Miley Cyrus ' ayrılmak Liam Hemsworth eski çiftin hayranları için bir şok oldu. Ancak şaşırtıcı haberi takip eden söylentiler, boşanmaya neyin yol açtığı ve ikisinin uzlaşıp uzlaşmayacağı gibi sorulara yol açtı. Geçen yıl, bir tabloid, Cyrus'un Hemsworth'a onu geri alması için 'yalvardığını' iddia etti. Dedikoducu Polis o sırada raporu araştırdık, ancak bugün bu hikayeye ve çıktığından beri neler olduğuna bir göz atıyoruz.

Miley'den Liam'a: Beni Geri Al!

Geçen Ekim, KB Miley Cryus'un 'yollarının hatasını' gördüğünü ve Liam Hemsworth'un onu geri alması için çaresiz . Dergi, Cyrus'un Kaitlynn Carter'la olan kısa yaz aşkını bitirdikten sonra, şarkıcının 'kuyruğunu bacaklarının arasına alarak' Hemsworth'a geri döndüğünü açıkladı. Paranoya başka bir şans için aktör.Miley'in Pişmanlığı ve Hemsworth Klanı Endişeleri

Gazetecinin içerisinden birisine göre, pop şarkıcısı, onunla uzlaşma umuduyla defalarca Hemsworth'a mesaj atıyordu. Yine de içeriden biri, derginin 'Hemsworth'un klanı' olarak adlandırdığı Avustralyalı aktöre en yakın olanların, özellikle aktörün ağabeyi Chris'in yeniden birleşmesinden endişe duyduğunu açıkladı. Derginin habercisi, Chris'in Liam'ın ne kadar kolay 'Miley'e geri dönebileceğinin' farkında olduğunu belirtti. İçeriden biri, Hemsworth’ün 'klanının' hayal kırıklığına uğradığını, çünkü Cyrus'un Hemsworth'un iyileşmesine izin vermediğini ve kimse onun yaptığı 'hataları' duymak istemediğini ekledi.

Miley Cyrus ve Liam Hemsworth Arasında Gerçekte Olanlar İşte

Ancak, bu hikaye çıkalı bir yıl geçti ve Miley Cyrus ve Liam Hemsworth uzlaşamadı. KB Cyrus'un Hemsworth'a ikinci bir şans için 'yalvarması' konusundaki önermesiyle yanlıştı. Gazeteci ayrıca 'Wrecking Ball' şarkıcısının Kaitlynn Carter ile ilişkisini de küçümsemeye çalıştı. İkili bu hikaye yayınlanmadan önce bölünmüş olsa da, kısa romantizmleri hala etkileyiciydi. Geçen Kasım, Carter Cyrus ile olan ilişkisi hakkında konuştu tarafından yayınlanan bir denemede Elle Magazine ve bunun 'derin bir kendini keşfetme yolculuğu' olduğunu belirtti.

Cyrus'un Hemsworth ile evlenmesine gelince, eski Disney yıldızı kısa süre önce Hemsworth'tan ayrıldığını açıkladı. Joe Rogan’ın podcast'ini ziyareti sırasında Boşanmadan alenen geçmenin ne kadar zor olduğunu açıkladı.

Berbat olan şey benim ve sevdiğim birinin artık birbirimizi eskisi gibi sevmediğimizi fark etmemizdi, sorun değil, bunu kabul edebilirim. Kötü davranmayı ve tüm bu hikayeleri kabul edemem. Halkın buna yol açan şeyin bu olabileceğini görmedikleri bir zaman boşluğu olmadığını düşünmesi şaşırtıcı.

Cyrus'tan bahsetmiyorum bile Hemsworth, Gabriella Brooks ile çıkıyor. . Dedikoducu Polis Cyrus ve Hemsworth arasında herhangi bir uzlaşma olmayacağını söylemenin güvenli olduğunu düşünüyor, çünkü ikisi net bir şekilde yoluna devam etti.

Miley Cyrus'un Kişisel Hayatı Hakkında Daha Fazla Yalan

Gelince KB dergi, Katilynn Carter ve Liam Hemsworth'tan ayrılmasının ardından Miley Cyrus hakkında yanlış hikayeler uyduran sayısız magazin dergisinden biriydi. Geçen Eylül, tabloid iddia etti Cyrus, Carter'la pompalı bir düğün yapıyordu. . Bunu takiben, yayın ayrıca Cyrus'un kendini aç bıraktı Hemsworth'tan ayrılmasından sonra. Dedikoducu Polis şarkıcının kişisel hayatı ve sağlığıyla ilgili bu sahte anlatıları düzeltti ve yakın bir kaynak tarafından şarkıcıya iyi gittiğine dair güvence verildi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.