Yaptı Nicole Kidman poz vermek Playboy ? Geçen yıl bir tabloid, Avustralyalı aktrisin derginin sayfalarındaki her şeyi ifşa edeceğini iddia etti. Dedikoducu Polis, ancak hikayenin yanlış olduğu öğrenildi. 365 gün sonraki gülünç hikayeye dönüp baktığımızda, magazin dergisinin sebepsiz yere sadece hayali bir drama yarattığı aşikar.

25 Haziran 2019'da, Dedikoducu Polis bunu bildirdi Yeni fikir iddia edilen Nicole Kidman, Playboy kocası Keith Urban'ın ne kadar şanslı olduğunu hatırlatmak için. Yayına göre, Avustralyalı aktris, kocasını, diğer ülke yıldızı Maren Morris'in dergiyle birlikte yaptığı fotoğraf çekimine bakarken yakaladı ve Urban'dan 'intikam' almak istedi. Nicole, yeterinin yeterli olduğuna karar verdi. Ama kızmak yerine - ödeşecek! ' sözde içeriden biri çıkışa söyledi.İddia edilen kişi, Kidman'ın 'ona güçlü, bağımsız, güzel bir kadın olduğunu göstermeye kararlı olduğunu ve kimsenin kafasına takılmayacağını' ekledi. Hikaye zaten yarım yamalak görünüyordu, çünkü Nicole Kidman'ın kocasını çıplak poz vererek 'cezalandırmak' istediği fikri biraz fazla dramatikti. Yine de, bu sözde kaynak Kidman, Morris'in bilgisayarındaki fotoğraflarına bakarak Urban'a girdiğinde 'dehşete düştü' ve Kidman'ın şarkıcıyı 'kıskandığını' sürdürdü.

İsimsiz kaynak, Morris ve Urban'ın 'birlikte yoldayken çok iyi anlaştıklarına' dair 'fısıltılar' olduğunu söyledi. Bu yüzden Nic, Keith'e Maren'in yakınında hiç güvenmedi ve ondan uzak durmasını söyledi. Ancak zaman zaman birlikte çalışmaya devam ettiler ve Maren şimdi evli olmasına rağmen, Nic hala Keith'in onunla vakit geçirmesinden nefret ediyor ”diye iddia etti şüpheli içeriden. İçerideki şüpheli kişi, 'Maren’in seksi Playboy Resimler, Nic'in düşündüğü kadarıyla arkada bir bıçak gibiydi. '

Şüphelendiğimiz gibi, Yeni fikirler tüm öncül uydurma. Ve bir yıl sonra 'yanlış' kararımızda daha da uzun süre dayanabiliriz. O zaman, Dedikoducu Polis Kidman sözcüsüne ulaştı. Big Little Lies yıldız asla poz vermek istemedi Playboy ne de Morris’in fotoğraflarını kıskanmadı. Ek olarak, bu hikayenin yayınlanmasının üzerinden bir yıl geçti ve Kidman’in çıplak vücudu, ikonik derginin kapağını veya iç sayfalarını süslemedi.

Bazı sebeplerden dolayı, Yeni fikir Kidman'ı 'kıskanç ve kontrolcü' bir eş olarak göstermeyi ya da Kidman ve Urban’ın evliliğinin sarsıntılı bir zeminde olmasını seviyor. Üç ay önce, Dedikoducu Polis İddia ettiği için güvenilmez gazeteyi bastı Nicole Kidman ve Keith Urban yeni filminin setinde kavga etti . Son zamanlarda, hak talebinde bulunduğumuz için prizi tekrar çürüttük Kidman ve Urban, rol arkadaşı Alexander Skarsgård için kavga ediyorlardı. . Dedikoducu Polis daha güvenilir kaynaklardan tüm bu hikayelerin yanlış olduğunu öğrendi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.