Ne zaman Amber Bowles ve Matt Gwynne takıldı İlk Görüşte Evli , işaretler gerçekten işe yarayabilecek bir sendikaya işaret ediyordu. Sonra kırmızı bayraklar geldi, ardından Matt'in apaçık kötü davranışı izledi. Çift aynı sayfaya girmeyi başaramadı ve Karar Günü'nde işi bıraktılar.Ancak hikaye burada bitmiyor. Bölünmenin ardından çirkindi ve Amber ayrıntıları paylaşmaktan çekinmedi. Eski reality TV çiftine ne olduğunu ve bugün nerede durduklarını öğrenin.'İlk Görüşte Evli' LifeTime'da Hit Reality Show

İlk Görüşte Evli İlk olarak 2014 yılında FYI'de yayınlanan ve 2017'den bu yana Lifetime'da yayınlanan bir reality serisidir. Program, 12 sezon boyunca profesyonel ilişki uzmanları aracılığıyla bağlantı kurduktan hemen sonra evlenen çiftlerin gelişimini takip etmektedir. Yeni evlilere anlamlı bir ilişki kurmaları için sekiz hafta verilir ve deneme süresinin sonunda, birbirlerine bağlı kalmayı veya boşanma davası açmayı seçmeleri gerekir.

Söylemeye gerek yok, öncül ciddi bir ekran draması ve hatta ara sıra ortaya çıkan başarı hikayesi anlamına geliyor! Ancak çoğunlukla kavgalar azalır, gözyaşları dökülür ve yüzleşmeler boldur. Serinin tadı için 11. Sezon'dan bazı şok edici sahnelere göz atın:Matt Gwynne ve Amber Bowles 9. Sezonda Göründü

2019'da yayınlanan 9. Sezonda izleyiciler Matt Gwynne ve Amber Bowles ile tanıştı. Matt, yıllarca yurtdışında oynadıktan sonra yerleşip yeni bir kariyere başlamak isteyen eski bir uluslararası basketbolcuydu, istikrara değer veren bir ortaokul öğretmeni olan Amber ideal bir seçimdi.

Çift, düğün gününde sersemlemişti. Matt kendi yeminini yazdı ve Amber'e şöyle dedi: 'Birlikte öğrenip büyürken saygılı, sabırlı ve nazik olacağıma söz veriyorum.' Profesyonel geçmişine bir selam vererek, gelinine, başarılarının anahtarının takım çalışması olacağını söyledi.Matt Gwynne Amber Bowles'ı Aldattı

Gülümsemeyle yeminlerini yerine getirmesine rağmen, düğün töreni başladığında işler dağılmaya başladı. Tüm ailesinin katıldığı Amber'in aksine, Matt kutlamaya hiçbir akrabasını davet etmedi.

warum Steve Harvey Show abgesagt wurde

'Ebeveynlerim son iki yıl içinde kısa süre önce boşandı,' dedi Amber'a 3. Bölümde 'Biliyorsunuz, pek çok şey oldu ve bu evde gerçekten çok zor bir durumdu.'

Bu meşru bir bahaneydi, ancak izleyiciler yabancılaşmanın arkasında daha fazlası olduğuna inanıyordu. Ailesinin yokluğuna baskı yapan Amber’in ailesi de öyle. Matt, yolun aşağısındaki ailesiyle uzlaşmaya açık olduğunu iddia etti. 'Bu şeyin zamanlamasının şu anda gerçekleşmesi çok yazık, çünkü onların burada olmasını çok isterim,' dedi.

Matt, evliliklerden sonra kendini kıt hale getirdiği için Amber'in onlarla tanışması ihtimali azaldı. Kamera ekipleri çekim yapmadığında sık sık ortak yaşam alanlarında kalmazdı. Bir keresinde, karısı zavallı Amber ile hiç görüşmeden bir gece ortadan kayboldu, nikah yüzüğünü de geride bıraktığını keşfetti.

Amber’in en iyi arkadaşı Raven, Karar Günü’nün arifesinde Matt’i başka bir kadınla barda gördüğünü söylediğinde işler daha da karmaşık bir hal aldı. Doğal olarak Amber perişan olmuştu ama bu tamamen hazırlıksız yakalandığı anlamına gelmiyor.

