Bir yıl önce, bir tabloid iddia edildi Tom Selleck 'eski düşmanları patlatacak' ve geçmiş aşklardan sırları açığa çıkaracak 'sert' her şeyi anlatan bir kitap yazıyordu. Dedikoducu Polis hikayeyi araştırdı ve çıktığında düzeltti. Geriye dönüp baktığımızda, hesabın ne kadar yanıltıcı olduğunu görmek kolaydır.

365 gün önce National Enquirer iddia edilen Selleck, 'her şeyi anlat' anıları için 10 milyon dolarlık bir anlaşma 'kazandı' . Yayına göre, Mavi Kanlar yıldızın kitabı hem tartışmalı hem de haklı olacaktı. Sözde bir kaynak çıkışa şunları söyledi: 'Tom’un hayatındaki olaylar hakkında son sözü söyleyecek biri varsa o da o olacaktır!' Sözde içeriden biri, aktörün ilk karısı Jaqueline Ray'e 'çirkin boşanmasının üstünü örtmek için' kitabını yazdığını ve hayatı boyunca çıktığı kadınları açıklığa kavuşturduğunu sürdürdü.Kabataslak içeriden biri, Selleck'in gösterinin yeniden başlatılmasını 'çarpmayı' planladığını ekledi. Magnum P.I. “Hollywood arkadaşları” ile yaşadığı birkaç kan davasını açığa çıkarmasının yanı sıra, seksenlerde orijinalinin yıldızı olduğu. İddia edilen kaynak, 'Hiç hoş olmayacak,' dedi. Doğru olsa da Selleck bir anı yayınladı , kitap skandal değildi ve kişisel hayatından sırları 'ifşa etmedi'. Selleck kitabı tanıtırken otobiyografinin ayrıntıları HarperCollins tarafından yayınlandı. Kitap 'ilham verici' olarak tanımlandı ve Selleck’in hayatına 'kalp ile kafa, iş ve ev, zorlu bilgelik ve yenilenebilir iyimserliği birleştiren' 'ödüllendirici bir bakış' kazandıracaktı.

Blake Shelton Miranda Lambert Scheidung

Sahte derginin hesabı tamamen yanlıştı. Dedikoducu Polis O zamanki aptalca anlatıyı reddetti. Selleck hakkında magazin dergilerinin ilk yanılma durumu da değildi. Şubat 2019'da Enquirer haksız yere iddia etmek için Selleck ayrılıyordu Mavi Kanlar çünkü 'sağlığı kötü' idi. Güvenilmez yayın, oyuncunun 'ölmekte olduğunu' ve 'tedavi edilemez bir hastalıktan' muzdarip olduğunu iddia etti. Hikaye kulağa geldiği kadar saçma, Dedikoducu Polis yine de aktörün sağlık sorunları nedeniyle gösteriden ayrılmadığını doğrulayan Selleck için bir temsilciye ulaştı. Ayrıca, Selleck şu anda 10. sezonunda olan şovda.

Es ist Will Smiths Sohn schwul

Daha bu ay Enquirer Kardeş yayını, Küre , yanlış ifade ettiği için Selleck, karısı Jillian Mack'ten ayrı yaşıyordu. . İçeriden şüpheli bir kişi, eşlerin “çok az ortak noktaları” olduğunu fark ettikten sonra Selleck'in taşındığını iddia etti. Dedikoducu Polis Hikayeye baktılar ve hiçbir gerçeği bulamadılar, ikisi bunca yıldan sonra hala birlikte çok mutlular. Magazin dergilerinin Selleck’in kariyeri veya özel hayatı hakkında hiçbir fikri yok.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.