Bir yıl önce, Dedikoducu Polis hakkında aptal bir tabloid iddiasını çürüttü Tom Cruise Paraşütle atlama eğitmeni Sian Stokes'a sözüm ona eziyet ediyor. Saçma hikaye tamamen uydurulmuştu. Bugün de aynı derecede saçma.

Geçen yılın Haziran ayında Küre bunu yazdı Tom Cruise, hava dalışı eğitmenine 'aşık oluyordu' (haha, anladın mı?) en son onunla kim çalıştı İmkansız görev film. Sözde bir 'muhbir' tabloid'e 'Kesinlikle onun tipi - uzun, atletik ve güzel,' dedi. Karşılandıklarında ona bakmadan edemedi. Büyülenmişti. ' Tahmin eden kişi, 'Tom açıkça Sian'dan etkilendi ... Sian ile gökten düşmek onun için bir heyecan oldu' diyerek açıklamasını bitirdi.Dedikoducu Polis hikayeyi hemen şüpheli buldu. Görev: İmkansız - Serpinti prömiyeri 2018'de yapılmıştı ve üretim bundan bir yıl önce gerçekleşmişti. Neden şimdi, film sinemadan ayrıldıktan çok sonra, yayın bu hikayeyi neden bozuyor?

Bunun nedeni, tabloid'in stokları ancak birkaç hafta önce filmle ilgili bir röportaj verdiğinde öğrenmiş olmasıydı. Daha da önemlisi Stokes, bundan önce beş yıldır çıktığı kocasıyla 2017'den beri evli. Açıkça hiçbir şey olmadı, hatta potansiyel olarak oyuncu ve paraşütle atlama eğitmeni arasında devam ediyor.

Tom Cruise 2012'de Katie Holmes'dan boşandığından beri kimseyle halka açık bir şekilde çıkmadı ve kişisel hayatı konusunda oldukça temkinli, tanıtımını yaptığı bir filmle ilgili değilse nadiren röportajlar veriyor. Yine de bu, magazin dergilerini onu eşleştirmek ile Herhangi bir kadın kim var onunla aynı oda .

Cruise'un Stokes'a aşık olduğu konusunda ısrar ettikten sonra, o yaz Küre iddia etmeye gitti Cruise’un Cher ile “yeniden alevlenen romantizmi” “bitti”. Cruise ve Cher'in herhangi bir şeyi yeniden canlandırmasıyla ilgili haberleri nasıl kaçırdığınızı merak ediyorsanız endişelenmeyin - aslında olmadı. İki yıldız 1985'te kısa bir kaçamak yaptı , ancak güvenilmez gazetecinin ısrar ettiği gibi 'gizlice tekrar takılmaya' başlamamıştı. Cher'in sözcüsü aylar önce söylemişti Dedikoducu Polis Cruise ile herhangi bir ilişkisi olmadığını.

Globe’s Cruise hakkındaki sahte söylentiler, sözde ilişkilerinin ötesine geçerek tartışmalı Scientology Kilisesi ile olan ilişkisine gider. Geçen yıl, tabloid de Cruise hakkında sözde bir iddia yayınladı kızı Suri'yi Scientology için işe al . Başka bir sözde kaynak, Cruise'un yıllar sonra kızıyla nihayet yeniden bağlandığını ve 'zihnine karıştığını' iddia etti. Bu arada, Katie Holmes'un bir sözcüsü iddiayı reddetti ve güvence verdi. Dedikoducu Polis Suri babasıyla tekrar bir araya gelmemişti.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.