Barack Obama’nın kız evlat Malia Obama ve Malia’nın erkek arkadaşı Rory Farquharson , 2017'den beri romantik bir şekilde bağlantılı. eski Başkan Obama en büyük kızının erkek arkadaşı hakkında hissediyor. Dedikoducu Polis hem ilişkinin kendisi hakkında bir özet sağlayabilir hem de onu çevreleyen söylentileri netleştirebilir.Wie sieht Chevy Chase jetzt aus?

Malia Obama Harvard'da Erkek Arkadaşıyla Çıkmaya Başladı

Malia ve Rory Farquharson'ın ilk olarak her ikisinin de okula gittiği Harvard'daki kampüste tanıştığı bildirildi. TMZ 2017'de bir video yayınladı Malia'nın ilk Harvard-Yale maçındaki partiye katılırken bilinmeyen bir genç adamı öpmesi. Bu sıralarda Malia'nın ün kazanmaya başladığı zamandır. Michelle ve Barack Obama’nın 'vahşi çocuğu' ve genç bayanın toplum içinde bir öğrenci arkadaşıyla 'öpüştüğü' videosu ve sigara içerken yakaladığı görüntüler, bu fikri pek çok kişinin zihninde pekiştirdi. Gizemli adamın, oldukça etkileyici bir soyağacı olan bir İngiliz vatandaşı olan Farquharson olduğu ortaya çıktı.https://www.instagram.com/p/B5YrxQQABk6/

Rory Farquharson Kimdir?

Sırasıyla Londra'daki bir yatırım firmasının genel müdürü ve muhasebeci olan Catherine Farquharson'un oğlu olan Rory Farquharson'ın Amerikalı kız arkadaşıyla aynı yaşta olduğu düşünülüyor. Ancak Harvard'da bir yıl ileride çünkü Malia boş bir yıl aldı liseyi bitirdikten sonra. Diğer birçok varlıklı İngiliz ailede olduğu gibi, Farquharsonların da İngiliz kraliyet ailesiyle (çok) uzak bir bağları var. İkinci bir kuzen, Kraliçe Elizabeth için bir saray mensubuydu ve sonunda, 2009'da bir dizi kesinti sırasında pozisyonu gereksiz hale getirilmeden önce Prens Charles için Evin Usta Yardımcısı oldu.Rory Farquharson'ın kendisine gelince, eski başkanın kızının erkek arkadaşı olarak hayata çok iyi alışıyor gibi görünüyor. Farquharson, ilişkilerinin başlangıcından beri, ister ilişki ister başka herhangi bir şey hakkında basına yorum yapmaktan kaçındı. Dahası, diğer birçok genç yetişkin gibi, Farquharson'un da birkaç sosyal medya hesabı vardı, ancak o ve Malia çıkmaya başladıktan sonra bu hesaplar silindi.

Bu, mahremiyetini sağlamak için alınan bir önlem ve aynı zamanda tanınmış kız arkadaşını ve ailesini geçmiş gönderileri nedeniyle herhangi bir utanç veya olumsuz basından korumak için bir önlem olarak kabul edilir. Malia Obama ile ilişkisinin uzun vadeli olacağı düşüncesiyle kesinlikle alınan bir karar olduğu için bu hamle de çok etkileyici. Muhtemelen bu, Barack Obama'ya kızının flört dünyasına girdiğini görmek için kendi ayarlamalarını yaparken büyük rahatlık veren bir şey.

Barack Obama, En Büyük Kızının Erkek Arkadaşı Hakkında Nasıl Hissediyor?

Obama çok gururlu bir 'kız baba' ve kızları Malia ve Sasha'yı ne kadar çok sevdiği ve ona hayran olduğu konusunda yıllarca çok sesli. Kısa zaman önce Beyaz Saray'dan ayrılmak , Obama, Abc’den George Stephanopoulos ile görüştü ve kızları hakkında övünmek için biraz zaman harcadı . Obama, 'Söyleyebileceğim tek şey, müthiş genç kadınlar oldukları ortaya çıktı,' dedi.Tatlı, kibar, komik, akıllı, saygılı insanlardır ve herkese saygılı davranırlar.

https://www.instagram.com/p/B-4m7PwALS5/

Gururlu ebeveyn ekledi, 'Biliyorsun, başkalarının evlerine gittiklerinde ve ebeveynler' Ah, bilirsin, Malia, o çok tatlı 'ya da' Sasha yardım ettiğinde kendimizi çok iyi hissediyoruz. bulaşıklar. Ne yapıyorsun? '”Bir baba kızlarından bu kadar mutlu olduğunda, küçük kızlarının büyüdüğünü ve erkeklerin peşinden koştuğunu kabul etmesi zor olabilir ama Obama öyle görünüyor hayatındaki bu yeni dönemi idare etmek gayet güzel.

