Geçen yıl bir tabloid iddia edildi Paris jackson erkek arkadaşıyla evlenmek için acele ediyordu ve ailesi endişeliydi çünkü evlilik öncesi anlaşma yapmak istemiyordu. Söylenti doğru değildi, Jackson evlenmeyi planlamıyordu. Dedikoducu Polis rekoru doğrudan konuyla ilgili olarak ayarlayın. Hikaye ortaya çıktığından beri herhangi bir değişiklik olup olmadığını görmek için sahte hikayeye dönüp bakmaya karar verdik. İşte öğrendiklerimiz.

Sylvester Stallone als Kind

14 Haziran 2019'da derginin Star iddia edilen Paris Jackson, Gabriel Glenn ile evlenmek için acele ediyordu birlikte geçirdiği bir yıldan sonra, ailesinin isteklerine karşı. Sözde bir kaynak çıkışa şunları söyledi: 'Paris, kendisi ve Gabriel aşık oldukları için bir evlilik anlaşmasının gerekli olmadığını düşünüyor ve ondan birini imzalamasını istemek saygısızlık ve kabalık olur.' Şüpheli kaynak, Jackson'ın Glenn'in parasının peşinde olmadığına ve onu asla şöhret için kullanmayacağına “ikna olduğuna” devam etti.Jackson'a en yakın olanlar endişeliydi çünkü 'milyonlar' tehlikedeydi. Yayın, modelin rahmetli babası Pop Kralı Michael Jackson'dan mirası hakkında soru işaretleri uyandırdı. İddia edilen 'içeriden', 'herkesin gerildiğini, ikisinin kaçacağını' iddia etti. Jackson’ın ekibinin 'çılgınca onunla mantıklı konuşmaya çalıştığını' da sözlerine ekledi. Kabataslak kaynak, 'Zaman çok önemli, ama çok dik başlı ve fikrini değiştirmeyecek,' dedi.

Bir ailenin sevdiklerinin bu kadar çabuk evlenmesinden endişe etmesi anlaşılır olsa da, burada durum böyle değildi. Hikaye bir yıl önceydi ve bugüne kadar hala doğru değil. Jackson evlenmek için acele etmiyordu ve ailesi de bu konuda endişelenmiyordu. O zaman, Dedikoducu Polis Jackson’ın kampında hikayenin yanlış olduğunu onaylayan bir kişiyle görüştü. Kusursuz kaynağımız eklendi Star 'sadece dergi satmaya çalışıyordu' ve 'üzücü.'

Bu arada, son zamanlarda olduğu gibi, Jackson evli olduğu gerçeğinden bahsetmedi. Aslında, iki ay önce bir röportajda İnsanlar , şarkıcı Glenn'den “erkek arkadaşı” olarak bahsetti. Röportajın onayladığı tek şey, Jackson'ın Glenn'e çok aşık olduğu. 'Gabriel benim ilham perim, ona çok şey borçluyum,' şarkıcı görüşme sırasında belirtilen . Jackson, babasının trajik ölümünden bu yana, kişisel hayatı hakkında her türlü yanlış söylentiye maruz kaldı.

Mart 2018'de, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Star haksız yere iddia etmek için Paris Jackson Hollywood'u bırakacaktı ve California tepelerinde bir teepee'ye taşınmak. Çılgınca yanlış ve aptalca hikaye, Jackson'ın diğer 'barışsever çiçek çocuklarıyla' birlikte 'cılız bir hippi evine' taşındığını iddia ediyordu. Dedikoducu Polis çılgın fikri araştırdı ve şaşırtıcı olmayan bir şekilde yanlış olduğunu gördü.

Bir yıl sonra National Enquirer , Star 'Nin kardeş yayını, neredeyse bir takipçi gibi, iddia etti Jackson ve Gabriel Glenn 'gizlice' evlendi . Tabloidlerin dayanıksız kanıtı Paris Jackson’ın yüzük parmağında bir yüzük içeriyordu, ancak onun da taktığı diğer 3 yüzükten bahsetmemişti. Açıkça moda topluluğunun bir parçasıydı, gizli bir alyans değil. Dedikoducu Polis Bir kez daha, sahte hikayeyi hemen reddeden Jackson için bir temsilcinin anlatımını yayınladı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

sind bernsteinfarben und matt zusammen