İki yıldan kısa bir süre içinde, 16 yaşında Charli D'Amelio Connecticut'taki bilinmeyen bir lise öğrencisinden TikTok'un hükümdar kraliçesine gitti. İnsanlar bir gecede elde ettiği başarıyı anlayamayabilir, ancak bu, işletmelerin ondan bir parça istemesini engellemedi. Charli’nin durumu bazılarının çok kazançlı fırsatlar: bir noktada Super Bowl reklamı , yaklaşan bir Hulu şovu ve sayabileceğinizden daha fazla marka sponsorluğu. Şöhret iddiası dudak senkronizasyonu ve her seferinde birkaç saniye dans etmek olan bir kız için fena değil.Peki sosyal medya platformunda en çok takip edilen içerik oluşturuculardan biri olmak tam olarak ne kazandırıyor? Charli D’Amelio’nun net değerini öğrenmeden önce kendinizi destekleyin.Charli D’Amelio, TikTok'ta En Çok Takip Edilen İçerik Üreticisi

108 milyondan fazla takipçisi ve neredeyse 9 milyar beğeni ile Charli D’Amelio, TikTok'taki en ünlü insanlar . İnanılmaz olan, platforma yalnızca Mayıs 2019'da abone olması. İçeriği sıra dışı bir şey değil, sadece yatak odasından yapılmış bir dizi dans ve dudak senkronizasyonu videosu. Bir keresinde kullanıcı biyografisine 'Endişelenme, ben de aldatmacayı anlamıyorum,' diye yazmıştı.

@hayalhanemersin

dc @noahschnappKate Hudson schwanger Brad Pitt
♬ Tekrar Yap - denis🤠

'Videolarımı arkadaşlarım dışında hiç kimsenin görmesini beklemiyordum' dedi. Washington Post İlk kez ani bir beğeni akını TikTok'u kullanmaya başladığı dört ay oldu. Deliydi, dedi. Kimse buna nasıl tepki vereceğini bilmiyor. Bir uygulamada viral olduğunuzda ne yapmanız gerektiğine dair bir rehber yok. '

Belki de mütevazı, komşu kızı havası çekiciliğini açıklıyor. TikTok yıldız arkadaşı Madi Monroe, 'İnternetteki herkes Charli'yi normal bir kız gibi görüyor' diye ekledi. Ona bakıyorlar ve 'Aman tanrım, bunu ben de yapabilirim' diyorlar. '

Ancak popülaritesi hakkında daha alaycı bir teori, parasının zengin babası tarafından ödendiğidir. Eylül 2020'de, TikTok kanalı Spicy Opinions, Charli'nin babasını (eski Cumhuriyetçi Eyalet Senatosu adayı Marc D'Amelio) kızları için takipçi satın almakla suçladı (işin içinde değilseniz, Charli'nin ablası Dixie de önemli bir TikTok kişiliği. ).Charli ve bir saniyeliğine aniden ün kazanması hakkında konuşabilir miyiz? Spicy Opinion’un anonim yazarına sordu . 'Bu uygulama yaklaşık 5 yıldır kullanılıyor. Bir Kez Kimsenin bu kadar çabuk ve SO MANY FOLLOWERS ile ün kazanmasını sağlamadı.

'Bu tam anlamıyla daha önce hiç olmadı, özellikle bu kadar vasat içerikle nasıl ve neden ilk oluyor?' Devam ettirdiler. 'Bunu hak etmediğini söylemiyorum, ama bir anlam ifade etmiyor ... Ruhunu sattığını söylemiyorum ama babası sus.'

Ne Charli ne de babası suçlamalara cevap vermedi. Ancak Dixie yorumlar bölümüne “lol what” yazdı.

Ron Whites Frau Margo Rey

Tamamen makul. Marc bir keresinde iş anlayışının çocuklarının başarısında rol oynadığını ima etmişti. 'New York'ta çalışıyorum' dedi Atlantik Okyanusu kızının Aralık 2020 profilinde. 'Kariyerim boyunca markaların etrafında oldum.' Charli ve Dixie’nin ün kazanmasının ardından, medya şirketi D’Amelio Family Enterprises'ı kurdu ve tüm aile, United Talent Agency ile de imzalandı. Charli onu büyütecekse, tüm klan gezintiye çıkmak ister.

Marc D’Amelio'nun çocuklarının takipçilerini satın alıp almaması önemli değil. Bu noktada, Charli’nin içeriğine gerçek gözlerin düştüğünü inkar etmek mümkün değil. Kasım 2020'de tartışmalı bir hıçkırık geçirdi, ona bratty bir an neden oldu tek bir haftasonunda bir milyon takipçi kaybetmek . Ancak günün sonunda, sözde skandal takipçilerinin toplamında zar zor bir etki yarattı ve kurumsal markalar hala onunla uyum sağlamak için cömertçe ödeme yapmaya istekli.

