Nick Jonas ve Priyanka Chopra çift, ilişkileri ve sonraki evlilikleriyle halka açıldıktan sonra çiftler hakkında en çok konuşulanlardan biri oldu. Bununla birlikte, bu aynı zamanda ikiliyi magazin dergilerinin güvenilmez hikayeleri için hedef haline getirdi. İki yıl önce, eşlerin Hindistan'a taşınacağı söylendi. Dedikoducu Polis raporu yeniden ziyaret ediyor.

Nick Jonas ve Priyanka Chopra’nın Hindistan’a Büyük Hamlesi

Nick Jonas ve Priyanka Chopra, 2018'de Hindistan'ın Jodhpur kentinde güzel bir törenle evlendikten sonra, National Enquirer bir düğünden daha fazlası için orada olmayı planladıklarını iddia etti. Gazeteye göre, çift ülkeye taşınmak istedim .İsimsiz bir kaynak tabloid'e şunları söyledi: “Nick gelinin memleketine ve kültürüne aşık olmuştu. O ve Priyanka Hindistan'daki evlere bakıyorlardı ve Nick Bollywood filmlerinde rol almak için şimdiden teklifler alıyordu. ' Muhbir, 'Amerika, Nick'i kaybetmiş olabilir, ancak yine de birkaç Jonas kardeşimiz daha var!' Diye ekledi.

Jonas ve Chopra Haven Eyaletlerden Ayrılmadı

Dedikoducu Polis Yıllar önce çıktığında raporu bozduk ama biz de bir kez daha çürüttü geçen yıl. Bu güne kadar hikaye hala gerçek değil. O zaman, Dedikoducu Polis raporu bir sözcüsü tarafından yayınladı Quantico aktris. Chopra’nın temsilcisi, makalenin sahte olduğunu açıkladı. İkili Hindistan'da evlendiği için hikayenin uydurulduğu aşikar, ancak anlatı ortaya çıktığından beri Jonas ve Chopra Amerika Birleşik Devletleri'nden ayrılmadılar. Aslında, çift son zamanlarda samimi bir bakış paylaştı Los Angeles malikanelerinde Vogue . Amerika bir yana, eşlerin Kaliforniya'ya bakmadığını söylemenin güvenli olduğunu düşünüyoruz.

Magazinlerin hiçbir fikri yok

Ayrıca, bu ilk kez değil Enquirer çift ​​hakkında saçma hikayeler uydurdu. Geçen Şubat, gazete Priyanka Chopra ve Nick Jonas'ın daha fazla düğün töreni yapmayı planladı . Chopra’nın dini nedeniyle, çiftin üç geleneksel töreni ve Jonas’ın inancı için bir Hristiyan töreni vardı. İkisinin o zamandan beri başka düğünleri olmadı. Dedikoducu Polis raporu çıktığında bozdu.

Çok geçmeden, aynı tabloid, Jonas ve Chopra'nın birlikte bir realite şovu yapıyorduk . Yayının iddia ettiği şovun hayatlarında olacağı ve çifti Kim Kardashian ve Kanye West'ten daha büyük yapması bekleniyordu. Rapor doğru değildi. Dergi sadece bu kurgusal şov hakkında sıfır ayrıntı vermekle kalmadı, aynı zamanda hesap başka hiçbir güvenilir satış noktası tarafından ele alınmadı.

Ek olarak yanlış boşanma söylentileri , magazin dergilerinin çiftin ilişkileri hakkında hiçbir fikrinin olmadığı açık. Bu raporların hiçbiri ciddiye alınmamalıdır.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Katie Holmes, Emilio Vitolo Jr Kilosu Üzerinden 'İlk Büyük Kavga' Yaptı

Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence Yeni Film Setinde 'Felaketle Flört Etmek'?

Rapor: 'Umutsuz' Shannen Doherty 'Mucize Tedavi' Arayışında

Joel ve Victoria Osteen Arasındaki Ağır Söylenti Boşanmanın Ardındaki Gerçek

Lonely 'Ryan Seacrest' Pişman Olmak 'Sağlık Krizleri Arasında Sevgiye Kariyeri Takmak: Haber Yapın

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.