Nicole Kidman ve Keith Urban’s evlilik, magazin dergilerinin incelemeyi sevdiği, süregiden bir konudur. Geçen yıl bir dergi Kidman'ın evliliğini kurtarmak için şov dünyasını bıraktığını belirtti. Dedikoducu Polis hikayeyi araştırdı. İşte ortaya çıkardıklarımız ve aktrisin bu iddiayı takip edip etmediği.

Jason Marsden Schritt für Schritt

Nicole Kidman’ın Evliliğini Kurtarmaya Yönelik Umutsuz Girişimi

Geçen Ekim Küre Nicole Kidman ve Keith Urban'ın yoğun kariyerinin önüne geçtiklerini ve Kidman'ın oyunculuğu bırakma kararı evliliğini kurtarmak için. İçeriden biri, Küre Kidman'ın kocasını ve iki kızını “ihmal ettiğini” ve ya kariyerinden vazgeçmesi gerektiğini ya da ailesini sonsuza dek kaybedeceğini biliyordu. Kaynak ayrıca Kidman ve Urban arasında meydana gelen varsayılan tartışmanın, herkesin ikili arasındaki 'soğuk' atmosferin farkında olduğu Monaco’nun Küresel Okyanus Galasında gerçekleştiğini belirtti.Kidman için onlarca yıllık kariyerini bir tartışma nedeniyle bırakıp bırakmanın biraz eksantrik olduğunu belirtmek gerekir. Henüz Küre iddia etti Aquaman star ailesiyle daha fazla vakit geçirmek için oyunculuktan bir yıl ara veriyordu.

Nicole Takip Etti mi? Cevabımız Var

Dedikoducu Polis 365 gün önce çıktığında rapora baktı. Hikaye o zamanlar yanlıştı ve şimdi de gerçek değil. Hikayeyi, makalenin yanlış olduğunu onaylayan bir Kidman temsilcisi tarafından yayınladık. Ayrıca aktrisin son şovu, Geri Alma , dır-dir bu ayın ilerleyen saatlerinde prömiyeri yapılacak . Kidman'ın bağlı olduğu diğer projelere ek olarak, Mutlu ayaklar star hiçbir zaman Hollywood'dan ayrılmayacak. Çoğu eğlencede olduğu gibi, Kidman açıkladı ile bir röportaj sırasında Son teslim tarihi oyunculuğu bırakmayı düşündüğünü. Ancak oyuncu, bu düşüncenin 10 yıl önce kızı Sunday Rose'un doğumundan sonra aklına geldiğini belirtti.

Peki ya Nicole’ün Keith Urban’la Evliliği?

Keith Urban ile olan ilişkisine gelince, Dedikoducu Polis ikisinin, sayabileceğimizden daha fazla evlilik problemleri yaşadığı fikrini düzeltti. Örneğin, web sitesinden sahte bir rapor alın. Küre iki yıl önce iddia ettiğimizi yakaladık Kidman Urban'dan boşanma davası açıyordu. . Çıkış, Big Little Lies yıldız, taşrada şarkı söyleyen kocasının 'başıboş gözünden' ve 'uyuşturucu bağımlılığı geçmişinden' 'bıkmıştı'. Bariz nedenlerden dolayı hikaye doğru değildi. Magazinler aksini iddia etmeye devam etse de, çift hala birlikte.

Kidman olduğu iddia edilen gazeteden çürüttüğümüz başka bir hikaye Tom Cruise ile konuşuyordu kocasının arkasından. Avustralyalı aktris her zaman eski eşinden övgüyle söz ederken, Dedikoducu Polis masalı düzeltti. Daha güvenilir bir kaynaktan Kidman'ın Urban'dan hiçbir gizli sohbeti saklamadığını öğrendik.

jennifer und ben affleck wieder zusammen

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.