Ne oldu Sophie Turner ve Joe Jonas 'Dokuz ay öncesinden bebeğim? Eylül ayında, ünlü dergilerden biri Turner'ın şarkıcının bebeğine hamile olduğunu iddia etti. Dedikoducu Polis o zamanlar yanlış olduğunu söyledi ve sadece bizim raporumuz doğru değildi, aynı zamanda zaman da iddianın yanlış olduğunu kanıtladı.

Geçen Eylül, TAMAM MI! Turner'ın muhtemelen “yolda bir bebeği” olacağı hakkında bir makale yayınladı. Gazetesi, öncülünü desteklemek için, 'Game Of Thrones' yıldızının sadece 'parıldayan' değil, aynı zamanda 'biraz kilo aldığını' söyleyen bir kaynağa sahip olduğunu iddia etti. Sözde içeriden biri ayrıca Turner'ın o ayın başlarında Emmy'de olmadığını, çünkü hamile olmakla ilgili bir sürü soru sorulmak istemediğini ve bebek haberlerini 'kendi şartlarına göre' paylaşmak için beklediğini iddia etti.portia de rossi und ellen split

Ancak Dedikoducu Polis Dokuz ay önce, Turner’ın kampındaki bir kaynak bize onun 'hamile olmadığı' konusunda güvence verdi. Gazete gazetesi, Turner’ın Emmy’lerden yokluğuna dayanarak sadece spekülasyon yapıyordu. Gerçekte, oyuncu sadece Montreal'de yeniden çekimler yapıyordu. X-Men: Dark Phoenix .

O zamanlar, yayının, Turner'ın ABD Açık'ta bir bebek yumruğu gibi görünen bir fotoğrafını fark etmediği görülüyordu, aktrisin kıyafetlerinin altına bir koltuk minderi koyarak paparazzilere alay etmesinden başka bir şey değildi. O zamandan beri, Jonas'ı Mayıs ayında Las Vegas'ta evlendiren Turner, pek çok kez düz bir karnı ile resmedildi ve beklediğini gösterecek hiçbir şey yoktu. Aslında, bir fotoğraf Turner Instagram'da paylaştı sadece birkaç gün önce, Turner'ın sadece bir bebeği ya da yumruğu olmadığı açıktı.

Çıkış, çift hakkında çok az şey biliyor gibi görünüyor. Örneğin Nisan ayında ısrar etti Turner, 'Game Of Thrones' galasında Jonas'ı görmezden geldi . Elbette yayının iddiasının aksine, birlikte mutlu görünen onlarca fotoğrafı vardı. Yukarıda belirtildiği gibi dergi muhtemelen ilişkilerinde sorun olduğunu ima etmeye çalışırken, Jonas ve Turner sadece 10 gün sonra evlendi.

Aynı kuruluşun yakın zamanda Jonas’ın kardeşlerinden biri hakkında tamamen uydurma bir kapak hikayesi yayınladığından da bahsediliyor. Martta, Dedikoducu Polis Yanlış bakıldığında magazin dergisini bozdu Nick Jonas ve Priyanka Chopra boşanmaya gidiyordu 117 günlük evlilikten sonra. Bu yalandan başka bir şey değildi.

Blake Shelton und Miranda Lambert

Muhtemelen Turner ve Joe Jonas yolun aşağısında bir aile kuracaklardır. Ama o sırada dergi ısrar etti Sophie, Jonas'tan bir bebek bekliyordu , kesinlikle değildi. Çiftin haber bebeği olduğunda, bu gibi yerler tarafından onaylanacaktır. Dedikoducu Polis ve Turner'ın koltuk minderi ile şakası yaptığı bir priz tarafından değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.