Ne oldu Julia Roberts 'Bebeğim? Dokuz ay önce, ünlü dergilerden biri Roberts'ın hamile olduğundan o kadar emindi ki, kocası Danny Moder ile dördüncü bir çocuk beklediğini anlatan bir kapak haberi yayınladı. O zaman, Dedikoducu Polis iddianın yanlış olduğunu bildirdi ve şimdi üç trimester sonra, 51 yaşındaki Oscar ödüllü çocuğun tekrar hamile olmadığı ve bir bebek doğurmadığı açık.

Temmuz 2018'de, TAMAM MI! Ön sayfasında (aşağıda) Roberts'ın iki yıllık bir 'IVF mücadelesi' sonrasında nasıl 'mucize bir bebek' sahibi olduğunu haykırdı. Yanlış bir şekilde bebeğin kreşinin fotoğrafları olduğunu iddia etmenin yanı sıra, tabloid, Roberts ve Moder'in 'kriz modunda' olan evliliklerini kurtarmak için çaresiz bir girişimde ailelerini genişlettiklerini iddia etti. İsimsiz ve muhtemelen uydurulmuş bir 'kaynak', aktrisin 'boşanma tehdidinde bulunduğunu' söylediği, ancak 'başka bir bebekleri' olsaydı bunun ona ve Moder'ın ilişkisine yardımcı olacağını düşündü. Neredeyse kesin bir şekilde sahte ihbarcıya göre işe yaradı çünkü Roberts'ın dokuz ay önce taşıdığı sanılan bebek, oyuncunun kocasını 'ne kadar sevdiğini' hatırlamasına yardımcı oldu.Gibi Dedikoducu Polis kapak hikayesini ilk kez çürüttüğümüzde, Roberts hamile değildi. Ne de hiçbir koşulda başka bir bebek sahibi olmak istemiyordu. 2013 yılında 'Late Show' da göründüğünde, Roberts, David Letterman'a hamilelik söylentilerini yalanladı , dördüncü bebek sahibi olma şansının “olmadığını” açıkladı.

Ayrıca, onun ve kocasının, bir bebeğin kırık evliliklerini düzelteceğini umduğu alt plan tamamen yanlıştı. Gerçek şu ki, ilişkileri mükemmeldi ve öyle kalıyor. Sadece birkaç ay sonra, Roberts, Oprah Winfrey'e bir röportajda söyledi Harper’s Bazaar evliliklerinde “sarılmış çok fazla mutluluk” vardı. Ve eylemler sözlerden daha yüksek sesle konuşuyorsa, açıkça aşk departmanında hiçbir sorun yoktur. fotoğraf Roberts, Altın Küre Ödülleri'nden sonra Instagram'da paylaştı Geçtiğimiz Ocak ayında, aktrisin Moder'ı In-N-Out Burger'dayken öptüğü yer.

Dikkat çekici bir şekilde, magazin gazetesi birkaç ay daha bu konudaki sahte anlatıyı zorlamaya devam ederken Roberts, Moder'dan boşanıyor ve evinden taşınıyor hamile olduğu hikayesini tamamen terk etti. Sonunda, çoğu kez itibarını yitiren dergi de boşanma konusundaki konuşmaları bırakmak zorunda kaldı. Birkaç hafta önce, çıkış aslında önceki hatalarını nasıl yapacağıyla ilgili bir parçayla örtmeye çalıştı. Roberts ve Moder, Alaska'daki bir kaçamağın ardından evliliklerini 'yoluna koydu' üç çocuğu ile.

Tüketiciler genellikle kapakta yazanlar için dergi satın alırlar. Bu örnekte, okuyucular, hakkında tamamen hayali bir hikaye için Temmuz 2018'de 6 $ 'ın üzerinde çatallaşmaya mahkum edildi. Roberts, 'mucize bir bebeğe' hamile ellili yaşlarında. Hikaye bir yalan koleksiyonundan başka bir şey değildi. Özellikle rahatsız edici olan şey, o zamandan beri Dedikoducu Polis raporu bozdu ve dokuz ay sonra artık tartışmasız bir şekilde gerçek olmadığına göre, TAMAM MI! bir özür veya düzeltme yayınlamadı. Belki de gerçek 'mucize', tabloid’in Roberts'ın kişisel hayatıyla ilgili gelecekteki makalelerine inanmak olacaktır.

Julia Roberts Hamile Mucize Bebek

(TAMAM MI)

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.