Bir yıl önce, Dedikoducu Polis hakkında bir hikaye ile karşı karşıya Barack Obama boşanmak Michelle obama . Sonunda çürüttüğümüz dramatik bir hikayeydi. Şimdi, eski ilk aile 28. evlilik yıl dönümlerini yaşadığına göre, bu söylentiye geri döneceğimizi düşündük.

Michelle To Barack: 'Gerçek Bir İş Alın'

Küre dramatik bir resmini çizdi Obamalar savaşta . İçeriden biri dergiye “Barack yüzüğünü Michelle'e fırlattı” dedi ve boşanma avukatını aradı. Ona 'gerçek bir iş bulması için' diye bağırırken, sözde 'kibirli Hollywood yaşam tarzı' ndan bıkmıştı. İkili artık sözlerinde bile değildi ve 150 milyon dolarlık bir boşanma yakınmış.Makalenin güvenilmez 'içerdekilerin' ötesinde bu iç anlaşmazlığın tek kanıtı, Barack'ın Almanya'daki bir etkinlikte halkasız halinin halka açık bir fotoğrafıydı. Aslında, Barack, kaybetme riskini göze almaması için, çok fazla el sıkışması gerektiğinde, genellikle nikah yüzüğünü çıkarır. Dedikoducu Polis Michelle’in başkanlığa aday olma arzusuna da atıfta bulunulduğu için hikâyeyi bozdu, ki bunu şahsen yalanladı.

Obamas 28. Yılını Birlikte Kutladı

Bu makale tam da Obamaların 27. yılını birlikte kutladıkları sırada çıktı. Doğal olarak bir yıl sonra bir kez daha kutluyorlar. Siyasi kargaşanın ortasında, hem Michelle hem de Barack, Instagram'da birbirlerine mutlu bir yıldönümü dilemek için zaman ayırdılar.

Warum hassen alle Jared Leto?

https://www.instagram.com/p/CF5OFHkA4zk/?utm_source=ig_web_copy_link

Her iki mesaj da güzeldi ve Barack, iyi dilekler yerine insanların yaklaşan seçimler için oy kullanmak üzere kayıt yaptırmalarını istediğini de sözlerine ekledi.

Tom Cruise und Renee Zellweger

https://www.instagram.com/p/CF5OBGfgBTg/?utm_source=ig_web_copy_link

Obamalar herhangi bir kazançlı boşanma peşinde koşmadılar ve hala çok seviyorlar. Hikaye, drama ve aksiyon üzerinde yüksek olmasına rağmen, tamamen yanlıştı.

Bu Tabloid Obama'ları Küçümsüyor

Çoğunlukla Meghan Markle için ayrılmış bir öfke ile, Küre Obama ailesini hedef almaya devam etti. ' İngiliz-dayak Barack 'Malia'nın sözde nişanlı olduğu bir çocuk olan Rory Farquharson'dan nefret ediyordu. Bir ay önce, Obamas çocuğu sevdi . İkisi nişanlı değildi ve hikayelerini bir haftadan diğerine düz bir şekilde devam ettiremeyen magazin gazetesi halkı da değildi.

Wo ist Whoopi Goldberg aus der Sicht

Hikaye orada neredeyse bitmiyor. Magazin gazetesi, Malia'nın üniversiteye kabul skandalı , ki bu tamamen yanlıştır. Daha sonra doğrudan Michelle'e saldırmaya başladı ve sözlerini bağlamın dışına çıkarıp, anne olmaya kızıyor . Bu makale, Barack'ın karısından onun için kendi hırsını feda etmesini talep etmiş gibi görünmesini sağlamaya çalıştı, ancak Michelle'in söylediği bu değildi.

Daha da az doğru olan bir tasvirde, Küre en son, Michelle'in kocasını doğrudan öldürmek istediğini iddia etti. onu pencereden atmak . Magazin dergisi, aşırı hikayesi için bağlamından çıkan bir Conan O’Brien şakasını kaldırdı. Bu tabloid, Obama savaşlarıyla ilgili dramatik hikayeler yayınlamaktan hoşlanıyor, ancak bu hikayeler kesinlikle doğru değil. Çift, bu tabloid'in üzüntüsüne çok daha fazla gelecek yıl dönümünü kutlayacak.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.