Geçen yıl, iddia edilen bir tabloid Julia Roberts kocasından boşanıyordu Danny Moder , kavgadan sonra ikisi doğum gününde vardı. Dedikoducu Polis ortaya çıktığında hikayeyi araştırdı. Ancak bir süre geçtiğinden beri hikayeye ve öğrendiklerimizi tekrar gözden geçiriyoruz.Julia Roberts ve Danny Moder’ın Büyük, Pis Boşanması

Geçen Kasım, KB Julia Roberts ve Danny Moder için “sonun yaklaştığını” iddia etti. Gazeteye göre, önceki ay Roberts’ın 52. doğum gününde destansı bir kavga patlak verdi ve bu da derginin çifti öne sürmesine neden oldu. boşanıyordu . İçeriden biri, Roberts'ın kocasının dışarı çıkmasını beklediğini belirtti. Julia, onu yeterince çaba sarf etmemekle suçladı, bu da Danny'nin hoşuna gitmedi. Bazen hiçbir şeyin onun için yeterince iyi olmadığını hissediyor ve bundan sıkılıyor, ”diye ekledi içeriden. Kaynak, kavganın 'tam anlamıyla çığlık atan bir maça dönüştüğünü' iddia etti.Julia ve Danny Yeterince Rol Yaptı mı?

İçeriden bilgi, çiftin sık sık 'bu tür kavgalar' yaşadığını ve hiçbir şey değişmezse çiftin 200 milyon dolarlık bir 'patlama' için yola çıktığını ortaya koydu. Kaynak, Roberts ve Moder'ın 'yüzünü kurtarmak için kamusal alanda birleşik bir cephe kurduğunu' ancak kapalı kapılar ardında evliliklerinin bir ipten beklediğini açıkladı. Başka bir kaynak, oyuncunun evliliğindeki kıvılcımın ikizler doğduktan sonra bıraktığını savunarak iki kuruşunu ekledi. Muhbir iddia etti Güzel kadın yıldız ve görüntü yönetmeni ilişkilerinde 'büyüyü yeniden ele geçirmek' için her şeyi denediler ama bu 'ölü bir atı kırbaçlamak' gibiydi.

İkinci içeriden biri, Roberts ve Moder'ın çocukları olmasaydı hala birlikte olmayacaklarını ve Roberts'ın kocasından boşanmayı umursamadığını açıkladı. Önceden Danny boşanmak için servetini üçte iki oranında azaltacaktı ama Julia artık umursamıyor. O zavallı… Danny gibi. İkisi de çocuklarının onları bu kadar mutsuz görmek zorunda kalmasından hoşlanmaz. İsimsiz kaynak, nihayet yıllar önce yapmaları gerekeni yapıyorlar, 'dedi.Aslında İşte Hikayenin Arkasındaki Gerçek

Aradan bir yıl geçtiği ve çift hala birlikte olduğu için, bu raporun sahte olduğu aşikar. O zaman, Dedikoducu Polis Bu doğruysa, neden bu sözde 'boşanma' hakkında daha güvenilir yayın organlarının rapor etmediğini belirterek anlatıyı düzeltti? Çünkü olmadı. Ek olarak, Julia Roberts ve Danny Moder'ın 'bekar ve açlıktan ölüyordu' Moder tarafından terk edildikten sonra. Bu tuhaf hikayelerin hiçbiri uzaktan gerçek değildi, bu da derginin çift hakkında ne kadar az bilgi sahibi olduğunu gösteriyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.