Ne kadar uzun Taylor Swift ? Gençken bile, kadın şarkıcı etkileyici boyuyla gözümüze çarptı. Hayranlar ayrıca, sürekli değişen kadrosundaki en uzun kızlardan biri olduğunu da fark etmiş olabilirler. Taylor Swift'in boyuyla ilgili kesin yanıtı ve istatistikleriyle ilgili kendi düşüncelerini öğrenin.Taylor Swift Hayatı Boyunca Uzun Oldu

Taylor'ın ne zaman ilk büyüme hamlesini yaptığından emin değiliz, ancak gençlik yıllarına kadar boyunun farkındaydı.'Bir grup kızın yanına gittiğimde uzun boylu olmaktan hoşlanmadım ve hepsi benden daha kısaydı,' dedi Kızların Hayatı 2008 yılında.

Neyse ki, 'Shake it Off' şarkıcısı tam da bunu yapmayı öğrendi - kendi güvensizliğinden kurtulup doğduğu şeyi kucakladı. 'Bir çift on santim topuklu ayakkabı giyip bir odaya girip herkesten daha uzun olduğumda, şimdi ona iyi bir şey olarak bakıyorum' diye devam etti.tim mcgraw glaubenshügel brechen auf

Ünlü arkadaşları bile boyuyla ilgili şakacı bir şekilde onunla dalga geçiyor. 2016 yılında, şarkıcı Lorde, gözleri çerçeveden kaybolmuş ince bir kadının yanında durduğu, silinmiş bir fotoğrafı yayınladı. (Bu kıpkırmızı dudaklar ve sarışın bob ile, kesinlikle Taylor.)

'Arkadaşını sevdiğinde ama o güzel bir zürafa olduğundan kırpılır,' Lorde başlıkta yazdı .

Taylor, 2015 yılında İnsanlar boyunun henüz belirlenemediğini. 'Geçen yıl bir inç büyüdüm, bu da dünyadaki en son gelişen insan olduğum anlamına geliyor' dedi.Ed Sheeran Bir Zamanlar Taylor Swift'in 'Buluşmak İçin Çok Uzun' Olduğunu Söyledi

Taylor, kendisinden daha kısa erkeklerle çıkacak kadar kendinden emin ve geçmiş erkek arkadaşlarının tarihi bunu kanıtlıyor. 'Boy sınırım yok,' dedi Kızların Hayatı . 'Mesela, eğer bir erkek benden kısaysa, bu harika, eğer beni ayaklarımdan silerse, anlıyor musun? Bir erkek benden uzunsa, bu da harika. '

Eğer durum buysa, onun için şanslı ki o ve Ed Sheeran sadece arkadaş. 2015 röportajında Kahvaltı Klübü , 5’8 ″ müzisyeni şunu önerdi: boy farkı onun üstesinden gelemeyecek kadar fazlaydı .

'Grubun oyuncu kadrosu gibi göründüğümüzü hissediyorum Hobbit, Dedi. 'Elf krallığındaki gibi. Galadriel ile falan takılıyor ve benim kıllı ayaklarım var. '

Hatta birlikte görüldüklerinde kendi güvenini artırmanın zor yollarını bile buluyor. Bir kanepenin kol dayanağına oturduğu bu 2018 videosunu çekin. Taylor bir yastığın üzerinde otururken - normal insanların yaptığı gibi - boynunu germek ve konuşurken ona bakmak zorunda kalıyor.

ist sarah jessica parker eine raucherin

Taylor kameramana “Onun yaptığı şey bu” diye açıklıyor. 'Coğrafi olarak kendini yükseltmeye çalışıyor ki benden daha iyi görünebilsin.' ('Daha uzun,' Sheeran netlik için ekliyor.)

Taylor her zaman akıllıca, Sheeran'a ne yaptığını söyler. 'Uzmanlar bunu inceleyecek ve şu anda tavuskuşu yaptığınızı söyleyecekler,' dedi. Aşağıdaki tam etkileşimi izleyin:

Taylor Swift boyu ne kadar?

Taylor Swift'in gezegendeki en yüksek profilli kadınlardan biri olmasına rağmen, kaynaklar hala boyu hakkında farklı cevaplar veriyor. Bazıları onun 5’11 ”olduğunu söylüyor ama fikir birliği onun 5’10 olduğu”. Merak edenler için şimdiki sevgilisi Joe Alwyn bildirildi 6’1 ″.

Bir inçlik farklılığın bir fark yarattığını düşünmüyoruz. Her iki durumda da, bir çift katil topuklu giydiğinde 6 metreden daha uzun olduğu bir gerçektir. Taylor, onun için onu seven türden bir ortağı hak ediyor! Daha da ideal mi? Yeteneğini ve kalbini dikenliğinden daha çok önemseyen biri.