Aralarındaki ilişki Angelina Jolie ve babası Jon Voight , yıllar içinde biraz çekişmeli geçti, ancak son zamanlarda baba ve kız arasındaki gerginlikler çözülmeye başladı. Hatta Jolie’nin çocukları büyükbabalarıyla daha fazla zaman geçirmeye bile başladılar. Yıllarca süren düşmanlıktan sonra, Jolie ve Voight sonunda geçmişi geride bırakmış gibi görünüyor.

Angelina Jolie Yıllarca Babasıyla Anlaşmayı Reddetti

Jolie ve babası uzun zamandır birbirlerinden uzaklaşmışlardır. Ebeveynleri Marcheline Bertrand ve Voight boşandıklarında Jolie babasının işleri nasıl hallettiğini açıkça eleştirmek ve annesinin durumuna sempati duyuyordu. Filmin çekimleri sırasında kısa bir uzlaşmadan sonra Mezar yağmacısı Jolie'nin oynadığı ve Voight'ın ekrandaki babası olarak göründüğü Jolie bir kez daha babasıyla konuşmayı bıraktı.Angelina Jolie ve Jon Voight, ellerini birbirine doğru uzatarak ayakta duruyor

(Mezar yağmacısı)

Aynı sıralarda Jolie, ilk çocuğu Maddox'u evlat edindikten kısa bir süre sonra kocası Billy Bob Thornton'dan boşanma davası açtı. Oyuncu bir açıklama yaptı Hollywood'a erişin , üzerinden E! Haberler , kendisi ve babası arasındaki iletişimi kesme kararı hakkında. 'Babamla kötü ilişkimin nedenlerini halka açıklamak istemiyorum. Sadece her çocuk gibi [kardeşi Jamie] ve babamızla sıcak ve sevgi dolu bir ilişki yaşamayı çok isterdik. ' Jolie devam etti,

Bunca yıldan sonra, özellikle şimdi kendi çocuğumdan sorumlu olduğum için babamın yanında olmanın benim için sağlıklı olmadığını belirledim.

Caitlyn Jenner will wieder ein Mann sein

Sonraki yıllarda, Jolie çıkmaya başladığında - ve sonunda Brad Pitt ile evlendiğinde ve diğer beş çocuğu Zahara, Pax, Shiloh, Vivienne ve Knox'u aileye eklediğinde - sözüne sadık kaldı ve babasının varlığını korudu. Mümkün olduğunca hayatından. Ancak 2010 yılında, o zamanki kocası Brad Pitt'in ısrarı üzerine Jolie, görüşmediği babasıyla yeniden bağlantı kurdu ve ikisi, yeniden inşa etme yolunda geçici adımlar atmaya başladı.

Geçmişte onun hakkında söylediklerinden sonra, bazıları muhtemelen Voight ve Jolie'nin uzlaşmasının imkansız olacağını düşündü, ancak iki oyuncu ilişkilerinde görünüşte aşılmaz engellerin üstesinden gelebileceklerini kanıtladılar.

Angelina Jolie, Jon Voight ile birlikte kahverengi ceketli bir krem ​​ceket giyiyor

(Featureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com)

Miranda Lambert verheiratet mit Blake Shelton

Jon Voight kızı hakkında kesinlikle utangaç değil

Thornton'dan boşanmasının ve ardından babasıyla iletişimi kesme kararının ardından, Voight ile konuştu E! Haberler Jole ile ilişkisinin durumu hakkında ve hiçbir şeyi engellemedi. The Kurtuluş Oyuncu Jolie'yi en son 2002'de Paramount için 90. yıldönümü partisinde gördüğünü açıkladı.

Ona sarılmak için koştum ve temsilcilerinden biri yoluma çıkıp 'Geri dön' dedi.

