Geçen yıl, bir tabloid yanlış bir şekilde iddia edildi Nicole Kidman ve Keith Urban bir erkek bebek evlat ediniyorlardı. Bu hikayenin ortaya çıktığı bir yıl olduğu için, anlatının sahte olduğu çok açık. Dedikoducu Polis o sırada rapor edildi. Ama şimdi, bu yanlış hikayeye ve buna inanmanın neden bu kadar zor olduğuna bir göz atıyoruz.

365 gün önce bugün bunu bildirdik Kadınlar Günü iddia ediyordu Nicole Kidman ve Keith Urban, bir oğul evlat edinerek ailelerini genişletiyorlardı. . Çıkış, iki kızı olan Kidman ve Urban'ın kızlarına bir erkek kardeş vermek için 'istekli' olduklarını iddia etti. Sözde içeriden biri gazeteye şöyle dedi: 'Keith, Nicole'un ne kadar süredir başka bir çocuk istediğini biliyor ve sonunda ona' Neyi bekliyoruz? 'Dedi.Şüpheli içeriden, 'Hiçbiri daha genç olmuyor ve kendi yaşında doğal olarak bebek sahibi olmayacağını kabul etti, bu yüzden evlat edinme doğal bir yol gibi görünüyordu.' Kidman'ın sırf büyüdüğü için daha fazla çocuğa sahip olamayacağını ima etmek biraz aşağılayıcı. Çiftin evlat edinmeye karar vermiş gibi görünmesi daha da aşağılayıcı. Yine de, isimsiz bahşişçi devam etti, 'İkisi de son zamanlarda kızlarının, Sunday ve Faith'in ne kadar hızlı büyüdüğünü fark ettiler ve gerçekten evin etrafında koşan minik ayakların pıtırtılarını duymayı özlediler.'

Bu şüpheli habercisi, eşlerin bir erkek çocuğu evlat edinmeyi seçtiğini, çünkü Urban'ın bir erkek bebek sahibi olmanın nasıl bir şey olacağını 'her zaman merak ettiğini' belirtti. Anonim içeriden biri, evrak işlerinin 'gitmeye hazır' olduğu sonucuna vardı. Bu parçayla ilgili bir başka ilginç ama rahatsız edici haber, 'kaynak' ın 'evrak işlerinin' başlamaya hazır olduğunu iddia etmesi, ancak çiftin evlat edinme sürecinden veya evlat edinmek istediklerinden bahsetmemesiydi. Bu 'ihbarcı' kim olursa olsun, açıkça ne hakkında konuştukları hakkında hiçbir fikri yoktu. Dedikoducu Polis bununla birlikte, daha güvenilir bir kaynakla, Urban'ın bir sözcüsü ile görüştü ve aptal hikayeye güldü.

Bunlara ek olarak, Kidman, daha fazla çocuğu olmadığını zaten belirtti. . Üstelik bu ilk değildi Kadınlar Günü Kidman ve Urban hakkında haber yapma konusunda güvenilmez olduğu kanıtlandı.

Bu yılın başlarında, gazeteyi iddia ettiği için basmıştık. Nicole Kidman, Keith Urban ile Grammy'lere gitmeyi reddetti. . Urban ve Kidman'ın gösteriden önce 'patlayıcı' bir kavga çıkardığı iddia edilen çıkış, aktrisin yıllık ödül törenini atlamasına neden oldu. Bu doğru değildi. Urban, Kidman’ın yokluğunun gripten kaynaklandığını açıkladı, ancak yayın bunun yerine bu yanlış anlatıyla devam etmeye karar verdi.

Geçen sonbaharda düzelttik Kadınlar Günü iddia etmek için Kidman, Urban’ın Miranda Lambert ile ilişkisini kıskanıyordu. . Gülünç hikaye, Kidman'ın Lambert'le birlikte çalıştığı kocasına, Urban’ı her adımını izlemek için ekstra güvenlik kiraladığı konusunda güvensiz olduğunu iddia etti. Bu ne kadar çılgınca? Dedikoducu Polis Hikayeyi bizim kadar saçma bulan bir Urban sözcüsü tarafından yayınladı.

Wie alt war Bob Ross, als er starb?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.