Geçen yıl bir tabloid şunu iddia etti: Tim McGraw ve İnanç Tepesi kötü bir boşanma için hazırlanıyor ve servetleri için kavga ediyorlardı. Dedikoducu Polis düzmece hikaye çıktığında düzeltti. Taşralı yıldızların zamana meydan okudukları ve evlilikleriyle ilgili sayısız yanlış söylentiler göz önüne alındığında, hikayeye 365 gün sonra bakmak neredeyse komik.Geçen yaz Küre cesurca, ama aptalca, iddia etti Tim McGraw ve Faith Hill, iğrenç bir boşanmaya hazırlanıyor ve 165 milyon dolarlık servetleri için savaşıyorlardı. . Gazeteci, Hill'in parasını korurken evlilikten 'güvenli bir şekilde' çıkmanın yollarını denemek ve bulmak için avukatlarla görüştüğünü iddia etti. Sözde bir kaynak çıkışa şunları söyledi: 'İnanç ilk boşanmasında [eski kocası Daniel Hill'den] yakıldı ve bunun tekrar olmasına izin vermeye niyeti yok.' İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, 'Bu sefer tehlikede olan çok şey var. Faith ve Tim arasında olduğu kadar kötü şeyler varken, avukatlarına payından fazlasıyla uzaklaşmasını sağlama talimatı verdi. 'Hikayeyi daha dramatik hale getirmek için çıkış, çiftin arkadaşlarının taşralı çiftin aylardır ayrı hayatlar yaşadıkları için boşanacaklarını bildiklerini ileri sürdü. Yakın çevreleri, kızlarının - Gracie, 22, Maggie, 20 ve Audrey, 17 - fişi çekmeden önce taşınmasını beklediklerine inanıyor. Ve bu sefer Faith ve avukatları büyük bir yığın nakit parayla uzaklaşmaya hazır olacaklar, 'diye devam etti isimsiz ihbar.

Magazin dergisinin sadece bununla dolu olup olmadığından veya bu gizemli içeriden birinin çiftin ilişkisini kıskandığından emin değiliz. Çiftin 'iç çemberi' bu kadar duyarsız bilgileri nasıl sızdırabilir? Yine de hikaye ve bilgi doğru değildi. Başlangıç ​​olarak, bu hikaye çıkalı bir yıl oldu ve ülke yıldızları hala bir arada. Ayrıca Hill, makalenin yayınlandığı Babalar Günü için kocasına tatlı bir hediye gönderdiği için hikayenin zamanlaması da yetersizdi. Bunlara ek olarak, Dedikoducu Polis çok zaman harcadı McGraw ve Hill'in evlilik sorunları yaşadığına dair anlatıyı düzeltmek .Bu yılın başlarında, Küre bunu iddia etmek için Tim McGraw, Faith Hill'den çıktı . Güvenilmez magazin dergisi, McGraw’ın Sony Music’ten ayrılma kararının ardından çiftin ayrı hayatlar yaşadığını iddia etti. Hikaye ayrıca Hill’in kariyeri McGraw’a bağlıydı ve şarkıcı 'parti geçmişine geri dönmemek için' kocasını 'takip etmek istedi'. Makaleyi inceledikten sonra doğru olmadığını gördük.

Geçen yıl Küre Kardeş yayını TAMAM MI! yanlış bildirmek için Hill ve McGraw, yıllarca süren 'kavga, sır ve yalanlardan sonra boşanıyordu. . ' Görünüşe göre magazin dergileri McGraw ve Hill'in aralarında “sırlar ve yalanlar” olduğu temasıyla koşmayı seviyorlar ama bu iddiaları destekleyecek hiçbir gerçek kanıtları yok. Dedikoducu Polis şüpheli hikayeye baktı ve geri kalanlar kadar yanlış olduğunu gördü.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.