Voight o geceden beri 'Ona ulaşmakta güçlük çektim' diye ekledi. Onun için endişelendiği için bu kadar ciddi bir şekilde iletişime geçmeye çalıştığı konusunda ısrar etti, ama çabaları boşunaydı. 'Yardım almak için ona ulaşmaya çalıştığımı bildiği için benden uzak duruyor.' Voight, Jolie'nin ne tür bir yardıma ihtiyacı olduğuna inandığını söylemese de, 'çok yakından tanık olduğum ciddi duygusal sorunlardan' muzdarip olduğunu söyledi.

Yıldızı Geceyarısı Kovboyu 'ricamın sebebinin kendim için değil, kızı için' olduğu konusunda ısrar etmeye devam etti. 'Bebeğimi kucağımda tutmaktan başka bir şey istemiyorum,' ekliyor, 'Angie'ye onu sevdiğimi ve ihtiyaç duyduğu yardımı almasını istiyorum ... Ve onun gerçek aşkı bulmasını istiyorum.' Torunlarının sayısının büyük ölçüde artması birkaç yıl sürdü, ancak Jon Voight sonunda Angelina Jolie ile ilişkisini yeniden canlandırdı ve resmi olarak büyükbabası görevine başladı. Elbette bazı katı kurallar vardı.

Angelina Jolie beş çocuğuyla kırmızı halıda poz veriyor

(DFree / Shutterstock.com)

Wo ist Whoopi Goldberg jetzt?

Jolie, babasının torunlarıyla yeni kurduğu ilişkiden kısaca bahsetti. 2017'ye kadar Vanity Fuarı röportaj . Oyuncu, 'Şu anda büyükbabalarına ihtiyaçları olduğunu anlamakta çok iyi. Dün gece bir terapi toplantısı yapmak zorunda kaldım ve o ortalıktaydı. Bir tür kuralı bilir - onları sizinle oynatmak zorunda bırakmayın. Sadece yaratıcı olan, vakit geçirip hikayeler anlatan ve kütüphanede kitap okuyan havalı bir büyükbaba olun. '

Voight, kütüphanede takılan 'havalı büyükbaba' olmanın yanı sıra Jolie ve çocuklara Jolie’nin filminin galası gibi halka açık etkinliklerde de katıldı. Zararlı 2 o nerede kızının övgülerini söyledi . O çok güçlü. Ve bu persona çok nadirdir. Dediğim gibi, harika olanlara sahipsiniz, ”Voight övünerek ekledi,“ Angelina'yı gördüğünde, ne olacağını biliyorsun, onun kim olduğunu biliyorsun. Humphrey Bogart veya Katharine Hepburn gibi insanlardan biri gibi. O adamlardan biri. ' Açıkçası, bu gerçekten de efsanevi Jon Voight'tan oldukça yüksek bir övgü.

Maleficent 2

(Tinseltown / Shutterstock.com)

Voight'ın gurur duyduğu şey sadece Jolie’nin profesyonel ve hayırsever başarıları değil. Belki de Voight'ı kızıyla en çok gururlandıran şey altı çocuğuna iyi bir anne olmaya olan bağlılığıdır. Voight, 'Çocuklarını seviyor, onlarla her zaman ilgileniyor ve her zaman onlarla ilgileniyor,' dedi Altın Küre öncesi galada bu yılın başlarında.

81 yaşındaki oyuncu, 'Her şeyi izliyor' diye ekledi. 'O harika.' Hem Voight hem de Jolie'nin başarması için uzun bir yol kat etmesine rağmen, ikisi nihayet aralarındaki çitleri onardılar. Elbette, Jolie ve Voight'ın araları tekrar iyi olduğundan, magazin dergileri yoğun bir şekilde onları içeren yeni ve tuhaf anlatılar üretiyorlar.

İlişkileriyle İlgili Söylentiler İyi Değil

Angelina Jolie’nin Brad Pitt’den boşanmasının sonuçlarında, daha itibarlı birçok kaynak, Jolie’nin babasını kendi çıkarları için yargılamaya dahil etmeye çalıştığını iddia etti. The National Enquirer bunu bildirdi Jolie sadece Voight ile uzlaştı babasının boşanma davasında eski sevgilisinin yanında yer almasını engellemek için. Sözde bir 'kaynak' dergiye, 'Jon'u kendi tarafına çekerek Brad'i tamamen alt etti' dedi.

