Bir yıl önce bir tabloid, hakkında çılgın bir hikaye ortaya attı. Roseanne Barr yeni yaratmak Roseanne ABC'deki yeniden başlatılan sürüm gösterisinden kovulduktan sonra yan ürün. Dedikoducu Polis geçen yıl hikayeyi bozdu. Zaman, raporumuzun doğru olduğunu gösterdi.

22 Kasım 2018'de National Enquirer Barr'ın yeni bir şey yarattığını iddia eden tuhaf bir hikaye yazdı Roseanne ırkçı tweetler yüzünden yeniden başlatmadan kovulduktan sonra yan ürün. Üst düzey siyasi görüşleri ile tanınan Barr, sözde geri kalanların olduğu bir şov yapıyordu. Conner ailesi 'yasadışıların ellerinde ölecekti.' Hikaye, tartışmalı komedyeni daha fazla gazete satma motivasyonuyla çekişmeli siyasete bağlamaya yönelik açık bir girişimdi.Barr, Başkan Obama'nın danışmanlarından Valerie Jarrett hakkında tartışmalı bir tweet yayınladıktan sonra başarılı bir şekilde yeniden başlatılmasından kovuldu. Olay, özellikle Barr'ın tweet'i uyku ilacı Ambien'in etkilerinden sorumlu tutmasının ardından büyük bir haber oldu. ABC, canlanan gösteriyi iptal ederek tepki gösterdi, ardından birkaç hafta sonra oyuncu kadrosunun geri kalanının yeni bir şov için geri döneceğini duyurdu. The Conners , Barr'ı içermiyordu. Magazin gazetesinin duruma ilişkin tuhaf yaklaşımı, gerçekleri bildirmekten ziyade tartışmaları kışkırtmanın bir yoluydu.

O zaman, Dedikoducu Polis parçanın ne yazık ki ayrıntılardan yoksun olduğunu vurguladı, bu genellikle bir tabloid'in gerçeklerden daha fazla kurgu ürettiğinin kesin bir işaretidir. Makalede ayrıca Barr'ın şovda ünlü yaptığı karakterin haklarına sahip olmadığı belirtildi. Bu da yanlıştı. olarak Hollywood muhabiri açıkladı . Barr'ın gösteriyi kime sunacağı ya da başka kimlerin dahil olduğu hakkında hiçbir ayrıntı yoktu. En sonunda, Dedikoducu Polis aktrisin temsilcisiyle kontrol edildi, bize hikayede 'gerçek olmadığını' söyledi.

The National Enquirer Barr için çıkarmış gibi görünüyor. Geçen ay, tabloid yanlış bir rapor yayınladı. Barr’ın sahne korkusu, komedi turunu raydan çıkarmakla tehdit ediyordu tartışmalı komedyen Andrew Dice Clay ile. Şovlar aksamadan devam ettiğinden ve komedyenin gelecek baharda daha fazla randevusu olduğundan, hiçbir şey gerçeklerden daha fazla olamazdı. Ve görülebileceği gibi, Barr bir spinoff şov yapmak yerine geçen yıl stand-up komedisine geri döndü.

The Enquirer üzerine atlamak için tek dedikodu kaynağı değil Roseanne tartışma. Temmuz 2018'de Enquirer'ın çevrimiçi meslektaşı, RadarOnline, iddia eden sahte bir rapor yayınladı Barr, geri dönüşünde ona yardım etmesi için Jerry Seinfeld'e yalvarıyordu. . Hikaye, içeriden bir kişinin Seinfeld'in 'lanetli komedyenler için yumuşak bir noktaya sahip olduğunu' söylediğini ve şimdi de 'mevcut karışıklığından kurtulmasına yardım etmesi için ona yalvarıyor' dediğini aktarıyor. Sahte yan ürün hikayesi gibi, bu sadece gerçekleri olmayan çirkin bir hikayeyle siteye gözbebekleri çekme girişimiydi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.