Geçen yıl bir tabloid iddia edildi David ve Victoria Beckham 20. evlilik yıldönümlerinden önce boşanacaklardı. Hikaye tamamen uydurma. Dedikoducu Polis o sırada sahte hesabı bozdu. Çift hala evli olduğu için, tabloid'in ne hakkında konuştuğuna dair hiçbir fikri olmadığı aşikar.4 Haziran 2019'da, KB yaklaşık yirmi yıllık evlilikten sonra iddia edilen, David ve Victoria Beckham, yıldönümlerinden bir ay önce bir 'kriz' geçiriyorlardı . Sözde bir kaynak dergiye şunları söyledi: 'David, hareketlerden geçip bir rol yapmaktan bıkmış olan kişi. Fişi çekmiş olsalardı herkes için üzücü olurdu ... Ama dürüst olmak gerekirse, bu pek çok insanı şaşırtmayacaktır - son derece uzun süredir büyük sorunlar yaşıyorlar. 'Dergi, sorunun çiftin ayrı ayrı çok zaman geçirmesi olduğunu iddia etti. Victoria moda işine odaklanmakla meşguldü ve David Miami'de vakit geçiriyordu. futbol organizasyonuna konsantre olmak . “Bir bölünme, her ikisi için de hayatlarının bu noktasında en iyi senaryo olabilir. İçeriden sözde sözde, bu onlar için ipi kesip kendi yollarına gitmeleri için bir sıçrama tahtası olabilirmiş gibi. Yayın, çiftin dört çocuğunun da ebeveynlerinin sözde boşanma planlarından haberdar olduklarını ve tarafları çoktan seçtiklerini sürdürdü. Çıkış, en büyük oğulları Brooklyn ve kızları Harper'ın Victoria'da kalırken oğulları Romeo ve Cruz'un David'le kalacağını ileri sürdü.

Anlatıda kesinlikle gerçek yoktu. Beckham'lar boşanmaya gitmedi. Bildirdiğimiz gibi, Dedikoducu Polis Hikayenin doğru olmadığını bize garanti eden o sırada Victoria'nın bir sözcüsü ile konuştu. Makale bir yıl önce yayınlandı ve David ve Victoria Beckham hala birlikteler. Geçen ay eski Spice Girl Instagram'da kocasının doğum günü için tatlı bir gerileme fotoğrafını yayınladı . Açıkça, çift hala güçleniyor.Bu, magazin gazetesinin çift arasında sorun yaratmaya çalıştığı ilk sefer değildi. Şubat 2018'de, Dedikoducu Polis haksız yere iddia ettiği için dergiyi çürüttü David ve Victoria Beckham ayrı yaşıyorlardı . Yayın, Florida'da bir Major League Soccer takımı başlatmak için onaylandığını duyurduktan sonra David'in 'çantalarını topladığını ve ailesi olmadan Miami'ye taşındığını' iddia etti. Ancak sporcu karısını veya çocuklarını terk etmiyordu. Dedikoducu Polis hikayenin doğru olmadığını onaylayan eşlerin bir temsilcisiyle görüştü.

Ertesi ay, yanlış ifade ettiğimiz için gazete yine tarafımızdan basıldı. David ve Victoria Beckham, David’in başıboş gözüyle ilgili en büyük kavgayı yaşadılar . O zamandan beri sahte hikayenin düzeltilmesine bile gerek yoktu. Dedikoducu Polis çift ​​hakkında yanlış haber yaptığı için yayını zaten düzeltmişti. Aynı zamanda, geçen Aralık ayında yaptığı sahte habercilik çıkışını bir kez daha kırdığımız için, magazin gazetesi hala dersini almamış gibi görünüyor. Victoria, David'i içki içerken yakalamıştı. Brooklyn’in eski kız arkadaşı Chloe Grace Moretz ile. Bir kere daha, Dedikoducu Polis David'in temsilcisiyle görüştükten sonra magazin gazetesinin yanlış olduğunu kanıtladı. Dergi, çiftin evliliğiyle ilgili kesinlikle hiçbir fikre sahip değil. Yok.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.