Angelina Jolie zurück mit Brad

Boşanma giderek çirkinleşiyor. Babasına karşı duruşunu gevşeterek Jolie Ekibine bir tane daha ekledi.

Zaman çizelgesi basitçe mantıklı gelmedi Dedikoducu Polis Jolie ve Voight'ın ilişkilerinde Pitt ve Jolie'nin boşanmasından yıllar önce, aslında ikisi daha evlenmeden önce, ilişkilerinde ilerleme kaydetmeye başladığını bildiğimiz için. Ayrıca duruma yakın bir kaynakla görüştük ve hikayenin 'saçma' dan başka bir şey olmadığı yönündeki önsezimizi doğruladık. Jolie’nin babasıyla barışmasının Pitt’den boşanmasıyla hiçbir ilgisi yoktu.

Angelina Jolie, Maleficent 2 galasında omzunun üzerinden bakıyor

(Tinseltown / Shutterstock.com)

Hat Prinz William Kate betrogen?

Bu çıkış, neredeyse tam olarak bir yıl sonra başka bir makale yayınladığı için özellikle şüpheli. Jolie şimdi Voight'ın ona karşı tanıklık etmesinden korkuyordu. boşanma davasında. Bir kaynak, aktörün kızı hakkında bazı 'çirkin gerçekler' bildiğini ve bunları mahkemede ifşa etmekten çekinmeyeceğini bildirdi.

Jon en karanlık sırlarını ilk elden biliyor - ve sakınması için hiçbir nedeni yok.

kaynak uğursuz bir şekilde ortaya çıktı. Dedikoducu Polis Karşılaştığımız her anonim kaynağa inanma alışkanlığımız olmadığı için cevaplar için Jon Voight'a ulaştık. Kızının Pitt'ten boşanması sırasında ifade vermesi olasılığı sorulduğunda Voight, 'Bunun hakkında hiçbir şey bilmiyorum' dedi. Rağmen Enquirer'ın hatalı iddialar, Voight'ın davaya hiç karışmadığı anlaşılıyor, bu da Jolie'nin en başta endişelenecek bir nedeni olmadığı anlamına geliyor.

The Küre Kendi yaptığı bir gerçeklikte açıkça yaşayan bir yayın, Nisan ayında şunu iddia etti: Voight, Jolie'yi Jennifer Aniston'ı 'geri çekmeye' ikna etmeye çalışıyordu . Makale, magazin gazetesinin önceki haberine dayanıyordu ve tüm hikayeye başlamak için sallantılı bir temel sağladı. Görünüşe göre Jolie, Aniston'ı Brad Pitt ile gözaltı savaşına sürüklemeyi planlıyordu. Bu tabloid gerçekliğinde, Pitt ve Aniston'ın çıktığı iddia ediliyordu. Dedikoducu Polis kayıt için belirtebilir ki onlar değil .

Bu arada Voight, içeriden birisine göre 'Angie'nin değer verdiği insanlardan intikamını almasını' izlemekten yorulmuştu. Şüpheli içeriden biri, 'Jon ona Jen'in yanlış bir şey yapmadığını ve bu kavgaya sürüklenmeyi hak etmediğini söyledi.' Dedi. Açıkçası, Pitt ve Aniston çıkmıyorsa, ki onlar değil gerek yok Arkadaşlar aktris, Pitt ve Jolie’nin yasal savaşlarına sürüklenecek.

Aynı şekilde, Voight'ın kızına kimseye daha kolay davranması için yalvarmasına gerek yok. Jon Voight ile Angelina Jolie arasındaki dinamiğin tam olarak neye benzediğini anlayan muhtemelen sadece iki kişi var ve bu Jolie ve Voight. İkisi arasında gerçekte neler olup bittiğini bildiğini iddia eden herhangi bir yayın, özellikle de anonim kaynakların sözlerini kanıt olarak kullanıyorsa, muhtemelen tüm hikayeye sahip değildir.