Miley Cyrus ve Cody Simpson bir süredir çıkıyor. Magazin dergilerinin bakış açısı, Cryus’un ailesi ve arkadaşlarının onun romantizminden memnun olmamasıydı. Dedikoducu Polis bu iddiaları araştırdı ve birçoğunu çürüttü. İşte gazetelerin Cyrus ve Simpson hakkında yanıldıkları beş kez.

Ekim 2019'da, TAMAM MI! yanlış iddia edildi Cyrus’ın arkadaşları onun Simpson'la 'çok hızlı' hareket ettiğini düşünüyordu . Dergi, şarkıcının arkadaşlarının Simpson ile olan ilişkisine 'frene basması' için 'yalvardıklarını' belirtti. Cyrus olduğu iddia edilen sözde bir kişi, oyuncuya 'takıntılı' görünüyordu. Çıkışın anlatısı tamamen yanlıştı. Cyrus’ın ailesi ona oyuncuyla ilişkisini yavaşlatmasını asla söylemedi. Ayrıca, Cyrus, medyanın ilişkisine duyduğu hayranlığı dile getirdi ve bununla ilgili yanlış hikayeler onun Twitter sayfasında. Dedikoducu Polis düzmece hikaye çıktığında çökertildi.Bir kaç gün sonra, Dedikoducu Polis debunked National Enquirer iddia etmek için Cryus’un ailesi, onun şeytan tarafından ele geçirildiğine inanıyordu. . Saçma hikaye, oyuncunun aile üyelerinin sosyal medyadaki çılgın maskaralıkları nedeniyle Şeytan tarafından kontrol edildiğine ikna edildiğini iddia etti. Şüpheli dergi, Billy Ray Cyrus'un 2011'de kızının inancının sarsıldığını söylediği bir röportajından eski bir alıntı kullanmaya bile çalıştı. Bütün hikaye gülünçtü. Cyrus, sosyal medyasında kişisel hayatı konusunda çok açık olduğu biliniyor ancak bu, şarkıcının ailesinin onun 'ele geçirilmiş' olduğunu düşündüğü anlamına gelmiyor.

Aralık 2019'da, KB tarafından yakalandı Dedikoducu Polis yanlış ifade ettiği için Cyrus, annesi Tish ve Simpson tarafından rehabilitasyona gönderildi. . Şüpheli yayın, Cyrus'un kontrolsüz içme ve davranış alışkanlıkları nedeniyle annesi ve Simpson tarafından rehabilitasyona gitmek zorunda kaldığı için düşük kaldığını iddia etti. Bu asla olmadı. Cyrus, ses telleri için ameliyat olduğu için uzanıyordu. Prizin neden bahsettiği hakkında hiçbir fikri yoktu. O sırada sahte hikayeyi reddettik.

Bu yılın başlarında, Yaşam tarzı iddia edildi Cyrus’ın arkadaşları onu Simpson'ı kullandığı için terk etmeye çağırıyorlardı. Dergi, Cyrus’un arkadaşlarının Simpson’ın Cyrus’a yönelik niyetlerinden 'şüphelendiklerini' iddia etti ve Cyrus’u sadece adını tanınırlığını artırmanın ve şöhretini artırmanın bir yolu olarak kullandığını hissetti. Hikaye tamamen uydurulmuştu. Simpson, Cyrus ile çıkmadan önce ünlüydü. Bunlara ek olarak, Dedikoducu Polis Cyrus'a yakın ve hikayenin doğru olmadığını doğrulayan bir kaynakla görüştü.

Son olarak, Dedikoducu Polis bozuldu Küre bir ay önce iddia etmek için Billy Ray, Simpson'ı terk etmesi için Cyrus'a yalvarıyordu. . Yayın yanlış bir şekilde Billy Ray'in Avustralya'dan ayrılması için kızına 'yalvardı' iddia etti. İçeriden kabataslak bir kişi, Billy Ray'in Simpson'ın Liam Hemsworth'un 'kötü bir taklidi' olduğunu düşündüğünü iddia etti, ancak Cyrus babasının fikirlerinden etkilenmedi ve ekledi, 'Babası ondan hoşlanmıyorsa, bu onun sorunu!' Dedikoducu Polis hikayeye baktı ve hiçbir gerçek olmadığını anladı. Tıpkı diğerleri gibi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.