Gizli projeye ne oldu Katie Holmes ve Nicole Kidman sözde birlikte çalışıyorlardı? Tam olarak bir yıl önce bugün, Dedikoducu Polis iki aktrisin işbirliği yaptığını iddia ettiği için bir gazeteyi basmıştı. Asla durum böyle olmadı.

6 Kasım 2018'de, Dedikoducu Polis seslendi Zarafet hakkında bir hikaye uydurmak için Holmes ve Kidman, bir 'Hollywood prodüksiyonu' üzerinde birlikte çalışıyor. Çıkış, varsayılan proje hakkında herhangi bir ayrıntı verme zahmetine girmedi. Sözde 'prodüksiyon' un bir film mi yoksa bir dizi mi olacağı bahsedilmedi.Yine de içeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi, o sırada Holmes ve Kidman'ın 'ajanları aracılığıyla' mesaj alışverişinde bulunduklarını, ancak işbirliğini ortak eski kocalarından bir sır olarak sakladıklarını söyledi. Tom Cruise . Gerçekte, sahte makalenin uydurulmasının tek nedeni, çiftin Cruise ile paylaşılan geçmişiydi.

Tabloid'in önermesi, anonim ve görünüşte var olmayan bir 'kaynak' kelimesine dayanıyordu, ancak Dedikoducu Polis Holmes'un sözcüsüne ulaştı ve geçen yıl bize her şeyin 'doğru olmadığını' söyledi. Aktrisin kendisi adına konuşma hakkına sahip olan temsilcisi, Kasım 2018'de Kidman ile işbirliği yapmayı planlamadığını doğruladı. 365 gün sonra, iki aktris hala birlikte çalışmamış ve geliştirme aşamasında herhangi bir projeye sahip değiller.

Derginin haberini düzelttiğimizden bu yana geçen yıl Holmes, yaklaşan korku filmini çekti. Brahms: Çocuk II müzikal dram Kuyruk ve en çok satan kitabın film uyarlaması Sır , bunların tümü gelecek yıl piyasaya sürülecek. Bu arada Kidman, yakında çıkacak olan HBO serisini tamamladı. Geri Alma ve şu anda bir dizi başka film ve TV şovuna bağlı. İki oyuncunun eserlerinde ortak bir projesi yok.

Maalesef, geçtiğimiz yıl içinde Cruise’un her iki eski eşiyle ilgili birçok ek makale yayınlandı. Eylülde, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Kadınlar Günü haksız yere iddia etmek için Holmes, kızı Suri'yi kurtarması için Kidman'a yalvarıyordu. Scientology'den. Ağustosda, Yeni fikir hakkında bir hikaye uydurdu Holmes ve Kidman bir Broadway şovunda gizlice buluşuyor karşılıklı eski kocalarını tartışmak için. Ve temmuzda Dedikoducu Polis seslendi Star her ikisi hakkında saçma bir raporla gelmek Holmes ve Kidman aynı anda hamile . Bu makale, Cruise'un (var olmayan) haberlere tepkisini bile iddia etti.

Holmes ve Kidman, dedikodu medyasının her ikisini de içeren kurgu basma konusundaki ısrarına rağmen, birbirlerini hiç tanımıyor gibi görünüyorlar. Bu tür makalelerin yazılmasının tek nedeni, her ikisinin de bir zamanlar dünyanın en büyük film yıldızlarından biriyle evli olmasıdır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.