O zamandan beri bir yıl oldu Dedikoducu Polis hakkında bir hikaye kırdı kim Kardashian ve Kanye Batı 600 milyon dolarlık boşanma. Bu hikayeyi yayınladığımızdan beri, dünyada ve Batı ailesi için o kadar çok şey oldu ki, geriye dönüp bakmamız gerektiğini düşündük.

Sadece Kameralar İçin Bir Gösteri Yapıyorum

'Çevrelerindeki herhangi biri size söyleyecektir. romantizm kayaların üzerinde 'Dedi National Enquirer . Oldukça genel bir boşanma öyküsünde, magazin gazetesi sözde 'içeriden' birinden alıntı yaptı: 'Bu, sevgi dolu bir evlilikten çok bir düzenleme haline geldi.' Kardashian, 'kendisi ve çocukları için evde olma endişesi olmadığı' için üzgündü, çünkü 'saatlerini stüdyoda' geçirmeyi tercih etti. Bu ikisi arasındaki boşanma söylentileri, magazin dergilerinde çok yaygındır, burada sayı 600 milyon dolardı, ancak biz 2 milyar $ .West’in temsilcisi tüm raporu reddetmek için rekor kırdı. Hikaye hiçbir zaman cesur ayrıntılara girmedi ve West'in 'bilmecelerle konuştuğunu' söylediği, ancak bunun tam olarak ne anlama geldiğini asla söylemediği zamanki gibi pek çok ayrıntıya işaret edemedi. Dedikoducu Polis Kardashian'ın kocasına kamuoyu desteği nedeniyle bu hikayeyi o sırada bozdu.

Peki… West’in 2020 Yılı Nasıl Oldu?

İç çekmek . Tamam. West’in davranışı, onun akıl sağlığı bir kızak vur. O karısından özür diledi patlamalarından biri sırasında bazı kaba yorumlar üzerine Twitter'da. Kardashian her konuda Batı'nın yanında durdu ve kamuoyuna açıkladı. empati istedi aile her şeyi düzelttikçe. Hala West'i seviyor ve Instagram'da düzenli olarak fotoğraflarını paylaşıyor.

https://www.instagram.com/p/B_2gu92AkP-/?utm_source=ig_web_copy_link

Kardashian’ın Boşanma Üzerine Düşünceleri

İnsanlar Bu tabloidden çok daha saygın bir kaynak olan son zamanlarda Kardashian'ın boşanmayı düşünüp düşünmediği hakkında bir hikaye yayınladı. 'Hala görüyor' dedi son çare olarak boşanma 'Ve evliliği' kurtarmak 'istiyor. Tabloid hikayesi açıkça hiçbir zaman meyve vermedi ve görünüşe göre Kardashian evliliği yürütmek için elinden gelen her şeyi yapmaya istekli.

Diğer Sahte Kardashian / West Hikayeleri

600 milyon dolarlık boşanma söylentisini çürüttikten kısa bir süre sonra, National Enquirer yine boşanma çağrısı yaptı, bu sefer bitti West’in dini takıntısı . West'in ilk hitlerinden biri 'Jesus Walks' idi, bu yüzden Kardashian'ın dindar olduğunu bilmediğini düşünmek aptalca. Dedikoducu Polis boşanma söylentisini de çürüttü.

Bu tabloid, West'in erimesi düzenlendi Terfi etmek Kardashians ile tutmak . Oh, ve bu tabloid'in West'in rap yapmaktan vazgeçeceğini söylediği zamanlar var sadece bir ressam değil ama resmin “yeni Picasso” sudur. Sonuncusu komik ama diğer uydurma hikayelerin hiçbirinden daha doğru değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.