365 gün önce Dedikoducu Polis iddia eden bir hikayeye baktı Niall Horan One Direction şöhreti çıkıyordu selena Gomez . İkisinin 'arkadaştan fazlası' olduğu söyleniyordu. Tam bir yıl olduğu için, bu hikayeyi tekrar kontrol edip nasıl sonuçlandığını göreceğiz.

Randevusu için Akşam Yemeği mi?

TAMAM MI! bunu bildirdi Gomez ve Horan çıkıyordu Gomez'in evine yiyecek getirdiği görüldükten ve ikisi birlikte bir grupta görüldükten sonra. Gazete, Gomez'in 'kendini tekrar ortaya koymaya açık' olduğunu söyledi, ancak Horan 'onu çoktan kapmış olabilir.'Horan, Onların Çok İyi Arkadaşlar Olduğunu Söyledi

Horan, Sirius XM'e gitti ve kendisi ile Gomez arasında işlerin kesinlikle platonik olduğunu açıklığa kavuşturdu. Bu, Gomez tarafından doğrulandı. kelimenin tam anlamıyla güldü şarkıcıların bir çift olduğu fikri. Gazetenin iddia ettiği gibi 'arkadaştan fazlası' değildiler. Dedikoducu Polis hikayeyi bozdu.

https://www.instagram.com/p/B9qNzywnw0K/

İşler Romantizme mi Döndü?

Horan ve Gomez hala çıkmıyorlar. Ne Horan ne de Gomez şu anda resmi olarak kimseyle görüşmüyor, ancak görünen o ki Horan Amelia Woolley'i görmek . Geçtiğimiz yıl, Gomez herhangi bir halkla ilişki kurmadı, ancak bir yeni makyaj markası Nadir Güzellik başlıklı. Her ikisi de çok meşgul ve açıkça çıkmıyorlar.

Bu Tabloid'den Diğer Sahte Hikayeler

Bu Horan ve Gomez hikayesinden ders çıkarırsan, asla güvenmemeli TAMAM MI! insanların flört ettiğini iddia ettiğinde. Tersini varsayın. Bu iddia çürütüldükten kısa bir süre sonra, Dedikoducu Polis Brad Pitt'in 'sahada oynaması' ile ilgili bir hikayeye baktı. sayısız kadınla çıkmak . Pitt babalığa odaklanma konusunda açıktı ve şöhret seviyesi göz önüne alındığında, magazin haberi olmadan kimseyle çıkmak zor. Sahte bir hikayeydi.

Gomez’in eski erkek arkadaşı Justin Beiber, bu tabloid'in sıkça hedef aldığı bir şey. Yapacağını iddia ettikten sonra karısını terk et Gomez için Hailey Baldwin, tabloid hikayesini değiştirerek şimdi hamile eş . Dokuz ay sonra hiçbir bebek ortaya çıkmadı, ancak hala birlikte Baldwin ve Beiber'in fotoğrafları Instagram istatistiklerinde düzenli olarak yayınlanmaya devam ediyor. Ayrıca hiçbir gerçek yoktu Baldwin, Bieber'da yürürken Bu tabloid'in Avustralya ayağının bildirdiği gibi akıl sağlığı üzerinde.

Horan ikisinin birlikte sanat yapma konusunda çekingen davranmaya başladığı için, Gomez ve Horan'ın gelecekte işbirliği yapıp yapmayacağından emin değiliz. Bildiğimiz şey, iki kişinin geçen yılı çıkarak geçirmediği ve magazin gazetesinin hikayeyi basitçe uydurduğu.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.