Ne oldu Jennifer Lopez ve Alex Rodriguez Bebeği mi? Dokuz ay önce, ünlü dergilerden biri Lopez'in eski beyzbol yıldızının çocuğuna hamile olduğu konusunda ısrar etti. Gibi Dedikoducu Polis o zaman, iddia yüzde 100 yanlıştı ve şimdi çıkış noktasının ya hikayeyi ürettiği ya da güvenilmez bir 'kaynak' tarafından yanıltıldığı daha da açık.

Temmuz 2018'de, TAMAM MI! 'mini bir J.Rod yolda olabilir' iddiasında bulundu. Magazin gazetesi, çiftin Rodriguez’in iki kızı Ella ve Natasha ile ikiz erkek ve kızı Max ve Emme'den oluşan 'karma ailesine bir bebek eklediklerini' belirtti. Peki yayının kanıtı neydi? O sırada, şarkıcı ve aktrisin 'bol' kıyafetler giydiğini ve birkaç ay önceki belirli bir gezide, görünüşe göre bir çanta ve gevşek bir süveterle 'karnını gizlediğini' belirtti.Orijinal rapor çıktığında Lopez'e yakın bir kaynak Dedikoducu Polis Doğru değildi ve ilişkilerinin kaya gibi sağlam olmasına (ve olmaya devam etmesine) rağmen, o ve Rodriguez'in birlikte bir çocuğu olması pek olası değildi. Şimdi, üç trimester sonra, Lopez'in hamile olmadığı ve şu anda Rodriguez'in bebeğini taşımadığı aşikar. Ve eğer herhangi bir şüphe varsa, sadece birkaç saat önce Lopez, pembe bikinili rock sert karın kaslarının fotoğrafını Instagram'da paylaştı yaklaşan filminin setinden Dolandırıcılar .

Rodriguez ve Lopez’in ilişki durumu bir ay önce flört etmekten nişanlıya geçerken, değişmeyen şey TAMAM MI! İkisiyle ilgili makaleler söz konusu olduğunda güvenilirliği. Örneğin, sadece birkaç hafta önce, Dedikoducu Polis Yanlış bakıldığında magazin dergisini bozdu Lopez ve Rodriguez Temmuz'da Meksika'da evleniyorlardı. . Sadece emekli Yankees oyuncusu için bir temsilci, bunun yanlış olduğunu bize doğrulamakla kalmadı, aynı zamanda ortak bir arkadaşımız ve Lopez de spekülasyonu düşürerek şarkıcının ona nasıl davrandığına işaret etti. Bu Benim Partim Turu Temmuz boyunca. Tabii ki, aynı zamanda yanlış bir şekilde iddia edilen aynı çıkış Lopez ve Rodriguez, Hamptons'da bir yaz düğünü yapıyorlardı. 2017 yılında.

Ek olarak, dokuz ay önce bebek sahibi olduklarını söyleyen aynı yayın, bir kez de yanlış bir şekilde nasıl olduğunu iddia etti. Lopez, Rodriguez'e ara verecekti. . Gazeteci, göstericinin sadece 'kendine biraz zaman' istediğini iddia etti. Gerçekte, çift çıkmaya başladıklarından beri kasıtlı olarak neredeyse ayrılamazlar.

Temel olarak, dergi onlar hakkında defalarca yanlış makale yayınladı. Lopez, Rodriguez’in bebeğine hamileydi . Asıl rahatsız edici olan, orijinal parçanın Lopez'in beklediği hikayesinin ne kendisinin ne de Rodriguez'in kampındaki kişilerle doğruluğu kontrol edildiğine dair hiçbir ipucu vermemesidir. Aynı derecede sorunlu olan da, kuruluşun sahte hikayesini ortaya çıkardığından beri bir düzeltme veya güncelleme yayınlamamış olmasıdır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

isabel lucas und chris hemsworth