Camila mendes ve Charles Melton aradıkları ilişki geçtiğimiz Aralık ayında sona erdi, kalbini kırdı Riverdale hayranları. Eski çift, şovda ana karakterleri canlandırıyor. Mendes canlı sosyetik, Veronica Lodge oynuyor , Archie Andrews’un sevgisinin amacı. Melton, bir futbolcu ve Archie’nin uzun süredir rakibi / arkadaşı olan Reggie Mantle'ı canlandırıyor. İki karakter şovda birbiriyle ilişkisi olmasa da, gerçek hayattaki aşkları bayağı değerliydi - tıpkı yardımcı yıldızları gibi, Lili Reinhart ve Cole Sprouse .

İşte ikilinin nasıl çıkmaya başladığına ve talihsiz bölünmelerine neyin yol açtığına bir göz atın.Ben Shapiro und seine Frau

Camila Mendes - Charles Melton Zaman Çizelgesi

Camila Mendes, Charles Melton ile olan ilişkisinden önce Victor Houston ile çıkıyordu. Houston, Mendes'in çocukluk arkadaşıydı, ancak Mendes, Ağustos 2018'de onunla arasını kopardı. Bundan önce, Mendes, Melton'ın o Haziran'da viral olan geçmiş yağları utandıran tweet'leri hakkında konuştu. Oyuncu, Melton’ın yorumlarını savundu ve sözlerinden dolayı özür dilemek için onu şahsen aradığını ekledi. Mendes, vücut imajı hakkında çok konuştu ve bu da Melton'un uzanmasına neden oldu. Birkaç ay sonrasına kadar, şov dışında ikisini birlikte gördüğümüz en çok buydu.

Ekim 2018'de Mendes, Melton ile olan ilişkisini doğrulamak için Instagram'a gitti. İkili birkaç kez fark edildi. Sonunda, aktris, Melton'un onu alnından öptüğü bir fotoğrafını paylaştı. Şubat 2019'a kadar ikisi ilişkilerini bir sonraki seviyeye taşıdı. Melton, göğsüne 'Cami' dövmesi gibi görünen bir fotoğrafı yayınladı. Tabii ki hayranlar bunu görünce çılgına döndü. Oyuncu, vücut sanatının sahte olduğunu açıklamak için Twitter'a gitmek zorunda kaldı.

Mayıs 2019'da çift, Met Gala'da birlikte göründü. Aynı ayın ilerleyen saatlerinde Camila Mendes, filminin galasında erkeğini destekledi. Güneş Aynı Zamanda Bir Yıldız . Mendes çiftin ilişkisi hakkında biraz konuştu ve Melton'a 'kesinlikle umutsuz bir romantik' dedi. -e Bu gece eğlence .

Hata neredeydi?

Çift için yaz boyunca her şey yolunda gidiyor gibiydi. Ağustos 2019'da çift, birinci yıl dönümlerini kutladı. Camila Mendes ve Charles Melton, her biri kendi Instagram sayfalarında, elbette sevimli başlıklar ile tamamlanmış bir övgü yayınladılar. Ekim 2019'da Melton, Mendes ile birlikte Vanessa Morgan ve Madelaine Petsch ile birlikte bir fotoğrafını sete koydu. Riverdale . Bu, cennette bir sorun olduğu anlamına gelmezken, Melton'un içinde Mendes ile paylaştığı son fotoğraftı.

Jon Voight Angelina Jolie Beziehung

Aralık 2019'da, Mendes ve Melton'un birbirlerine “ara verdiği” bildirildi. Eski çifte yakın bir kaynak anlattı DIR-DİR! o Maalesef 'Cami ve Charles birkaç aydır ayrıldılar'. İlişkilerine ara veriyorlar. İlişkileri çok hızlı bir şekilde arttı ve şimdi işlerine ve kendilerine odaklanmak için zaman ayırıyorlar. ' Kaynak ayrıca, ikisinin ayrı projeleriyle 'meşgul' olduklarını ve 'tabaklarında çok şey olduğunu' da sözlerine ekledi. O zamandan beri, sosyal medya beslemeleri, ilişkiyle ilgili herhangi bir sözün kaldırılması için temizlendi.

Bölünme duymak üzücü bir haber olsa da, ikisinin iyi şartlarda kalması ve hala birlikte çalışabilmesi iyi.

Nisan Güncellemesi: Hem Charles Melton hem de Camila Mendes, Riverdale 'S üretim beklemeye alınacak mevcut durumun ortasında. Melton bunu düşük anahtarlı ve güvende tuttu, içeride kaldı ve halka çıkması gerektiğinde yüzünü kapattı. Ayrıca arkadaşlarının yer aldığı birkaç geri dönüş paylaştı ve daha iyi günleri anımsadı.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Tarafından paylaşılan bir yayın Charles Melton (@melton) 5 Nis 2020 tarihinde 4:04 pm PDT

Wer ist Russell Crowe jetzt zu sehen

Aynı şekilde Camila Mendes kendini izole ve güvende tutuyor. Yine de tamamen yalnız değil. Mendes'in hayatında yeni bir ilişkisi var - üvey yavru Truffle ile. Oyuncu, Instagram'da hayranlarından durumu beklerken bir hayvanı beslemeyi düşünmelerini isteyen sevimli bir resim yayınladı. Kendini izole etmeyi biraz daha az izole hissettirmenin mükemmel bir yolu gibi görünüyor.

https://www.instagram.com/p/B-DG6mFh1V5/