'Matt'in çok erken bir zamanda hile yaptığından şüphelenmiştim,' dedi Reality TV Dünyası Eylül 2019'da. 'Yüzük evini terk etmesi, evliliğe karşı ilgisizliğini gösterdi ... Matt apartmanımızda kaldı ama çoğu zaman istediği gibi gelip giderdi.'

Diğer oyuncular Amber'in geri döndü. İlk Görüşte Evlilik Üzerine: Çiftler Kanepesi Geçmişteki katılımcıların bölümler hakkında yorum yaptığı, çiftler davranışlarından dolayı Matt'e saldırdı.

'Umarım yüzüne tükürür!' diye haykırdı 7. Sezon yıldızı Bobby Dodd.

Ancak işler Raven’ın ifşasıyla bitmedi. Şov yayınlandıktan sonra Amber, Matt'in de kendilerine sadakatsiz olduğunu açıklayan kadınlardan mesajlar aldı.

'Şov yayınlandıktan sonra eski kız arkadaşlarımdan 'Aman tanrım, o aldattığı için ayrıldık. Hile yaptığı için ayrıldık. O bir oyuncu. Süreci nasıl atlattığını bilmiyorum. O çok yalancı, kaçık bir oyuncu, ”dedi. Domenick Nati Gösterisi .

Raven'ın haberi ilk çıkardığı zamana bir geri dönüş için şovdan şu klibe bir göz atın:

Matt Gwynne ve Amber Bowles Hala Beraber mi?

Matt, düğün günleri ile Karar Günü arasında bir yerde fikrini değiştirdi ya da Amber'ı ve yapımcıları kariyer hedefleri konusunda aldattı. İkisi, Kuzey Carolina'da kök salma arzusu nedeniyle eşleşti, ancak birdenbire, gelecekteki uluslararası basketbol fırsatları için kapıyı açık bırakmaya istekli oldu.

Karar Günü itibariyle, ilişkinin devam edemeyeceği belliydi. Ancak resmi bir bölünme sabır gerektiriyordu. Yeniden birleşme özelinde İlk Görüşte Evli: Şimdi Neredeler? Amber, Matt'in henüz boşanma belgelerini imzalamadığını açıkladı. Sürpriz bir hareketle, yapımcıların yerinde bir ayrılık anlaşması imzalayabilmesi için bir noter temin etmesini bile ayarladı.

Matt, savunmasında bir avukatın evrakları incelemesini istediğini iddia etti.

'İnan bana, onları imzalamayı falan beklemiyorum,' dedi. Ulusal bir TV şovunda hiçbir şeyi imzalamayacağım. Avukatımın konuyu incelemesini ve profesyonel bir şekilde halletmesini sağlayacağım. Bir şeyleri yapmanın bir doğru ve yanlış yolu vardır. '

Ama Amber onu satın almıyordu ve ona, 'Benim üzerimdeki gücü elinde tutuyorsun ... Sadece hayatıma devam etmeme izin ver. Tek istediğim bu.'

Şans eseri, Amber Bowles devam etti

Mart 2020'de Amber, Instagram'da nihayet yeni bir adamla yoluna devam ettiğini açıkladı.

'Tanıdığım en nazik, en sabırlı insana doğum günlerinin en iyisi. Zamanımız bir maceraydı ve bunun bir parçası olduğum için çok minnettarım. #dreamteam ' Amber başlıklı resimlerden oluşan bir slayt gösterisinde.

'Bu resim ben ve erkek arkadaşım, o en iyisi!' yorumlara ekledi.

Hayranlar onu tebrikler ve iyi dileklerle boğdu. Amber o zamandan beri Instagram fotoğraflarının çoğunu kaldırdı veya arşivledi, ancak tekrar bekar olup olmadığına dair hiçbir belirti yok. Her iki durumda da, Matt ve aldatıcı yöntemleri olmadan muhtemelen daha iyi bir yerde olduğunu biliyoruz.