İşine, şovuna, kocasına ayak uydurmak için, Çip Kazanıyor ve beş çocuk Joanna Gaines Gün boyu enerji seviyesini yüksek tutan yiyecekler yemeyi tercih ediyor. Egzersiz yapmanın aslında kendi reçeli olmadığını kabul ettiğinden, vücudunun harika hissetmesini sağlamak için sağlıklı bir besin dengesine fazlasıyla bağlı. Diyetinde tatlılar için bile yer var.

Joanna Gaines, Taze Sebzelere Yıl Boyu Erişebilir

Joanna Gaines'in diyetinin en önemli unsurlarından biri taze sebze ve meyvelerdir. Neyse ki onun için, arka tarafında ailenin taze sebzelerinin çoğunun geldiği muhteşem ve iyi stoklanmış bir bahçesi var. İçinde ile röportaj Sağlık Gaines, 'Arka tarafta, hepimizin tüm yiyeceklerimizi yediğimiz, yapraklı yeşilliklerimizin, sebzelerimizin, meyvelerimizin o bahçeden geldiği kocaman bir bahçem var.' Diye açıkladı.Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Joanna Stevens Gaines (@joannagaines) tarafından paylaşılan bir yayın

sind chip und jo noch zusammen

Protein söz konusu olduğunda, Gaines'in kitabında ne kadar çok şey o kadar iyidir. Gaines, 'Çoğunlukla, sadece gün boyunca çok fazla protein yemeye çalışıyorum ve sonra çok fazla karbonhidrat yemiyorum, yoksa çarpıp başaramayacağım' dedi. Ayrıca 'çok su' içer ve 'vücuduma ne koyduğumun bilincinde' olmaya çalışır. En sevdiği aktivite egzersiz olmasa da, stresi azaltmak ve 'dengeyi bulmak' için 'yürümeyi ve egzersiz yapmayı' seviyor.

Gaines Tatlılardan Kaçmaz

Sağlıklı beslenmeyi seviyor olması, Gaines'in hayatın daha tatlı yanını ihmal ettiği anlamına gelmez. Portakal ve muz gibi meyvelerin tipik olarak tatmin ettiği tatlı bir dişe sahip olduğunu itiraf ediyor. 'Ama tipik olarak tatlılarla dışarı çıkıyorum,' diye ekledi. 'Pastayı yapacaksan, sadece pastayı yap.' Beş çocuk annesi olmak, Gaines'in 'biraz daha esnek olmasını, onunla eğlenmesini' öğrenmesine kesinlikle yardımcı oldu. Gaines, başkalarına 'kendine bu kadar sert davranmamalarını' tavsiye etti.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Jeopardy'in Tartışmalı Konuk Sunucusunun Yarışmacıları Öfkeli

Gwen Stefani, Blake Shelton’ın Kelly Clarkson’a Tüm 'Dikkatini' Verdiği İçin Kıskanıyor mu?

American Pickers'da Frank'e Ne Oldu? Bu Kadar Kilo Vermesinin Gerçek Nedeni

Kathie Lee Gifford 'The View' a mı Katılıyor?

Meghan Markle ve Prince Harry’nin Podcast'i Zaten İptal Edildi mi?