Ariana Grande 2013'te müzik sahnesine çıktığından beri pop müziğin vazgeçilmezi olmuştur. Kuşağının en sevilen ve en etkili sanatçılarından biri olduğuna şüphe yok. Ama sorulan şey, Ariana Grande'nin boyu. Bazen yıldız oyuncunun boyu 1,5 metreden az görünürken, diğer zamanlarda şarkıcı daha çok 5’4 ″ veya 5’5 ″ gibi görünür. Öyleyse gerçek nedir? Burada, bu gizemin dibine iniyor ve 'Ariana Grande ne kadar uzun?' Sorusuna cevap veriyoruz.Ariana Grande Her Zaman Topuklu Giyer

Ari'nin boyunun bu kadar sık ​​dalgalanmasının bir nedeni var: 27 yaşındaki pop yıldızı, kendisi tarafından kabul edilen yüksek topuklu ayakkabı bağımlısı. 'Elbette bende bir sorun olduğunu düşünüyorum,' bir keresinde topuk takıntısından bahsetti .Grande'nin konserde oldukça ciddi dans hareketleri yapması gerekmesine rağmen, şarkıcı çok yüksek topuk alışkanlığından vazgeçmeyi reddediyor. Bu yol açtı epeyce komik tökezleme hem sahnede hem de sahne dışında.

Neyse ki, 'Side to Side' şarkıcısı her döküldüğünde iyi bir spordur. Bir kez Tampa'da kapalı gişe gösterisi yapmak Ari büyük bir şekilde kaydı. Gösteride kısa bir süre sonra - iyileştikten sonra - şarkıcı hayranlarına şunları söyledi: 'Daha önce düştüğümde bana sevildiğimi hissettirdiğiniz için teşekkür ederim. Düşmek zorunda kaldım. 87 şov oldu ve henüz düşmedim, bu yüzden olması gerekiyordu. 'Grande'nin kendisiyle ilgili bir mizah anlayışına sahip olmasını seviyoruz ve onun da hata yaptığı gerçeğini saklamıyoruz. Aslında, 'pozisyonlar' şarkıcısı, kusurları konusunda açık olmasının ve gerçekte kim olduğunu asla saklamasının onun için önemli olduğunu söylüyor.

'Bir rol model olacaksam, olmam gereken son şey mükemmel çünkü bu gerçekçi değil' dedi. 2018 performansı BBC . 'Dürüst ve samimi olduğum ve hayranlarımla en gerçek halimi paylaştığım sürece, elimden gelenin en iyisi bu çünkü onlara aynı şeyi yapma olanağı sağlıyor.'

Öyleyse Grande, lejyonlarca hayrana şarkı söylemediği ve kalbini dans ettirmediği zamanlarda topuklarını daha rahat ayakkabılarla değiştiriyor mu? 'Değişir,' 2017'de dedi . ' Bazen spor ayakkabı giyerim ve [topuklu] botlara gidip gelirim. 'Gerçek Boyuyla İlgili Pek Çok Çelişkili Bilgi Var

Ariana Grande’nin boyuyla ilgili resmi kelimeyi bulmak açısından, kesin bir kaynağı belirlemek zor. IMDb şarkıcının 1,5 metreden biraz daha uzun olduğunu belirtir (Tam olarak 5’0½ ”). Ancak 2009'dan bir tweet'te Ari kendisi 5'3 ″ olduğunu açıkladı.

Welche Krankheit hat Bill Clinton?

Sonra, meseleyi daha da karıştırmak için Grande, 2011 yılında bir hayranın boyuyla ilgili sorusuna verdiği bir tweet'te boyunun beş fitin biraz üzerinde olduğunu söyledi.

Başka bir kaynak, Ayakkabı Haberleri , raporlar Grande 5’3 ' . Peki tüm bunlardan ne anlamalıyız? Gerçek anlaşma nedir?

Ariana Grande Aslında Ne Kadar Uzun?

Şarkıcının boyuyla ilgili gerçeği ortaya çıkarmak için, Grande ve eski erkek arkadaşı Big Sean'ın bu fotoğrafını kanıt olarak kullandık.

Big Sean ve Ariana Grande, 2015 Grammy Ödülleri

(DFree / Shutterstock.com)

Fotoğrafta Grande, Big Sean'dan yaklaşık üç inç daha kısa görünüyor. kim onaylanmış 5’8 ' . Muhtemelen üç ila dört inç uzunluğunda ciddi bir topuklu ayakkabı giydiği gerçeğini hesaba kattıktan sonra, bu onun gerçek boyunu 5’2 veya 5’3 ″ yapar.

Ve bir 2019 röportajı Zach Sang Gösterisi Ari, bu kadar uzun ayakkabılar giymeyi nasıl başardığı sorulduğunda bu hipotezi doğrular (“Prova yaptığınız topuklular, satın alınabilecek en büyük topuklu ayakkabılar,” diye belirtiyor Zach).

Grande, 'Başka seçeneğim yok,' diye yanıt verdi. Ben 5… 5 gibiyim. Ben sadece beş yaşındayım. Hayır, 5’2 ″ yaşındayım.

İşte işte karşınızda - gerçek, doğrudan Ariana Grande’nin ağzından! Gizem çözüldü.