2019'da rapor edildi Lady Gaga hayatı hakkında bir film yazıyordu. Dedikoducu Polis ortaya çıktığında hikayeyi araştırdı. Nasıl yaptığımızı görmek için rapora bir göz atalım.

Lady Gaga Biopic mi? İşte Öğrendiklerimiz

365 gün önce National Enquirer Lady Gaga iddia etti senaryo yazdı eski sevgilisi Dan Horton'dan ayrıldıktan sonra. İsimsiz bir muhbir, 'Bu, Gaga'nın yıllardır oynadığı bir şeydi, ancak son zamanlarda tüm dikkatini ona verdi ve şimdi bitirmeye yakın.İçeriden biri, Gaga’nın sözde biyografisinin Prince’in ikonik filmine benzeyeceğini iddia etti. Mor yağmur Lady Gaga, ün kazanması için orada bulunan birkaç arkadaşının yaşam haklarını satın aldığını da sözlerine ekledi. Gazeteci uğursuz bir şekilde ekledi: 'Hikayesini gördüğü şekilde yazıyordu ve kendi versiyonuna itiraz edebilecek bazı insanlardan dışarıdan müdahale istemiyor' diye açıkladı içeriden.

Üzgünüm Gaga Hayranları, İşlerde Şarkıcının Hayatıyla İlgili Film Yok

Çoğumuz şarkıcının hayatının bir müzikal anlatımından hoşlanacağımız kadarıyla, Dedikoducu Polis bunun olmadığını açıkladı. Durumu doğrulayan bir kaynakla kontrol ettik. Bir yıldız doğdu oyuncu herhangi bir film yapmıyordu. Gaga onu takip etmeye devam etti Horton ile kısa ömürlü romantizm ve bir şu anda Michael Polansky ile çıkıyor .

Gelince Enquirer , Dedikoducu Polis süpermarket tabloidinden Lady Gaga hakkında birkaç yanlış hesap bozdu. Bu yılın başlarında, Gaga, Michael Polansky ile halka açıldıktan sonra, magazin dergisi Gaga'yı öne sürdü. Bradley Cooper 'bitti' . Dedikoducu Polis Ancak, Cooper ve Gaga'nın birbirleriyle hiç çıkmadıklarını veya birbirleriyle romantik bir ilişki içinde olmadıklarını defalarca açıklığa kavuşturdu. Bu nedenle, şarkıcı hiçbir şeyin 'üzerinde' değildi. Oscar adayı filmdeki performanslarından sonra Cooper ve Gaga, çeşitli yanlış söylentiler iddia edilen bir romantizm hakkında.

Magazin gazetesi de şarkıcıyı iddia etti tarihli Cooper, Horton ve Jeremy Renner birkaç ay içinde. Gaga sadece Horton ile çıktı. Dedikoducu Polis Bir kez daha açıkladı, Gaga ve Cooper'ın birbirleriyle ilişkisi yoktu. Renner ile ilgili olarak, ikisi arkadaş canlısı görünüyor, ancak bir ilişkisi yoktu.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Carrie Underwood Aileyi İhmal Eden, Sinir Bozucu Koca Mike Fisher Çok Fazla Çalışarak mı?

Kanye West Twitter'da Steve Harvey'in Fotoğrafını Yayınladı ve Hayranları Şüpheli Bir Şey Fark Etti

Jaden Smith Eşcinsel mi? 'Onun ve Yaratıcısı Tyler Arasında Olan Her Şey

Rapor: Ryan Seacrest 'Trajik Tailspin' de

Dave Chappelle’nin Karısı Kimdir? Elaine Chappelle Hakkında Her Şey

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.