Geçen yıl bir tabloid iddia edildi Sandra Bullock erkek arkadaşıyla evleniyordu Bryan Randall , Austin, Teksas'ta. Tabii ki bu asla olmadı. Dedikoducu Polis o sırada sahte hikayeyi bozdu. Şimdi, 365 gün sonra, magazin dergisinin yanlış olduğu açık.

12 Mayıs 2019'da National Enquirer iddia edilen Randall, Bullock'u 'evlilik malzemesi' olduğuna 'nihayet ikna etmişti'. Tabloid, Bullock'un Jesse James'ten boşandıktan sonra koridorda tekrar yürümekte tereddüt ettiğini iddia etti, ancak uzun süreli ilişkileri nedeniyle Randall, oyuncuya “ona aynı şekilde zarar vermeyeceğini” kanıtladı. Sözde içeriden biri, Bullock'un evlat edinilen memleketi Austin'de Randall'a bir sonbahar düğünü planladığını iddia etti.Wie alt ist Fergie und Josh Duhamel?

Şüpheli dergi, 'Çift, Keanu Reeves, Tom Hanks, Jennifer Aniston ve Sandra’nın eski Ryan Gosling gibi birinci sınıf arkadaşlarının önünde yemin edecek' dedi. Anonim 'içeriden' yayına, 'Bir daha asla evlenmemeye kararlıydı, ancak Bryan hayatına girdi. Çocuklarıyla harikaydı ve bu onu kazandı. ' İsimsiz bahşişçi, Bullock 'onu harika bir baba malzemesi olarak görüyor, bu yüzden bu bir kazan-kazan' diyerek hikayeyi bitirdi. Hikayenin bir yıl önce ortaya çıktığı ve hiçbir düğün yapılmadığı göz önüne alındığında, Enquirer iddiasıyla üssün dışındaydı.

Bullock ve Randall, Teksas'ta hayali bir düğünde evlenmediler. Ayrıca, oyuncu ortaya çıktı İnsanlar 2015 yılında tekrar evlendiğini görmedi . 'Sanmıyorum, ama kendimi çok sevginin ve kahkahanın olduğu kararlı, güvenli bir ilişki içinde görebiliyorum ve yapılacaklar listesinde' anılar oluşturmak '1 Numara.' Dedikoducu Polis ayrıca o sırada hikayeyi reddeden Bullock temsilcisiyle görüştü.

Dedikoducu Polis Bullock'un Randall ile evlendiği iddia edilen birkaç yanlış anlatıyı düzeltti. Kasım 2018'de Enquirer yanlış iddia edildi Bullock düğününü Randall'a iptal etti. . Güvenilmez tabloid, aktrisin Randall'ın iki çocuğunu evlat edinmeyeceğini anladıktan sonra fikrini değiştirdiğini iddia etti. Dedikoducu Polis hikayenin doğru olmadığını onaylayan bir Bullock temsilcisiyle görüştü. Ayrıca, uydurma parça Bullock’un yeniden evlenmeyle ilgili önceki ifadesiyle çelişiyordu.

An welchem ​​Krebs ist Bob Marley gestorben?

Bu haberi kırdığımız ay, Mayıs 2019, Dedikoducu Polis ayrıca tutuklandı Yaşam tarzı iddia etmek için Bullock ve Randall bir arka bahçe düğünde sessizce evlendi . Sahte dergi, aktrisin çiftin 'kulübesinin arka bahçesinde çok rahat bir tören yaptığını' iddia etti. Ve sadece birkaç yakın arkadaşları, aileleri ve tabii ki çocukları oradaydı. ' O kadar küçüktü ki, yoktu.

İyi bir kahkaha mı ihtiyacınız var? Ünlüler bile karantina sırasında bir arada tutmak için mücadele ediyor ve erimelerini paylaşmak için sosyal medyaya dönüyor. CinemaBlend'deki arkadaşlarımız en iyi ünlü gönderilerini tek bir komik videoda derlediler.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

wer macht jaden smith date