2000'li yıllar boyunca, Spor Salonu Sınıfı Kahramanları pop müzik sahnesinin havalı çocuklarıydı. Grup başarısının çoğunu soluğa borçluydu Travie McCoy , punk ve hip hop'a olan eşit sevgisi, benzersiz sesini açıkladı. Ancak 2012'deki bir aradan sonra, grup belirsizliğe girdi.Tavada bir parıltı mıydı yoksa daha fazlası mı var? Travie'ye ne olduğunu ve ondan tekrar ne zaman müzik dinleyebileceğimizi öğrenin.Travie McCoy, Gym Class Kahramanlarının Baş Vokalistiydi

39 yaşındaki Travie McCoy, Gym Class Heroes'u lise arkadaşı Matt McGinley ile birlikte kurduğunda New York'un taşrasında yaşayan bir punk rock çocuğuydu. Adından da anlaşılacağı gibi, ikili dokuzuncu sınıf beden eğitimi sırasında müzikle bağ kurdu. sınıf. Grup, ilk albümlerini 2001 yılında kendi kendine yayınladı, ancak atılımları, Fall Out Boy basçısı Pete Wentz tarafından keşfedildikten sonra geldi.

2006'da yayınladılar Okul Çocukları Kadar Zalim Fall Out Boy'un solisti Patrick Stump tarafından üretildi. Sertifikalı Gold albümü, 'Cupid’s Chokehold' ve 'Clothes Off!' Gibi radyo hitleri üretti. İlan panosu 200 ve ABD'nin En İyi Rap Albümleri listesi.Spor Salonu Sınıfı Kahramanları en yüksek seviyelerinde, Warped Tour'un başına geçti ve MySpace ve Toplam İstek Canlı pop müzik çağı. Şöhretleri ve gelecek vaat eden gelecekleri, 2012'deki aralarını daha da gizemli hale getirdi.

Travie McCoy İki Yıl Boyunca Katy Perry Tarihli

2006'dan 2008'e kadar McCoy ile çıkan şarkıcı Katy Perry . Her ikisi için de ilk ciddi ve halka açık bir ilişkiydi. Çift söz yüzüklerini değiş tokuş etti ve her saniyesini birlikte geçirdi ve Perry, 2008'de 46 şehirli, iki ay süren Vans Warped Tour'da Gym Class Heroes'a katıldı.'Beraber çok tatlı göründük,' McCoy dedi Müziğin Arkasında . Hayatımda takıldığım diğer tüm kızlardan daha iyi anlaşıyoruz. Bu benim için gerçekten harika bir zamanın başlangıcıydı ... Onun etrafındayken kendimi gerçekten rahat ve rahat hissettim ... Bu şimdiye kadarki en şaşırtıcı şeydi. '

Ancak çift 2008'in sonunda ayrıldığında McCoy kalbi kırıldı. Perry'nin onu e-posta yoluyla terk ettiği ve iyileşmesi yıllar aldı. 2013 yılına kadar söyledi Belirli bir his hiçbir sert duygu yok.

McCoy, 'Bu neredeyse yedi yıl önceydi, belki biraz daha fazla' dedi. 'Bu kadar uzun süre kin tutmam için, bir kaltağın acı oğlu olurdum. Kin tutmaktan çok daha ilginç işlerim var. '

Belki de karmanın gerçek olduğuna dair işaretlerde teselli alıyor. Perry, ona bir mesaj göndererek evliliğini bitiren Russell Brand'e geçti. McCoy'dan ayrılışına gelince, konu hakkında nadiren yorum yaptı. geleceğine odaklanmıştı . Duyguları hakkında verdiği tek ipucu 'Circle the Drain' de bulunabilir. onun hakkında yazdığı bildirildi . Şarkı, 'En iyisi olabilirdin / Ama boşa gitmeyi tercih edersin' ve 'Senin [küfür] annen değil sevgilin olmak istiyorum' gibi sözler içeriyor.

McCoy, Bruno Mars'la 'Milyarder' Olmaya Başladı

2010 yılında Gym Class Heroes ortadan kaybolduktan sonra McCoy, solo sanatçı olarak yeniden ortaya çıktı. İlk albümü Lazarus büyük bir başarı değildi, ancak tek bir hit çekmeyi başardı: Bruno Mars'ın yer aldığı 'Milyarder'.

