Gibi Miley Cyrus yakında çıkacak albümü için hazırlanıyor Bu ayın sonlarında, şarkıcının kariyeri ve geleceği hakkında bir sürü spekülasyon ve konuşma yapıldı. Bu arada, Cyrus’un müzik endüstrisi dışındaki yatırımları hakkındaki çirkin bir söylentinin yıl dönümüne ulaştık ve nelerin değiştiğini görmek için iddialara bir göz atmak istedik. Görünüşe göre, pot işinde birkaç ay içinde epey bir değişiklik olabilir.

Miley Cyrus, Esrar Üzerine Milyonlar Kazanıyor mu?

Küre Cyrus'un kenevir endüstrisine milyonlarca doları milyonlarca dolar harcadığını ve onaylarıyla dalgalar yarattığını iddia eden orijinal dedikodu parçasını yayınladı. Her şey kesinlikle hoşuna gidiyor gibiydi Cyrus'un stoner itibarıyla dalga geçmek 'ot işine bağımlı' olduğunu iddia ediyor. Onun pahasına devam eden şakalara rağmen, magazin gazetesi bazı ciddi iddialarda bulundu pop yıldızının pot yatırımlarının önemi hakkında. Derginin isimsiz Hollywood içerisinden biri, sektöre epeyce nakit akıttığını bildirdi. Çıkışı söylediler,Trevor Noah Mutter und Vater

Yeni kafelerin sponsorluğu, ot çiftlikleri için finansman ve eğitim uzmanları da dahil olmak üzere on milyonlarca insanı girişimlere sürüklüyor.

Hikayenin en ilgi çekici kısmı, Cyrus’un Kaliforniya’nın ilk ot dostu restoranının açılışıyla olan bağlantısıydı. Cyrus, bir kenevir üreticisi olan Lowell Farms'ta bir yatırımcı ve şu anda Cannabis Cafe olarak bilinen yerin orijinal sponsorudur. Bilinmeyen haberci, 'Adını lokantaya bağlayarak,' mütevazı kafeyi 'sokağın etrafında çizgiler olan turistik bir cazibe merkezine' dönüştürmeyi başardı. Miley Cyrus büyük ölçüde popüler, bizi yanlış anlamayın, ancak yine de eyalette hem esrar hem de kurabiye servis eden ilk restorandan daha çekici olduğunu söylemek biraz tuhaf görünüyor. Kaynak cesur bir beyanla bitirdi:

Miley, Lowell Farms'ı desteklediğinde insanlar bunun büyük bir şaka olduğunu düşündü, ancak burada gençler arasında esrar dünyasına hükmetmek için büyük bir potansiyel görüyor.

Söylentiler Duman İçinde Gitti

Raporun bu kadar yarım yamalak görünmesinin birçok nedeni vardı. Birincisi, Cannabis Cafe'nin büyük açılışından önceki muazzam miktarda haberde Cyrus'tan neredeyse sıfır bahsediliyordu. Söylediğimiz gibi, bir pop yıldızının pottan daha çekici olduğunu düşünmek oldukça tuhaf bir seçim - özellikle de kafede bunlardan yalnızca birinin bulunmasının garantili olduğu gerçeği göz önüne alındığında.

Daha da önemlisi, konu her iki ünlü için de magazin gazetesinin ve kaynağının ne kadar az kavrayışa sahip olduğu artık çok daha açık. ve iş. Habercilerin, Lowell Farms yatırımları nedeniyle Cyrus'un ana cazibe merkezi olduğu konusundaki ısrarına rağmen, kafe aslında kenevir şirketiyle ayrıldı lansmanından kısa bir süre sonra. Bundan kısa bir süre sonra, şimdi yeniden markalanmış Orijinal Esrar Cafe adlandırıldı Eater tarafından Yılın Sürprizi ve bir kez daha Cyrus'tan söz edilmedi. En iyi ihtimalle zayıf bağlantısına dikkat çeken tek kişi magazin gazetesiydi.

Hat sich das obere Paar des Fixierers getrennt?

Miley Cyrus ayrıca onun sigara içmesini frenlemek , söylüyorum Çeşitlilik geçtiğimiz haziran ayında aylardır ayıktı. Kafeyle bir pot veya iş bağlantısı olmadan, Cyrus'un sektöre biraz para yatırdığı gerçeğinin yanı sıra, bu hikayeyi gerçeklikle bağlayacak hiçbir şey kalmadı.

Ya dergi ya da kaynağı yatırımların nasıl işlediğinin pek farkında değildi. Miley Cyrus uzakta katılan tek ünlü milyonlarca diğer kenevir yatırımcısıyla ve iyi bir sebeple. Sektörün getirmiş olması bekleniyor 15 milyar dolar civarında Cyrus, Martha Stewart, Whoopi Goldberg, Melissa Etheridge, hem inanılmaz büyümenin hem de akıllıca yatırım yapmanın bir işareti olan bu yılın sonundan önce ve sayısız diğer büyük isim . Orijinal tabloid masalının ima ettiği gibi, Cyrus bir kenevir CEO'su haline gelmiyor veya tüm servetini sektöre aktarmıyor.

Miley Cyrus'un Yatırımlarına İlişkin Sonuç

Orijinal söylentinin çiçeklerle ilgili mali durumu için bir rakama bile yerleşemediği düşünüldüğünde, hikayenin tamamen esrarla ilgili zayıf bir vuruş üzerine inşa edildiği açıktır. Her şeyi kesinlikle bu kadar eğlenceli bulmadığımızı görünce, makalenin geri kalanı muhtemelen magazin dergilerini gölgede bırakmış bir sektöre yönelik sınırda hakaret olarak özetlenebilir. Cyrus kesinlikle dedikodu dergileri için sınırda dokunulmaz hale gelmiş gibi görünüyor ve onu aşağı çekme girişimlerine rağmen , son albüm çıkışı haklı olarak mali durumundan ve hatta kişisel hayatından çok daha fazla ilgi çekti. Hem pota hem de profesyonel yatırımlarının cömertçe karşılığını almasını bekliyoruz.