Miley Cyrus gelen serpinti ile uğraşmak evliliğinin feshi -e Liam Hemsworth geçen yıl hem halka açık hem de özel olarak. Bu yılın başlarında, Cyrus'un Hemsworth ile olan ilişkisi hakkında her şeyi anlatan bir kitap yazmaya hazırlandığını iddia eden bir tabloid. Dedikoducu Polis daha önce araştırdığımız rapora bir göz atıyor.

Miley Cyrus, Liam Hemsworth’ün Kanına Hala Çıkıyor mu?

Şubatta, KB 'Uyuşturucular, Orjiler ve Açık Evlilik!' başlığını yayınladı. Miley Cyrus olduğu iddia edilen orijinal makale için kitap yazmak Liam Hemsworth ile olan romantizmi hakkında. Cyrus gazetesine göre 'Hemsworth’ün hayatını perişan etmek bitmedi' ve şimdi romantizmi ve kısa ömürlü evliliklerinin 'müstehcen ayrıntıları' hakkında bir roman yazmaya çalışıyordu. İçeriden biri, eski Disney yıldızının 'kimse onu ciddiye almadığını' hissettiğini ve onu hayranları için eski eşler arasında ne olduğunu 'açıklamak' istemesine yol açtığını belirtti.Dergi, 'Wrecking Ball' şarkıcısının 'kan için dışarıda' olduğunu iddia etti ve 'korku salmaktan' keyif aldı. Açlık Oyunları aktör. Kaynak, şarkıcının vahşi yaşam tarzının da evliliğinin sona ermesinin nedeni olduğunu ekledi. İçeriden biri, 'Her zaman üçlü ve seks partisi için bastırıyordu, ama o kadar istekli değildi,' diye bitirdi.

Miley, Liam'dan Boşanması Hakkında Gerçekten Nasıl Hissediyor?

Dedikoducu Polis bu sahte hesabı çıktığında düzeltti. Raporu, hikayenin uydurma olduğunu doğrulayan duruma yakın bir kaynak tarafından yayınladık. Miley Cyrus ve Liam Hemsworth'un boşanmasından bu yana geçen zamanda, 'Can't Be Ehlileştirilemez' sanatçısı bölünme hakkında konuştu. Bir görüşme sırasında ile Joe Rogan Deneyimi podcast, Hannah Montana star medya tarafından kötüye kullanıldığından bahsetti.

der Gewinner des Tintenmeisters

Gerçekten berbat olan şey, benim ve sevdiğim birinin artık birbirimizi eskisi gibi sevmediğimizi fark etmemizdi. Sorun değil, bunu kabul edebilirim. Kötü davranmayı ve tüm bu hikayeleri kabul edemem.

Ayrıca, Cyrus ve Hemsworth'un ikisi de var taşındı ayrılmalarının ardından. Gazetenin iddia ettiğine rağmen, Cyrus 'kan için dışarıda' değil ve daha çok kendine odaklanıyor. Bu aynı zamanda elimizden aldığımız ilk yanlış rapor değildi KB .

Michael Strahan Freundin Juli 2016

Magazin dergileri Miley ve Liam Hakkında Yalan Söylemeye Devam Ediyor

Geçen Kasım ayında dergi, Miley Cyrus'un gizlice rehabilitasyona gönderildi . Yayın ayrıca Cyrus'un Hemsworth'a yalvarmak onu geri almak için. Her iki hikaye de uzaktan gerçeklere dayalı değildi. Açıkçası, Miley Cyrus ve Liam Hemsworth söz konusu olduğunda magazin dergisinin hiçbir fikri yok.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Carrie Underwood Aileyi İhmal Eden, Sinir Bozucu Kocası Mike Fisher Çok Fazla Çalışarak mı?

Kanye West Twitter'da Steve Harvey'in Fotoğrafını Yayınladı ve Hayranları Şüpheli Bir Şey Fark Etti

Jaden Smith Eşcinsel mi? 'Onun ve Yaratıcısı Tyler Arasında Olan Her Şey

Rapor: Ryan Seacrest 'Trajik Tailspin' de

Blake Shelton & Miranda Lambert

Dave Chappelle’nin Karısı Kimdir? Elaine Chappelle Hakkında Her Şey

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.