'Bruno, 'Milyarder' için kancayı yazıp bana söylediğinde, 'Bu harika, ama şu anda bir durgunluk içindeyiz ve kapıdan dışarı çıkarken kendimi bir çok para, ”dedi McCoy Alternatif Basın . “Ama dinleyiciye bir soru sordum, 'Bir milyar doların olsaydı, onunla ne yapardın?' Bu yüzden, konuştuğumuz şeylerin çoğu oldukça özverili… Bu, iyi bir insan olmakla ve gerçeği kullanmakla ilgili değil diğerlerinden daha şanslı olduğunu ve yüzlerine sürttüğünü ... '

Şarkının kendini iyi hissettiren doğası dinleyiciler arasında yankı uyandırdı. 'Milyarder', dünyada dördüncü sıraya yükseldi. İlan panosu Hot 100. McCoy’un bugüne kadarki en yüksek listeye sahip single'ını dinleyin:

Peki, Travie McCoy ve Spor Salonu Sınıfı Kahramanlarına Ne Oldu?

Gym Class Heroes beşinci stüdyo albümlerini yayınladı, Papercut Chronicles II , 2011'de. İlk single'ı 'Stereo Hearts'; Adam Levine , Billboard Hot 100'de 4. sıraya kadar yükseldi. Grup albümden üç parça daha yayınlamaya devam etti, ancak 2012'de yollarını ayırdılar.

Mann in der staatlichen Farm Werbung

McCoy’un uyuşturucu bağımlılığına dönüşmesi nedeniyle grup hayatta kalamadı. Mücadelelerini 2007 yılına kadar kabul etti ve defalarca temizlenmeye çalıştı. Dört yıllık ayıklıktan sonra 2017'de yolculuğunun ayrıntılarını paylaştı. R.A. Sağlam Adam Gösterisi .

McCoy, 'ACL'mi, MCL'mi yırttım, menisküs bütün bu [patlayıcıyı] büktü, bu yüzden bütün yaz hastanedeyim ve beni OxyContin'e koydular” dedi McCoy. 'Ve beni [Oxy ile] dolu bir reçete ile eve gönderdiler… İlk kaçışımda çok hasta bir şekilde geri çekildim… Üç buçuk yıldır temizim ve kelimenin tam anlamıyla 'ben' dememi gerektirdi. [küfür] öleceğim. 'Kendi kendime' Ölmek mi istiyorsun? 'gibi konuşmaktan hoşlanmalıydım ve ben de' [Küfür], hayır! '

McCoy kişisel blogunda yazdı şöhretin baskısının 'dizlerinin ortasında bir öküz tokası yapmaya yetecek kadar' olduğunu söyledi. Sadece uyuşturucularla değil, aynı zamanda eyleme geçerek de baş etti. Gym Class Heroes'un zirvesi sırasında, iki kez tutuklandı: 2008'de bir kez ona ırkçı hakaretler bağıran bir seyirciye vurmaktan ve 2010'da Almanya'daki Berlin Duvarı'nı etiketlemek için tekrar tutuklandı.

2018'de McCoy artık eski müzik videolarında görülen neşeli rapçiye benzemiyordu. Ne zaman Zayıflamış çerçevesinin fotoğrafları Twitter'da ortaya çıktı, hayranlar arasında bazı endişelere neden oldu.

Gym Class Heroes, aynı yıl 311 ve The Offspring'e Never Ending Summer Tour'da katılarak yeniden bir araya geldi. Grubun Vans Warped Tour 25. Yıldönümü şovunda da yer alması planlandı, ancak aniden tekrar dağıldılar. McCoy bunun yerine solo bir performans sergiledi ve set listesine Gym Class Heroes kapaklarını ekledi.

O zamandan beri, başka bir buluşma haberi gelmedi. Ancak McCoy, yaratıcı arayışlara odaklanmış görünüyor. 2019 röportajında Finger Göllerindeki Yaşam müzik ve resim üzerine çalıştığını söyledi. Ayrıca mutlu ve sağlıklı göründüğü sosyal medyada da aktif.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Travie McCoy (@traviemccoy) tarafından paylaşılan bir gönderi