' o sırada dergiye başka bir sözde 'kaynak' söyledi.

Bazen bu magazin dergilerinin nereden ilham aldığı açıktır. Bu durumda, Perry ve Bloom yakın zamanda West’in Sunday Services’ten birine katılmışlardı. Bu, güvenilmez (ve şimdi feshedilmiş) çıkış için, West'in Bloom ve Perry'nin karı koca ilan etme rolünü üstlenmesiyle bir peri masalı uydurması için yeterliydi. Dedikoducu Polis makalenin sahte olduğunu doğruladı Perry’nin temsilcisiyle görüştükten ve West’e yakın bir kaynağı iki kez kontrol ettikten sonra.

Mısır'da Bir Rüya Düğün?

Geçen yılın sonlarında, aynı tabloid, Orlando Bloom ve Katy için başka bir sahte düğün planı hayal etti. Bu sefer Kanye West işin içinde değildi, ancak çoğu kez itibarını yitiren dergiye göre, Mısır'daki piramitlerin gölgesinde gerçekleşecekti. West ile ilgili daha önceki uzun hikayesi gibi, bu da gerçek bir olaydan ilham aldı. Perry ve Bloom ve bir grup arkadaş az önce Nil'de 10 günlük bir yolculuğa çıkmıştı.

Kelime oyununu bağışlayın, ancak Perry ve Bloom Nil'e yaptıkları geziyi sevmiş olsalar da Perry'nin temsilcisinden bir yalanlama geldi. Dedikoducu Polis bu tabloid'in hikayesi saf bir efsaneydi . Katy Perry, ilk kocası Russell Brand ile Hindistan'da evlendi, bu yüzden dergi okuyucularının böyle bir şeye kolayca kandırılabileceğini düşünmüş olmalı, ancak Dedikoducu Polis kandırılmamıştı.

https://www.instagram.com/p/B_oiKkyFiuw/

Peki Gerçek Düğün Planları Nelerdir?

Şu anda, Katy Perry ve Orlando Bloom bu konuda endişeli görünmüyor. 27 Ağustos'ta çift ilk çocuklarını karşıladı dünyaya, Daisy adında küçük bir kız. Perry söyledi Bugün Göster Daisy doğmadan hemen önce bir röportajda o sadece hamileliğine odaklanmıştı ve biri düşkün çiftin kızlarına odaklandığını varsayabilir. Bu salgın devam ettiği sürece, büyük ve küçük kutlamalar sorumsuzdur ve Bloom ve Perry'nin de aynı şekilde hissetmesini bekliyoruz ve bu nedenle bir düğün muhtemelen akıllarından en uzak şey şimdi. Perry'nin röportajda dediği gibi, 'Bana bir yıl sonra sorun!'

https://www.instagram.com/p/CEYmtQInzo9/