Dünya hala takip ediyor Khloe Kardashian İle çalkantılı ilişkisi Tristan Thompson . İkilinin romantizmi, sonunda 2019'da bölünmeye yol açan hile skandallarıyla karmaşıktı, ancak ikisi o zamandan beri bir araya geldi. Yine de, geçen yıl bir tabloid, ikisinin Meksika'da kaçtığını iddia etti. Dedikoducu Polis raporu yeniden ziyaret ediyor.

Khloe Kardashian ve Tristan Thompson’ın Gizli Meksika Düğünü

Geçen ocak, Yaşam tarzı Khloe Kardashian ve Tristan Thompson'ın yeniden bir araya geldiği 'özel' ayrıntılara sahip olduklarını iddia etti ve gizlice kaçmak için komplo kurdu . İçeriden biri, 'aralarında her şeyin her zamankinden daha iyi olduğunu ve şimdi Khloe'nin yeniden bir araya gelmelerini yasal hale getirmek istediğini' iddia etti. Muhbire göre, Kardashian ve Thompson, kızları True ile Meksika'daki Cabo San Lucas'a gizlice kaçmayı planladılar. Kaynak ayrıca Kardashian'ın bunu yargılayıcı annesi ve kız kardeşleri olmadan yapmak istediğini ileri sürdü.Kardashian’ın Thompson ile Karmaşık İlişkisinin Arkasındaki Gerçek

Dedikoducu Polis Raporu o sırada bozdu çünkü Khloe Kardashian Tristan Thompson ile bir araya gelmedi. Hikaye çıktığında, realite yıldızı, basketbol oyuncusuyla herhangi bir şeyi yeniden canlandıracağına dair söylentileri şiddetle reddetti. Ve onun da her hakkı vardı. İkiliyi bozan skandallardan biri de Thompson iddiasıydı. Jordyn Woods ile bağlantı kurdu Kylie Jenner’ın eski en iyi arkadaşı kimdi. Ancak, yedi ay önce, İnsanlar Kardashian'ın Thompson ile ilişkisini vermeye karar verdi baska deneme. Ancak bu, çiftin nişanlı olduğu veya yakın zamanda evlenmeyi düşündüğü anlamına gelmez.

Russell Crowe und Terri Irwin

Kısa bir süre önce, Good American sahibinin parmağında bir yüzük ile görülmesinden sonra, başka bir saygın satış noktası, VE , açıklığa kavuşturdu ' mantıklı gelmedi 'Yeniden bağlanan çiftin nişanlanmasını ve ilişkilerinin şu anda gidişatından memnun olduklarını.

Bir çift olarak iyi gidiyorlar ve birlikte True yetiştirmeye ve her zamanki gibi olabilecekleri en iyi ebeveynler olmaya odaklanmaya devam ediyorlar.

Khloe’nin Kişisel Hayatı O Kadar Karmaşık Değil

Dedikoducu Polis şeylerin değişebileceğinin tamamen farkındadır. Ancak Kardashian-Jenner klanı en açık ve ünlü aile olarak biliniyor. Gerçek yıldız var şüpheleri hakkında konuştu Çocuğunun babasına ikinci bir şans vermeyle ilgili olarak, şu anda koridorda koşacağına inanmıyoruz. Ayrıca, Yaşam tarzı Khloe Kardashian’ın kişisel hayatı söz konusu olduğunda en güvenilir kaynak değil.

2019 yılında Dedikoducu Polis Kim Kardashian'ı iddia ettiği için gazeteyi bastı gizlice akşam yemeği yiyerek Khloe'ye ihanet etti Tristan Thompson ile. Üç ay önce, Khloe Kardashian'ın iddia ettiği çıkışı düzelttik. 3 milyon dolarlık kış harikalar diyarı temalı bir düğün planlamak . Bundan önce, Kardashian'ın iddia ettiği yayından bir habere açıklık getirdik. ikinci bir çocuğa hamileydi . Basitçe söylemek gerekirse, tabloid'e güvenilemez.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Caitlyn Jenner, Sophia Hutchins Evleniyor mu? Ne biliyoruz

Michael Strahan'ın 'Günaydın Amerika'da Neden Olmadığını Artık Biliyoruz

Warum haben sich Josh und Debby getrennt?

YNW Melly: Rapçi'nin Çifte Cinayet Davası Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Rapor: Whoopi Goldberg 'Zorbalık' 'The View' Konulu Sunumları Yapıyor, Bir 'Molaya' Zorla Getirilebilir

Hamile Meghan Markle 'Ditching' Prens Harry?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.