Charli D’Amelio Parasını Neye Harcıyor?

16 yaşında olan Charli, parasının nereye gittiği konusunda muhtemelen büyük bir söz hakkına sahip değildir. Muhtemelen mali durumunu ebeveynlerinin ve yöneticilerinin ellerine bırakıyor.

Aralık 2020'de aile Connecticut'taki evlerini 914.000 dolara sattı piyasada iki ay sonra. Kızlarının kariyerlerini desteklemek için Batı'ya gittiler ve Hollywood Hills'de 5.5 milyon dolarlık bir malikaneye yükselttiler. Tamamen sahibi olmasalar da, ayda tahmini 35.000 $ karşılığında 5.500 metrekarelik çağdaş alanın tadını çıkarıyorlar.

Ama yapabildiğinde, Charli kesinlikle kendini ya da sevdiği insanları savurmaktan korkmuyor. Ağustos 2020'de ablası Dixie'yi şımarttı ve spor ayakkabılıları kıskançlıkla yeşertti - ona bir çift hediye vererek 30.000 $ değerinde Dior x Air Jordan spor ayakkabı .

Brad Pitt Jennifer Aniston 2018

Ve buna rağmen Kovid-19 pandemisi eğlence için seyahat etmeye devam ediyor. Ocak 2021'de kardeşler, Bahamalar'daki abartılı bir nüfuz sahibi tatilinin fotoğraflarını yayınladı. ( Gezi birçok sosyal medya eleştirmeninin öfkesini çekti ama kız kardeşler konu hakkında hiç yorum yapmadı.)

Charli ayrıca cömert bir sanat hamisi olarak erken bir başlangıç ​​yapıyor. Bu yıl, profesyonel olarak eğitilmiş dansçı, Amerikan Dans Hareketi'ne 100.000 dolar bağışladı. Tek şartı, paranın on şekilde paylaştırılması ve 10 ayrı ulusal dans merkezine verilmesi idi.

'Bu bizim için harika bir andı,' dedi Teresa Hough Ballet Spartanburg'da İcra Direktörü (Güney Carolina dans topluluğu da alıcılar arasındaydı). 'E-posta ve telefon görüşmesi çok beklenmedik bir sürprizdi. İlk başta bunun bir şaka olduğunu düşündük. Seçildiğimiz için şaşkına döndük. '

12 yaşındaki öğrenci Campbell Milner, 'Bence bu bizim için harika bir fırsat ve dans konusunda daha fazla farkındalık getiriyor,' dedi. 'Umarım buraya dans etmek için daha fazla kıza ilham verir.'

Charli D’Amelio’nun Net Değeri Nedir?

Peki içeriği tam zamanlı yapmanın bir getirisi var mı? Charli D’Amelio’nun durumunda cevap yankılanan bir evet - 16 yaşında, şu anda tahmini net değeri 8 milyon dolar. Ünlü Net Değer . olmasına rağmen Forbes onu Ağustos 2020'de sosyal medya dünyasında işler hızla ilerliyor.

Charli, yalnızca 2020'de 3 milyon dolar kazandı. Ancak profili yalnızca yıldızların göze çarpması sayesinde daha da büyüyor. Jimmy Fallon ve Bebe Rexha. Çok büyük bir anda, Charli bile aldı Jennifer Lopez Onay damgası.

Was ist der Nettowert von Lebron James?

Pop yıldızı, 'Charli D’Amelio ile 2020'de Super Bowl LIV'de tanıştığımda, bir sanatçı veya şovmen olarak izleyici çekmek için ihtiyaç duyduğunuz kıvılcımı yakaladığını görebiliyordum,' diye yazdı. Time100 Gelecek 2021 . Charli dans ettiğinde, bağlanır. O şu anda en büyük yeni genç yıldız ve sadece TikTok'ta dans etmesi değil. Bunda en iyisi o. Dans ettiği zaman insanlar onun gibi olmak ister. Özgünlüğü ekrandan geliyor… Charli, yeteneklerinizin keşfedilmeyi beklediği günlerin geride kaldığını gösteriyor. Kendinizi oraya kendi şartlarınıza göre koyun ve Charli'nin gerçek özgünlüğüyle kanıtladığı gibi, gelecekler. '

Charli geçen yıl Prada, EOS ve Dunkin ’Donuts ile ortaklıklar kurdu. Ve ürünlerini de unutmayın: hayranlar, Charli onaylı sayısız ürün arasında kapüşonlular için 60 dolar ve oje setleri için 42 dolar harcamaya hazır.

Markada kalırsa ve tartışmalardan kaçınırsa, 2021'in sonunda Charli’nin net değerinin astronomik olarak daha yüksek olacağını tahmin ediyoruz.