Mıydı Katie Holmes ve Justin Theroux hiç bir öğe? Geçen yıl bir tabloid, yıldızların 'gizlice çıktığını' iddia etti. Dedikoducu Polis söylentiyi o sırada araştırdı. İşte hikayeye bir bakış.

Katie Holmes ve Justin Theroux’un ‘Gizli’ Romantizmi

Geçen yıl bu zamanlarda, Star Katie Holmes ve Justin Theroux'un New York City'deki bir restoranda oldukça 'romantik' olduğu bildirilen 'çok gizli bir buluşma' yaptıklarını iddia etti. Adı belirtilmeyen bir içeriden, dergiye, ikisinin 'hemen başladığını' ve karşılaşmanın 'hemen hemen nihai ilk buluşma' olduğunu söyledi. Oradan kaynak, romantizmin aslında bir intikam planıydı Holmes ve Theroux için eski ortakları Jamie Foxx ve Jennifer Aniston'a karşı.Kaynak ayrıca, Aniston'ın eşleştirmeden memnun olmadığını ve sözde Holmes'un 'bir olmuştur' olarak adlandırıldığını ortaya koydu. Ancak Batman Başlıyor Star'ın arkadaşlarının kendisinin ve Theroux'nun 'mükemmel bir eşleşme' yaptığını düşündüğü bildirildi. Tahmin eden kişi, oyuncunun 'Tom [Cruise] ile Jamie arasında bir orta yol bulması gerektiğini' iddia etti. Justin, Tom gibi kontrol etmiyor ve Jamie gibi bir oyuncu değil. ' İçeriden biri iddia etti Charlie’nin Melekleri: Tam Gaz aktör 'tasarıya uyuyor.'

Katie ve Justin'in Sade Bir Romantizmi Var Mı?

Bu iki yüksek profilli ünlünün bir randevuya çıkması durumunda, bunun daha itibarlı satış noktaları tarafından konuşulacağını belirtmek isteriz. Yine de yayın, Holmes'un 'kız arkadaşlarına ve kız kardeşlerine ilk buluşmalarını anlatmak için sabırsızlanacağı konusunda ısrar etti. Kaynak, okuldaki en popüler çocuğa aşık olan bir kız öğrenci gibi övündü ”diye ekledi. Derginin muhbiri, Theroux ve Holmes'un kimyasının 'tabloların dışında' olduğunu ve herkesin 'onları desteklediğini' söyleyerek sonuca vardı.

İşte Sözde Romantizmin Arkasındaki Gerçek

İsimsiz bir kaynağın sözlerine güvenmek yerine, Dedikoducu Polis konu hakkında açıklama almak için bir sözcü ile Katie Holmes'u kontrol etti. Aktrisin temsilcisi bize hikayenin uydurma olduğunu söyledi. Bir yıl sonra ve hiçbir şey değişmedi. Holmes şu anda bir ilişki içinde ünlü şef Emilio Vitolo Jr. ile Justin Theroux, geçen yıl aktris Lauren Norvelle ile birlikte görüldü. Theroux'nun kararlı bir ilişki içinde aktrisle, ama açık olan şey, aktörün Holmes ile hiç çıkmadığı.

İthafen Star , magazin dergisi Holmes ve Theroux hakkında yanılmaya devam etti. Geçen ay dergi Holmes'un erkek arkadaşının zaten onu aldatıyor . Geçen yıl aynı yayın, Theroux'un evli Jennifer Connelly ile 'çok yakın' olmak . Açıkçası, çıkış yolu yalanlarını takip edemiyor ve Katie Holmes veya Justin Theroux'un kişisel yaşamları hakkında gerçek bir kavrayışa sahip değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.