Ne oldu Julia Roberts ve Sandra Bullock sözde bir filmde kız kardeşleri oynamak? Bir yıl önce, Dedikoducu Polis yanlış bir şekilde ikisinin işbirliği yaptığını iddia ettiği için bir tabloid'e seslendi. Debunkingimizin doğru olduğunu zaman kanıtladı.

8 Kasım 2018'de National Enquirer yanlış rapor etti Bullock ve Roberts bir film için 'ekip oluşturuyorlardı' her oyuncu için 'bir ömür boyu rol' yaratmak. Derginin kaynağı, ikisi 'rakip olarak kabul edilmelerine' rağmen, her ikisinin de zayıf veya vasat roller teklif edilmekten yorulduklarını ve bu nedenle kendilerini 'birbirinden nefret eden kız kardeşler' olarak öne çıkaran kendi projeleri üzerinde çalışmaya karar verdiklerini iddia etti.Gibi Dedikoducu Polis Söylenti hakkındaki ilk baskımızda işaret ettiğimiz tabloid, sözde filmle ilgili neredeyse her ayrıntıyı dışarıda bıraktı. Çıkış, öncülün dramatik mi yoksa komik mi olması gerektiğini belirleyemedi. Ayrıca, böyle bir proje gerçekten devam ediyor olsaydı, Hollywood ticaret yayınlarından biri bu konuda bir tür bilgi aktarırdı.

Ne olursa olsun, Dedikoducu Polis İddiayı, tüm sıkıntıya yakın kaynaklardan birinin yürüttüğü, bize iki kadının o sırada birlikte hiçbir şey üzerinde çalışmadıklarına dair güvence verdi. Bullock daha önce bir konuşmada iki kan davası hakkında bir söylenti ile dalga geçmiş olduğu için, kuruluşun Oscar kazananlarının 'rakip' olduğuna dair iddiaları bile sahteydi. Bullock'un arka arkaya vuruşları olduğu gibi, ikisinin de rol sıkıntısından muzdarip olduğunu iddia etmek de gülünçtü. Ocean's 8 ve Kuş Kutusu Roberts, Amazon’daki rolüyle büyük beğeni topladı. Eve dönüş .

On iki ay geçti ve başka hiçbir yayın Bullock ve Roberts'ın birlikte bir proje üzerinde çalıştığını bildirmiyor. Adı birkaç projeye eklenmiş olsa da, Bullock şu anda bir sonraki filmine odaklanıyor Nora Fingscheidt tarafından yönetilen başlıksız bir Netflix filmi. Oyuncu projede hem başrolde hem de yapımcılığını üstleniyor. Bu arada Roberts, büyük olasılıkla onun Amazon draması Küçük Arı ön üretim aşamasındadır. Öngörülebilir gelecek için yıldızların programları veya proje listeleri herhangi bir örtüşmeyi paylaşmıyor.

Ne yazık ki Enquirer Bullock ve Roberts hakkındaki ilk 'haberciliğinden' bu yana yöntemlerini değiştirmedi. Geçtiğimiz Mayıs, Dedikoducu Polis yanlış bir şekilde iddia ettiği için yayını çağırdı Bullock, uzun zamandır erkek arkadaşı olan Bryan Randall ile evlenmişti. . Magazin gazetesi ayrıca hakkında başka bir yanlış haber yayınladı Roberts Hollywood'u bırakıyor ve 'evliliğini kurtarmak' için bir çocuğu evlat edinmek. Ünlü aktrislerden herhangi biri söz konusu olduğunda çıkış yolu tam olarak anlayamıyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.