Oldu Bradley Cooper tarafından kuruluyor Sienna Miller tarihlerle? Geçen yıl bir magazin gazetesinin bildirdiği buydu. Rağmen Dedikoducu Polis O sırada hikayeyi araştırdık, bugün hikayeyi yeniden gözden geçiriyoruz. İşte hikayeye bir bakış.

Sienna Miller, Bradley Cooper'ı Yeni Bir Aşk mı Bulmaya Çalıştı?

2019 yılında TAMAM MI! Sienna Miller'ın kararlı olduğunu iddia etti Bradley Cooper'ı kur Irina Shayk ile ayrılmasından sonra. Ancak tabloid, Umut ışığı aktör tekrar buluşmaktan çekiniyordu. İçeriden biri, 'Sienna, ata geri dönme zamanının geldiğini hissetti,' dedi ve aktrisin hem New York'ta hem de Birleşik Krallık'ta buluşması için aklında birkaç model ve sanatçı olduğunu ekledi.Kaynak, 'İş için Londra'da olacak ve plan, onun sosyal çevresine tamamen dalabilmesi için çok sayıda akşam yemeği ve partiye ev sahipliği yapması,' dedi. Yine de, isimsiz muhbir, aynı zamanda, Cooper'ın bir kadın bulması için Miller'ın fethinin zor olduğunu kanıtladı çünkü iş çıkma konusunda seçici, ancak 'Sienna bu meydan okumaya fazlasıyla hazırdı'

Sienna, Bradley'i Yeni Bir Bayan Buldu mu? İşte Hikayenin Arkasındaki Gerçek

Dedikoducu Polis tuhaf hikayenin altına indi. Raporu Sienna Miller ve Bradley Cooper'a yakın kaynaklarca yayınladık. Dedikoducu Polis Miller'ın kendisini oyuncunun aşk hayatına dahil etmediğinden emin oldu. Evet, ikisinin profesyonel ve arkadaşça bir ilişkisi var, ancak bu, aralarındaki bağlantı kadarıyla ilgili. Irina Shayk ile ayrılmasının ardından, Akşamdan kalma aktör, kızını Shayk ile büyütmeye odaklandı. Bir yıl sonra, oyuncu hala bekar ve kendini iyi bir baba olmaya adamıştır. Sürpriz değil TAMAM MI! Cooper ve Miller hakkında yanılıyordu çünkü tabloid, daha önce ikisi hakkında yanlış hikayeler yüzünden bizim tarafımızdan basıldı.

Son zamanlarda, tabloid, Bradley Cooper ve Irina Shayk'ı öne sürdü. tekrar bir araya geldik . Yayın, ikisinin muhtemelen romantizmini yeniden canlandırdığını iddia etti. Dedikoducu Polis Yanlış raporu reddeden aktöre yakın bir kaynakla görüştü. Ayrıca Cooper'ın dahil oldu derginin de ittiği eski rol arkadaşı Lady Gaga ile.

Miller'a gelince, iki yıl önce, Dedikoducu Polis aktris olduğu iddia edilen tabloiddeki bir makaleyi çürüttü Justin Theroux ile çıkıyordu . İki şovmen birlikte takılsalar da, asla romantik bir şekilde dahil olmadılar. Dedikoducu Polis hikayeyi reddeden Miller için bir kaynakla konuştu.
Basitçe söylemek gerekirse, tabloid, Cooper ve Miller hakkında fikir sahibi değil.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Maya Rudolph Ünlü Annesini Genç Yaşta Kaybetti

Rihanna’nın Erkek Arkadaşı Kimdir? Şarkıcının Flört Tarihine Bir Bakış

Rapor: Miranda Lambert Blake Shelton'ı Evliyken Hile Yapmakla Suçladı

Rapor: Ellen DeGeneres Portia De Rossi'de 'Saldırıyor'

Meghan Markle ve Prince Harry, Frogmore Kır Evi'nden Taşınarak Kraliçe 'Şok Edildi' Bildirildi

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.