Yaptı Emma Watson onun eski sevgilisiyle çık Harry Potter ortak yıldız Tom Felton ? Bir süredir, dünyanın dört bir yanındaki magazin dergileri, iki İngiliz aktör bir öğeydi —Ve birçok hayran söylentilerin doğru olduğunu umuyor! Peki gerçek hikaye nedir? Burada, Hermione ve Draco arasındaki sözde romantizmin dibine iniyoruz.Paul Walker und Rebecca Soteros

Emma Watson Tom Felton'ı Eziyordu

Watson, ilk günlerinde Tom Felton'a karşı sert düştüğünü itiraf etti. Harry Potter Ayarlamak. 2011 yılında, Eonline.com bildirildi bu Küçük Kadınlar aktris söyledi On yedi: “İlk iki filmde Tom Felton'a çok aşıktım. O benim ilk aşkımdı. '30 yaşındaki film yıldızı - filmin çekimleri başladığında henüz ergenlik çağındaydı. Harry Potter ve Felsefe Taşı - o zamandan beri duyguları hakkında açık bir kitap olduğunu açıklamaya başladı. Felton için 'Kesinlikle biliyor,' dedi. Bunun hakkında konuştuk - hala gülüyoruz. Artık gerçekten iyi arkadaşız ve bu harika. '

Watson ayrıca genç yaşına bakıldığında sevginin doğal olduğunu ve sadece tanıdığı insanlara aşık olduğunu açıkladı. 'Gerçek hayatta tanımadığınız insanlara aşık olduğunuzu asla anlamadım,' dedi. 'Sadece tanıştığım insanlara aşık olurum. Demek istediğim, birisinin güzel görünmesini takdir edebiliyorum, tabii ki, ama tanımadığım insanlar hakkında hayal kurmaya niyetim yok! 'Ama asıl soru şu ki, Felton sevgili rol arkadaşı hakkında aynı şekilde hissetti mi? Ron Weasley'i oynayan Rupert Grint Harry Potter filmler, öyle görünüyor. Geçen yıl, söyledi Bu gece eğlence iki genç oyuncu arasında “her zaman bir şeyler vardı” ve sette “biraz kıvılcım” hissettiğini hatırladı.

Ve Felton, Watson'ın aşkını öğrenmenin onu mutlu ettiğini inkar etmiyor. 'Uzun zamandır arkadaşız ve bu çok gurur verici,' dedi Metro İngiltere .

Son 'Harry Potter' Filminden Sonra Yaklaştılar

Finalde Watson ve Felton'ın yakın arkadaş olmaları şaşırtıcı değil. Harry Potter film 2011'de gösterime girdi. O zamana kadar, ikili birbirlerini on yıldan fazla bir süredir tanıyordu ve birlikte büyümüşlerdi. Film dizisinin sona ermesinden bu yana geçen yıllarda, oyuncular daha da yakınlaştı ve sıkı bağları hakkında hiçbir sır saklamadılar. Nereden tatil partileri -e plajda takılmak (Tom Emma'ya kaykay yapmayı bile öğretti!), Birbirleriyle vakit geçirmeyi çok seviyorlar.Felton, Watson'ı sosyal medya hesaplarının gösterdiğinden daha sık gördüğünü bile itiraf etti. 33 yaşındaki oyuncu söyledi Biz Haftalık : “Aslında birbirimizi oldukça sık görüyoruz. Sadece bununla ilgili resimleri her zaman yayınlamıyoruz. Herkes yeniden bir araya gelmesini sever. Her zaman Instagram'da yayınlamadığımız için her zaman yeniden bir araya geliyoruz. '

Emma Watson, Tom Felton'la çıkıyor mu?

Peki bu iki yıldızla çarpışan yıldızla anlaşma nedir? Gerçek bir Dramione romantizmi var mı? Ünlü söylenti fabrikası öyle düşünüyor gibi görünüyor. Tabloids, Watson'dan sonra 2018'de ikisini eşleştirmeye başladı erkek arkadaşından ayrıldı ve Glee star Chord Overstreet .

Felton Watson'a gitar çalmayı ve Instagram akışında anın tatlı bir fotoğrafını paylaştı . TAMAM MI! Avustralya çiftin sıcak ve ağır olduğuna dair müstehcen bir hikaye yayınladı. Tabloid, 'İkilinin sosyal medya paylaşımlarının dilleri sallanmaya başladığı ilk sefer değil ... ve bunun olmasını gerçekten umuyoruz,' diye yazdı.

Fakat Dedikoducu Polis bu yanlış hikayeyi çabucak kapat Watson'a yakın bir kaynağın, ikisinin sadece yakın arkadaşlar olduğunu doğruladığını belirtti.

Uzun zamandır bu iki yıldızın arkasındaki gerçek hikaye bu gibi görünüyor - çocukken birlikte çalıştılar, yetişkinler olarak çok yakın arkadaşlar oldular ve bu kadar.

Bu iyi bir şey, çünkü ortaya çıktığı gibi Emma Watson alındı!

Süper yıldızın kendisini bir filmde 'kendi kendine partner' olarak tanımlamasına rağmen Nisan 2020 Vogue makale , The Pahalı yüzük yıldız artık bekar bir bayan değil.

Sonbahar, BİZE. Güneş. onaylanmış Los Angeles'tan 30 yaşındaki işadamı Leo Robinton resmen kalbini kazandı. Çift, Ekim 2019'dan beri çıkıyor ve herhangi bir yavaşlama belirtisi göstermiyor.

Khakis Jake von der Staatsfarm

Ama Tom Felton kiminle çıkıyor? The Maymunların gezegenin yükselişi star, 2008'den 2016'ya kadar dublör asistanı Jade Gordon ile uzun süreli bir ilişki içindeydi. Çarpıcı esmer, finalde Draco’nun karısının rolünü bile oynadı. Harry Potter film, Harry Potter ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 2.

Bu ilişki sona erdiğinden beri, Felton yeni biriyle resmi olarak bağlantı kurmadı. Geçen şubat, Güneş bildirildi aktör ve şarkıcının ünlü flört uygulaması Raya'da bir hesap oluşturduğunu, ancak tüm hikayelerde olduğu gibi Güneş, bir tuz tanesi ile alıyoruz. Ama kesinlikle aktörün, şarkıcının ve TikTok yıldızı onu mutlu eden birini buldu.