Kanye Batı ve kim Kardashian 'İn evliliği inkar edilemez derecede tuhaf bir durumda. Twitter rantları ve giderek tartışmalı bir başkan adaylığı arasında West, pek fazla olumlu haber alamadı. Böylesine dramatik bir durumda, hakkında çok fazla konuşma olması şaşırtıcı değildir. güç çiftinin durumu . Aslında, şu anda etrafta dolaşan ilişki hakkında iki çelişkili söylenti var.

Kim Kardashian Doğum Gününde Kanye West'ten Boşanıyor mu?

'Kim, Kanye'ye Boşanma Son Tarihi Verdi!' bağırır National Enquirer . Çıkışa göre Kardashian ciddi bir ültimatom verdi: 'Eylemini iki ay içinde temizle yoksa işimiz biter!' İsimsiz bir muhbir, ilişkide işler şaşırtıcı olmayan bir şekilde gergin, diye açıklıyor. “Kim, Kanye'nin zihinsel durumunu iyileştirmek ve ilişkilerini tekrar yoluna koymak için Kanye'ye ve çocuklarına yeterince önem verdiğini kanıtlamasını istiyor” diye açıklıyor.İddiaya göre talep, West ve Kardashian'ın “makyaj ya da mola” tatilleri için yeniden bir araya gelmelerinden hemen sonra geldi. Anonim içeriden, 'Kanye’nin 21 Ekim’deki Kim’in doğum gününe kadar şartlarını yerine getirmesi gerekiyor,' diye bitiriyor anonim içeriden. “Bipolar bozukluğu için daha fazla tıbbi yardım almasını, annesiyle barışmasını ve başkanlık yarışından çıkmak için zarif bir yol bulmasını istiyor. Yürüyüş emirleri var ama zaman azalıyor. '

Solda ipucu bir elbise giyen Kim Kardashian, sağda gri takım elbiseli Kanye West.

(Featureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com)

Yoksa Kim Kanye'de Sessizliğini Bozuyor mu?

Kardashians'ın Instagram'larından alınan fotoğraflarla tamamlayın, TAMAM MI! son sayısında 'Neden Kanye'yi Affettim' hikayesini yayınladı. İsimsiz bir kaynak, Kardashian'ın 'evliliğini bitirme eşiğinde' olduktan sonra 'fikrini değiştirdiğini' yazıyor. 'Kim her konuda ağzı sıkı tutuyordu, ama kısa süre önce sessizliğini bozdu ve arkadaşlarına boşanmayı kendi iyiliği için değil çocuklar için iptal etmeyi seçtiğini söyledi,' diye açıklıyorlar.

Snitch, 'Kanye'nin kaldığı Wyoming çiftliğine gitti ve artık böyle yaşayamayacağını ve ilerleyip boşanırlarsa herkes için daha iyi olacağını söyledi,' diye paylaşıyor. İkisinin de gözyaşları içinde olduğunu yapmaması için ona yalvardı. Sonunda çocuklarla bir süreliğine uzaklaşmalarını önerdi ve birlikte geçirdiğimiz zaman büyük bir fark yarattı. ' Ani yolculuk görünüşe göre o kadar başarılıydı ki, çift kendiliğinden daha sonra Miami ve Colorado'yu birlikte ziyaret etmeye karar verdi.

https://www.instagram.com/p/CENnyeOg3bC/

Tipster, 'Sonuç olarak, üç beş yıldızlı inziva yerlerinin maliyeti 3 milyon $ veya daha fazlaydı, ancak buna değerdi' diyor. 'Çözmeleri gereken birçok sorunları vardı ve güzel çevre kesinlikle gerginliği azaltmaya yardımcı oldu.' Bu sorunlardan biri yaşam durumlarıydı. Kaynak şu sonuca varıyor:

Kim ailesinin yanında kalmak ister, ancak çiftlikte daha fazla zaman geçirmeyi kabul eder. Yılın geri kalanında gidip gelecekler, ama en azından hepsi bir arada olacaklar.

Kim ve Kanye'de Gerçekten Neler Oluyor?

Çatışan söylentiler nihayetinde Hollywood'da yaygın bir olay olsa da, bu ikisini özellikle dikkat çekici kılan bir şey var. İkisi de Enquirer ve TAMAM MI! aynı ana şirket olan American Media, Inc.'e aittir. Bu iki yayın, kendi münferit sayılarında birbiriyle çelişen hikayeler yayınladı. Hangi derginin gerçek hikayeye sahip olduğuna inanmamız gerekiyor? Bu makaleler, yalnızca dikkat çekici manşetlerde konuşan 'anonim kaynaklar' üzerindeki yoğun vurguları nedeniyle bozulmaktadır. Bu hiperbolik alıntılar olmadan, bu raporlar, genel durumlar hakkında temelde kolay spekülasyonlardır - bu durumda, krizdeki bir çift ya sebat edebilir ya da düşebilir, bu nedenle her olasılığı kapsayan iki makaleye sahip olmak, pek fazla içgörü anlamına gelmez.

Wer ist Michael Strahan zu sehen
Kanye West ve Kim Kardashian Grammy

(DFree / Shutterstock.com)

Gerçekten, Kanye West ile ilgili gerçek içgörüler için en iyi yer şaşırtıcı bir şekilde Kanye West’in Twitter hesabı . Gerçek olup olmadığı o kayınvalidesi ile uydurulmuş , Kris Jenner veya son akşam yemeği konuğu West, en erişilebilir ve meşru 'içeriden' - en azından, magazinlerdeki her şeyden daha tutarlı bir şekilde doğru olanı. Aynı şekilde, Kardashian, son günlerde yaptığı açıklamada olduğu gibi, kendisi de büyük haberleri bırakma eğilimindedir. Kardashians ile tutmak .

https://www.instagram.com/p/CE5AwirA4Cx/

Kardashian kampında herhangi bir yayının meşru bir muhbiri olsaydı, herhangi bir zayıf tatil spekülasyonundan çok önce böyle muazzam bir karar hakkında konuşacaklarını düşünürdünüz. Bunun yerine, toplanabilecek tüm bu magazin dergileri, bunlar gibi çelişkili ve önemsiz hikayelerdir. West ve Kardashian’ın ilişkisi ve hatta tatili hakkında uzaktan doğru bir şey öğrendiğimizi söyleyemesek de, en azından bu kanalların gerçeği ne kadar az önemsediği son derece açık hale geldi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.