365 gün önce Dedikoducu Polis hakkında bir hikaye kırdı Leonardo Dicaprio damping Camila Morrone Annesi ona evlenme teklif etmesini söyledikten sonra. Bir yıl geçtiği için, doğru anlayıp anlamadığımızı görmek için bu hikayeye geri dönüyoruz. Bakalım DiCaprio düğümü kırdı mı yoksa bağladı mı.Warum war Whoopi Goldberg heute nicht in Sicht?

Önermek mi Çalıştırmak mı?

The National Enquirer DiCaprio'nun bir nişan ültimatomu annesinin izniyle. 'Leo, Camila ile birlikte olmayı seviyor, ama ona bir yüzük takması için o kadar çok baskı görüyor ki, tuğlaları vurmaya hazır.' Tabloid, DiCaprio'nun Morrone ile tatildeyken aklının başka bir yerde olduğuna dair kanıt olarak 'cep telefonuna yapıştırılmış' bir fotoğrafına işaret etti. DiCaprio’nun annesi baskıyı açmak , ama 'Leo baştan sona bekar. Yapmak istediğini yapmak istiyor ve köşeye sıkıştığını hissetmeye başladığında, onu bitirmek için bu onun işaretidir. 'Dedikoducu Polis Önce fotoğrafın yanlış olduğunu belirterek bu hikayeyi bozdu. Aynı gezinin diğer fotoğrafları DiCaprio ve Morrone'un PDA'yı gösterdiğini ve birlikte güldüğünü gösterdi. Ayrıca DiCaprio'nun annesinin ona evlenmesi için baskı yapmadığı konusunda kendi sözcüsü tarafından temin edildi. Morrone açık bir şekilde terk edilmediğinden ve çift evlenmediğinden, hikayeyi çürütmüştük.

Ayrıldılar mı?

Hayır! Bir yıl sonra, işler DiCaprio ve Morrone için aşağı yukarı aynı. Onlar son zamanlarda Yeni Yılları birlikte kutladık Boston'da Basketbol Günlükleri yıldız üzerinde çalışmak zor Yukarı Bakma .Nişanlılar mı?

Bol oldu nişan spekülasyonu bu hikaye çıktığından beri. Morrone, DiCaprio ile çok uzun zamandır herkesten daha uzun süre çıktı, ayrıca ona aşık olduğu açıkça görülüyor. Bununla birlikte, ikisi şu anda nişanlanmıyor ve sadece buluşma hayatının tadını çıkarıyorlar.

jessica biel justin timberlake scheidung

Pek Çok Sahte Break-Up

Bu pek çoğundan sadece biriydi Enquirer hikayeler Dedikoducu Polis gerçekte gerçekleşmeyen ünlü ayrılıkları hakkında konuştu. Zac Efron görünüşe göre terk edilmiş Vanessa Valladares Ekim'de, ancak ikisi hala çıkıyor. İddia etti Gwen Stefani ve Blake Shelton nişanlanmadan yaklaşık bir ay önce ayrıldılar ve Hailey Baldwin ve Justin Bieber'ın Bir mola alarak . Değildiler ve olmadılar.

Bu raporlar, tüm bu çiftler hala bir arada olduğu için bir fasulye tepesi anlamına geliyor. Ayrılma veya nişanlanma baskısı, bu tabloid tarafından ilgi çekici bir anlatı olarak icat edildi, ancak kimsenin düğümü bağlamak için acele ettiği görülmüyor. Dedikoducu Polis tabloid tamamen yanlış olduğu için hikayeyi doğru anladı.Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Gal Gadot, Son Fotoğrafıyla İstediğinden Daha Fazlasını Göstermiş Olabilir

Rapor: Alec Baldwin, Hilaria Evliliği İspanyol Skandalı Arasında 'Kriz'de'

melissa mccarthy gewichtsverlust pic

Oprah Winfrey Belgesel Geciktikten Sonra Prens Harry ve Meghan Markle'den 'Kendini Uzaklaştırıyor'?

Rapor: Jessica Biel, Justin Timberlake 'Palmer' Sürümü Üzerine 'Tartışıyor'

Rapor: Celine Dion Kendini 'Açlıktan' Sadece 'Meyve Ve Kraker' Yiyor

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.