Geçen yıl bir tabloid iddia edildi Taylor Swift ve Joe Alwyn gizlice evlenmişlerdi ve bir bebek sahibi oluyorlardı. Bu asla olmadı. Dedikoducu Polis düzmece hikaye çıktığında bozuldu. Çift evli olmadığı için, en azından henüz değil ve Swift'in bebeği olmadığı için, magazin dergisinin neden bahsettiği hakkında hiçbir fikri olmadığı aşikardı.

3 Haziran 2019'da tabloid, KB , Swift ve Alwyn’in Avrupa gezisinin sıradan bir ziyaretten daha fazlası olduğunu iddia etti. Çıkış iddia edildi Taylor Swift ve Joe Alwyn sessizce evlendi Paris'te samimi bir arkadaş grubuyla kutlamadan önce New York'ta. Sözde bir kaynak gazeteye şunları söyledi: “Konuşma, Paris'e gitmeden ve birkaç yakın kişisel arkadaşla kutlama yapmadan önce Amerika'da New York'taki sessiz küçük bir şapelde evlenmiş olabilirler. Tay o kadar özel ve alçakgönüllü ve şimdiye kadar tanışacağınız en romantik insanlardan biri, bu yüzden resepsiyonlarını dünyanın en romantik şehrinde yapacakları anlaşılıyor! 'Şüpheli içeriden biri, şarkıcının şimdilik 'her şeyi gizli' tuttuğunu, ancak 'her şey ortaya çıktığında Amerika'da daha büyük bir parti yapacağını' sürdürdü. Sözde kaynak ekledi, 'En yakın arkadaşları ve aileleri planlarını biliyor ve onları hızla Hollywood'un en kötü saklanan sırrı haline gelen şeyi paylaşmaya çağırıyor.' Adı açıklanmayan içeriden biri, Swift'in bir bebek beklediğini ancak ne kadar ileri gittiğine dair herhangi bir bilgi vermediğini söyledi.

Açık nedenlerden dolayı hikaye tamamen uydurma. Yeni başlayanlar için, Dedikoducu Polis o sırada Şehrin Katip Bürosu'na kayıt yaptırdı ve Swift ve Alwyn için dosyada evlilik izni yoktu. Ek olarak, tüm hikayenin yanlış olduğunu bize garanti eden çifte yakın bir kaynakla görüştük. Geçmişte derginin yanlış olduğu düşünülürse, Swift ve Alwyn hakkındaki tabloid haberlerine güvenmek zor. En önemlisi, makale bir yıl önce yayınlandı ve Swift ile Alwyn evli değil ve Swift bir bebek doğurmadı.

Mart 2018'de, Dedikoducu Polis işten KB haksız yere iddia etmek için Talyor Swift ve Joe Alwyn nişanlandı . Dergi, çiftin sözde düğünleri için 'kilo vermek' için birlikte çalıştığını iddia eden sahte bir kaynağın sözlerine dayanıyordu. Çıkış, hikayenin uzaktan bile doğru olduğunu gösteren başka hiçbir önemli kanıt sunmadı. Dahası, hikayenin uydurma olduğunu bize garanti eden daha saygın bir kaynakla görüştük.

Ertesi ay, aynı yayın, yanlış belirttiği için yine tarafımızdan çürütüldü. Swift ve Katy Perry Londra'ya taşınıyordu . Bir kez daha, gazete bilgilerini isimsiz ve izlenemeyen bir 'kaynaktan' aldı ve Swift'in Alwyn'in evinin yakınındaki bir mülk için 'ev arıyor' olduğunu ve Perry'nin yakındaki Orlando Bloom ile 'işini bitirmek' istediğini söyledi. Dedikoducu Polis sadece anlatının tamamen uydurma olduğunu öğrendi. Bunların hiçbiri olmadı ve bu tabloid haberlerinin hiçbiri doğru değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.