Katie Holmes geçen yıl Suri'ye kardeş evlat edinmek istemiyordu. Bir tabloid, aktrisin kızına bir erkek kardeş vermek istediğini iddia etti, ancak Dedikoducu Polis hikayeyi çürüttü. Şimdi, 365 gün sonra, bu hikayenin ne kadar saçma olduğunu görmek çok açık.

1 Nisan 2019'da, Kadınlar Günü Holmes'un kızıyla birlikte Yunanistan'daki Suriyeli mültecileri ziyaret ettiğinde 'gizli bir gündemi' olduğu iddia edildi. Tabloid ısrar etti Holmes'un amacı Suri için bir kardeş bulmaktı. ve zaten yedi yaşındaki yetim bir çocuğun gelişine hazırlanıyordu. Holmes'a 'yakın' olduğu söylenen bir kaynak, çıkış noktasına 'Belgeler hazırlatıyor ve New York'taki avukatlarını yardıma çağırıyor' dedi. Sözde kaynak, Holmes'un 'bir yatak odasını bile dekore ettiğini ve uygun okulları araştırdığını' ekledi.Yayın şunu söyledi: Deli para yıldız 'evlat edinme kesinleşene kadar ağzı sıkı tutuyordu', ancak 'doğru hareketi' yaptığını biliyordu. Şüpheli çıkış, Holmes'un 'Suri'nin ablası olma hayalini gerçekleştirmek için bekleyemeyeceğini' iddia etti ve Suri'nin çocukla zaten bir 'bağı' olduğunu iddia etti. Çıkış, 'Çocukla inanılmaz bir bağ kurduktan sonra, Suri ona çoktan kardeşi diyor' diye açıkladı.

Dedikoducu Polis şüpheli hikayeye baktı ve oyuncuya yakın güvenilir bir kaynakla kontrol etti. Kaynak bize münhasıran anlatımda hiçbir gerçek olmadığını söyledi. Dahası, hikayenin yayınlanmasının üzerinden bir yıl geçti ve Holmes'un kızını ne kadar çok sevdiğini düşünürsek, kesinlikle başka bir çocuğu saklamayacaktı.

Bizim için sürpriz olmadı Kadınlar Günü Holmes’un ailesini genişletmesi konusunda yanlıştı. Mayıs 2018'de, Dedikoducu Polis çıkıştan bir hikaye kırdı Holmes hamile kalıyor ve bebeğinin yumruğunu saklıyor . Dergi, New York'ta dolaştığına, bol giysiler giydiğine ve 'büyüyen' yumruğunu örtmeye çalıştığına yemin etti. Site daha sonra Jamie Foxx veya onun eski Dawson's Creek başrol oyuncusu Joshua Jackson, bebeğin olası babaları olarak.

Holmes'un bir temsilcisiyle görüşerek hemen bu saçma hikayenin rekorunu kırdık. Temsilci, Holmes'un Jackson'ı yakın zamanda sadece bir kez, Dawson's Creek ve ondan önce onu yıllardır görmemişti. Foxx'a gelince, o sırada ikisi, tarafından onaylanan 'gündelik' bir ilişkiden keyif alıyorlardı. İnsanlar . Foxx ve Holmes artık birlikte değiller, ancak bir çocuk olsaydı, bebek şimdiye kadar neredeyse iki yaşında olacaktı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Kelly Ripa und Megyn Kelly