Geçen yıl bir tabloid iddia edildi Zac Efron ve Lily Collins filme çekerken romantizmini yeniden canlandırdı Son Derece Kötü, Şok Edecek Kadar Kötü ve Aşağılık . Dedikoducu Polis hikayeye baktı ve yanlış olduğunu anladı. Şimdi, 365 gün sonra, güvenilmez çıkışın iddiasıyla yersiz olduğu daha da açık.

26 Nisan 2019'da, Star iddia edilen Efron ve Collins, Netflix filmini çekerken kısa ilişkilerini yeniden canlandırdı. Son Derece Kötü, Şok Edecek Kadar Kötü ve Aşağılık . Biyografi, en kötü şöhretli Amerikalı seri katillerden biri olan Ted Bundy'nin hayat hikayesini takip etti. Efron, Bundy'yi canlandırırken Collins, Bundy'nin uzun süreli kız arkadaşı Liz Kendall'ı canlandırdı. Sözde içeriden biri çıkışa şunları söyledi: 'Birlikte harika geceler geçirdiler. Her zaman bir kıvılcımları olmuştu ve birlikte çok iyiydiler - ama o zamanlar Zac büyük bir yıldızdı ve Lily hala işe başlıyordu.Efron ve Collins kısa bir süreliğine çıktılar, 2012'de ayrıldılar, ancak şüpheli kaynak yardımcı yıldızların 'çekimler tamamlandığından beri çok fazla takıldıklarını ve Lily'nin yolunu bulursa, devam edeceğini' iddia etti. Kabataslak kaynak ekledi, “Lily, Zac'le tekrar ciddileşmeye çalışırsa kimse şaşırmayacak. Filmlerini tanıtma zamanı geldiğinde, kesinlikle çok ilginç bir tanıtım yolu olacak! ' Sahte prizin neden bahsettiği hakkında hiçbir fikri yoktu. Collins ve Efron, suç-gerilim filmini çekerken tekrar çıkmaya başlamadılar.

Efron ve Collins ayrıldıktan sonra arkadaş kalırken, Star Ekrandaki severleri oynadıkları için ikisinin yine bir öğe olduğunu ima etmeye çalıştı. Ek olarak, yanlış makalenin yayınlanmasının üzerinden bir yıl geçti ve bu süre içinde ikisinin tarihlendiğine dair kanıt yok. Ayrıca, Dedikoducu Polis o sırada derginin hikayesinin 'doğru olmadığını' onaylayan Efron'a yakın bir kaynakla konuştu.

Bu tek hikaye değildi Dedikoducu Polis Netflix biyografisini çekerken aktör hakkında bilgi verdi. Mart 2018'de baskın yaptık Star Kardeş yayını, Yaşam tarzı , haksız yere iddia ettiği için Efron sette 'pislik ve sürüngen' gibi davranıyordu . Çıkış, oyuncunun 'karakterine çok fazla girdiğini' ve oyuncu kadrosuna ve ekibe kötü davrandığını iddia etti. Dedikoducu Polis makalenin temelsiz iddialarını araştırdı ve tamamen saçma olduğunu gördü.

Bir ay önce, Dedikoducu Polis debunked National Enquirer yanlış ifade ettiği için Efron, Bundy oynarken 'sinirliydi' çünkü rol için fazla yakışıklı göründüğünü düşünüyordu. . Anlatının tamamı yanlış ve yanıltıcıydı. Dedikoducu Polis Efron'un görünüşünden şikayet etmediğine bizi temin eden filmin yapımıyla ilgili bir kaynakla konuştu. Ayrıca, Ted Bundy'nin bu kadar kötü şöhretli olmasının sebeplerinden biri de yakışıklılığıydı. Efron'un performansıyla övgü dolu eleştiriler aldığını belirtmek gerekir. Ancak bu magazin hikayeleri öyle değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.