Malia Obama ve Rory Farquharson'ın birbirine bağlanmasından yaklaşık bir yıl önce, Obama ortaya çıktı kızlarının çıkmaya başlama olasılığı konusunda 'oldukça rahat' olduğunu söyledi. Eski başkanın böyle hissetmesinin iki ana nedeni vardı:

Birincisi, Michelle, kendini nasıl taşıdığının harika bir örneği, özgüveninin nasıl göründüğünü ya da bildiğinizi doğrulamak için erkek çocuklara bağlı olmaması, karakteriniz ve zekanız dışında kendinizi yargılamanıza izin vermemesi.

https://www.instagram.com/p/BxXh3aYAJqM/

İkinci sebep biraz arsızdı. Obama, 'Diğer neden, Gizli Servis'e sahip olmalarıdır' dedi. 'Bu adamların yapabileceği çok şey var! Bu zavallı gençler eve geliyor. ' Görünüşe göre, güven ve kesinlik karışımı bir babanın sinirleri için harikalar yaratacak.

Barack Obama'nın Malia'nın erkek arkadaşı hakkında hiçbir zaman kamuya açık bir şekilde olumsuz bir söz veya gerçekten herhangi bir şey söylemediği gerçeğine rağmen, yıllar boyunca eski başkanın kızının romantik partneri seçiminden hoşlanmadığını iddia eden çok sayıda rapor var. Küre geçen Aralık ayında 'Britanyalıları vuran Barack' ın Rory Farquharson'a dayanamayacağını ve Harvard öğrencisi ile 'vahşi çocuğu' kızının 'öfkelendiğini' yazdı. Malia evlenmeyi planlıyordu .

https://www.instagram.com/p/B5aJ7AJAVBC/

Çıkış, tuhaf bir şekilde Obama’nın Kenya mirasını, Afrika ulusunu sömürgeleştiren Britanya’ya yönelik sözde nefretinin kanıtı olarak kullandı. Magazin gazetesinin bir kaynağı, 'Barack kızıyla yüzleşti ve ona düğün için ödeme yapmadığını belirsiz bir şekilde söyledi' diye ekliyor,

Tepkisine bakılırsa, onu koridorda yürümeyebilir bile.

Dedikoducu Polis Obama'nın İngiltere'den “nefret” ettiği saçma iddiasından başlayarak bu hikâyeyle birkaç sorunu vardı, ancak makalenin sahip olduğu en büyük lojistik sorun, Malia'nın ilk sırada yer aldığı iddiasıydı. Üniversite öğrencilerinin nişanlandıkları veya bir düğün için herhangi bir planlamaya başladıkları fikrini destekleyecek hiçbir kanıt yok. Bu, Obama'nın muhtemelen ilk etapta asla var olmayan bir nişan için 'öfkeli' olduğu fikrini ortadan kaldırıyor.

Malia ve Erkek Arkadaşı Şimdi Ne Yapıyor?

Malia ve Rory Farquharson'ın şu an nerede olduklarına gelince, ikisi tüm ilişki kilometre taşlarına görünür bir kolaylıkla vuruyor gibi görünüyor. Malia görünüşte Noel tatilini geçirdi Farquharson ve İngiltere'deki ailesi ile geçen yıl, ikisi bahar dönemine başlamak için Ocak ayında kampüse dönmeden önce. Öğretim yılı başladıktan sonra bile, Farquharson ve Malia birbirlerine zaman ayırdılar. çekilen fotoğraflardan da anlaşılacağı üzere bir sandviç dükkanının önünde sigara molası vermek.

https://www.instagram.com/p/BwhfvHugWoa/

Çoğu Amerikalının ölümcül virüsü yaymaktan kaçınmak için kapatılmasına neden olan koronavirüs salgınının başlangıcından bu yana, Obama ailesi büyük ölçüde birlikte karantina altına alıyor. Sırasında Ellen DeGeneres ile bir görüşme Mart ayında Michelle Obama, hem kızlarının hem de kocasının yanında kaldığını açıkladı. Her iki kız da derslerini internetten alıyordu, ama öyle olsa bile, aile birlikte çok zaman geçiriyordu. o Michelle'in zamanı bol “Netflix ve chill” seanslarıyla doluydu.

Harvard sonbahar dönemi için yeniden açılıyor, bu yüzden Malia ya sosyal olarak uzaktan eğitim için kampüse geri dönecek ya da çevrimiçi dersler almaya devam edecek. Ivy League kolejinde yerinde büyük bir plan Virüse yakalananların yanı sıra maruz kalanlar için sıkı bir karantina içeren Covid-19'un neden olduğu devam eden salgınla başa çıkmak. Tüm bu korumalar yürürlükteyken, Malia Obama ve Rory Farquharson'ın kampüste yeniden birleşmeleri veya çoktan birleşmiş olmaları mümkündür, ancak bu dönem bir şansları olmasa bile, öyle görünüyor bu çocuklar iyi olacak .