Geçen yıl bir tabloid şunu iddia etti: Taylor Swift ve onun erkek arkadaşı, Joe Alwyn , 4 Temmuz'da düğüm atacaklardı. Bu olmadı. Dedikoducu Polis düzmece hikaye çıktığında çökertildi. Çift hala evli olmadığı için, güvenilmez prizin saçma hikayede neden bahsettiği hakkında hiçbir fikri olmadığını söylemek güvenlidir.Taylor Swift’in Düğününün Sözde Ayrıntıları

26 Haziran 2019'da, Dedikoducu Polis bozuldu National Enquirer iddia etmek için Taylor Swift, 4 Temmuz'da Joe Alwyn ile bir düğün planlıyordu. Rhode Island malikanesinde. Sözde bir çıkışa, Taylor, Joe ile işleri resmileştirmeye hevesli ve söylediği şu ki, bunu Rhode Island'daki sevgili sahil kaçamağında yapacaklar. Sözde kaynak devam etti Swift, 4 Temmuz'u kutlamak için sık sık arkadaşlarını malikanesine davet etti 'ama pek çok insan onun bunu gizli bir düğünün örtüsü olarak kullandığına inanıyor.''Bir süredir gayri resmi nişanlı oldukları varsayılıyor. Pek çok insan, onları bu kadar uzun süredir neyin aldığını merak ediyor, ”diye ekledi kabataslak kaynak. Şüpheli içeriden biri, düğünün, aralarında Selena Gomez, Karlie Kloss ve Londra'dan Awlyn’in ailesinin de bulunduğu birkaç düzine konukla samimi bir ilişki olacağını iddia etti.

Joe Alwyn ve Taylor Swift Aslında Evli Değil

Bu düğünün olması gerektiğini iddia eden bu sözde kaynağın kim olduğundan emin değiliz. Dedikoducu Polis, ancak şüpheli haberi araştırdı ve duruma yakın bir kaynakla görüştü. Saygın kaynağımız, 'gizli' bir düğünün gerçekleşmediğini doğruladı. Ek olarak, hikaye bir yıl çıktı ve belirttiğimiz gibi Swift ve Alwyn hala beraberler ama evli değiller.Nişan söylentilerinden çiftin ayrılmasıyla ilgili hikayelere kadar, söz konusu Swift ve Alwyn hakkında haber yapmak söz konusu olduğunda magazin dergilerinin güvenilmez olduğu kanıtlandı. Birkaç gün önce, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Star , Enquirer İddia ettiği için kardeş yayını Taylor Swift ve Joe Alwyn kaçıyordu . Hayali hikaye, çiftin koronavirüs salgını nedeniyle resmi bir tören yapmak için beklemek istemediğini iddia etti. Yine de Dedikoducu Polis Swift'e yakın bir kaynağı kontrol etti, o da hikayeye güldü.

Bu Oldukça Sık Olur

Geçen yıl aynı tabloid iddia etti Swift ve Alwyn birbirlerine ara veriyorlardı . Çiftin sözde bir arkadaşı çıkışa şunları söyledi: 'Bir şeyleri düşünmek ve nerede olduklarını görmek için ara verdiler. Herkes bu yüzden daha güçlü geri döneceklerini umuyor. ' Yayın hangi yöne gideceğini bilmiyor. Önce, çiftin ara verdiğini iddia etti, ardından çiftin kaçtığını iddia etti. Her şeye rağmen, Dedikoducu Polis gazetelerin yayınladığı diğer yanlış hikayeleri çürütecek.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.